OLOS (компанія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Група компаній «OLOS»
Тип ТзОВ
Галузь Бізнес-школа
Засновано 1 жовтня 2008
Засновник(и) Тетяна Троян
Штаб-квартира 49000, Дніпро, Шевченківський р-н,
вул. Грушевського, 6-Б
Територія діяльності Україна Україна
(представництва у 3-ох містах)
Сайт https://olos.ua/

«OLOS» (до 2016 року — «Ефективні системи») — група компаній, створена у 2008 році як освітній проект, українським підприємцем Тетяною Троян. Основною діяльністю компанії є навчання та бізнес-консультації для підприємців, що базуються на інтегральному підході до розвитку особистості та її підприємництва, підвищенні ефективності підприємця зі світом мистецтва, індивідуальне виробництво одягу, проекти з розвитку дітей та підлітків.

Історія[ред. | ред. код]

Групу компаній «OLOS» створено в Дніпрі 1 жовтня 2008 року[1]. Засновником проекту стала підприємець, бізнес-консультант та психолог Тетяна Троян. Протягом 20082016 років компанія мала назву «Ефективні системи». Першою навчальною програмою проекту стала «Управління особистою ефективністю», що в удосконаленому вигляді проводиться й донині. На початку своєї діяльності компанія спиралась на відомі наукові відкриття в менеджменті, психології, педагогіці. Поступово виокремився авторський підхід та методики, які отримали узагальнюючу назву OLOS-підхід. Підхід конкретизує особливий світогляд, авторські методики навчання, специфічні елементи стилю життя, наприклад, спосіб облаштування побуту, спосіб проведення вільного часу, і навіть спосіб одягатись.

Сучасна назва компанії походить від давньогрецького cлова «ὅλος», що означає «цілісний». Засновники компанії визначають місією своєї діяльності відродження самобутності підприємництва, заохочуючи своїх клієнтів генерувати унікальні продукти та рішення. Розвиток підприємницької діяльності вони вбачають у розвитку особистості самого підприємця.

Компанія «OLOS» стала відомою завдяки проведенню низки конференцій «Від Хорошого до Великого», куди неодмінно запрошувалися представники бізнес-еліти України. Так, 2012 року в Дніпрі власним досвідом з відвідувачами ділилися Грег Краснов (генеральний директор Platinum Bank), Денис Дзензерський (народний депутат VII скликання) та Олександр Кардаков (засновник компанії «Датагруп»)[2], а 2016 року на конференції поблизу Львова спікерами стали відомі підприємці та діячі культури: Гліб Загорій (народний депутат VIII скликання), Віталій Антонов (голова наглядової ради «Концерну Галнафтогаз»), Євген Черняк (власник алкохолдингу «Global Spirits»), Володимир Поперешнюк (співзасновник компанії «Нова пошта»), Ігор Мазепа (генеральний директор «Concorde Capital»), Тарас Кицмей (президент корпорації «SoftServe»), Ганна Безсонова (чемпіонка світу з художньої гімнастики), Олексій Коган (арт-директор «Jazz in Kiev») та інші[3][4].

Наразі компанія має три філії: окрім основного представництва у Дніпрі, що діє від дня заснування, 2013 року було відкрито офіс у Києві, а 2018 — у Харкові. У Дніпрі також розташований арт-простір компанії, що поєднує в собі зал для конференцій та галерею сучасного мистецтва[5].

Напрямки діяльності[ред. | ред. код]

  • OLOS-Academy — освітні проекти та корпоративний супровід для малого та середнього бізнесу. 90 % програм навчання є авторськими напрацюваннями[1];
  • OLOS-Метафори — проект, що займається організацією міжнародних освітніх подорожів-метафор. Мета таких подій - надати учаснику-підприємцю новий підхід до пошуку новизни в нетипових місцях, а також її метаболізації та монетизації;
  • OLOS-Art — соціально-культурний напрям, головною метою якого є гармонізація особистості через взаємодію з мистецтвом. Компанією засновано арт-простір «OLOS-Art», призначений для проведення освітніх заходів, виставок та тематичних вечорів. 2018 року в рамках проекту було відкрито ательє-бутік стильного одягу OLOS-Art Atelier[6].
  • OLOS-Педагогіка - освітні проекти для дітей, що розвивають лідерські здібності у дитині, а також проекти для батьків, що знайомлять із віковою психологією та педогікою.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]