Omerta – City of Gangsters

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Omerta - City of Gangsters
Лого гри Omerta City.jpg
Розробник Болгарія Haemimont Games
Видавець Німеччина Kalypso Media
Дата випуску Newworldmap.svg 12 лютого 2013 року, Windows, Xbox 360
Версія v1.3.0.0
Жанр(и) Стратегія в реальному часі
Платформа Xbox 360, Microsoft Windows і macOS
Режим гри багатокористувацька гра і одиночна гра
Носій DVD, Steam
Керування Клавіатура, миша
Сайт cityofgangsters.com

Omerta — City of Gangsters (укр. Омерта - Місто Ґангстерів) — відеогра в жанрі стратегія, розроблена болгарською студією Haemimont Games та видана Kalypso Media для PC та Xbox 360. Гра вийшла 31 січня 2013 року.

Сюжет[ред.ред. код]

Назва розповідає про 1920-ті — під час сухого закону в США, в Атлантик-Сіті, де й розгортаються події гри. У зв'язку із забороною на будь-який алкоголь в цю епоху, мафія змогла скористатися цим сповна й зміцнитись за допомогою барів, де нелегально розпивалися спиртні напої. У той час, коли злочинні угруповання керували містом та декілька сумнівно-моральних чоловіків були в змозі домогтися успіху за допомогою незаконних азартних ігор, високому духові й тінистих махінацій, сюжетна лінія гравця відбувається, коли він опиняється у цьому казані незаконності. Персонаж гравця — еміґрант, Фредді Таніно, який народився у невеличкому селі в Сицилії [точно невідомо], і який щойно прибув в Атлантик-Сіті. Він повинен піднятися догори по сходах мафіозного світу. Працюючи з нуля, Таніно повинен затвердитись у злочинному світі, купуючи підприємства, а також, атакуючи підприємства своїх суперників, одночасно виконуючи свою версію «американської мрії».

Дрібнички[ред.ред. код]

Назва гри — «Omerta», посилається до знаменитого мафіозного кодексу честі, який називається «Omerta», «Кодекс мовчання», що пов'язує членів мафії або аналогічних злочинних організацій професійного розсуду щодо третіх осіб.

Посилання[ред.ред. код]