Оптична транспортна мережа

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
(Перенаправлено з Optical Transport Network)
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Багаторівневі моделі транспортних мереж

Оптична транспортна мережа (Optical Transport Network — OTN) - найуживаніший сьогодні різновид транспортних мереж. Оптичні транспортні мережі є основною великих телекомунікаційних мереж. Вони забезпечують надійне та якісне передавання великих інформаційних потоків між вузлами цих мереж.

Моделі транспортних мереж. Принцип побудови транспортних мереж визначені сектором телекомунікацій ITU (ITU-T) у серії рекомендацій:

  • G.709 — оптична транспортна мережа;
  • G.803 — архітектура транспортних мереж, що ґрунтується на синхронній цифровій ієрархії (Synchronous Digital Hierarchy — SDH);
  • G.805 — загальна функційна архітектура транспортних мереж;
  • I.326 — функційна архітектура транспортної мережі на основі асинхронного режиму перенесення (Asynchronous Transfer Mode — ATM);
  • G.872 — визначення термінів, що використовують у волоконно-оптичних підводних кабельних системах.

Кожен рівень переважно представлений окремою службою електрозв'язку, що надає послуги іншій службі.

Фізичний рівень (рівень оптичної мережі). На цьому рівні перебуває середовище передавання (наприклад, ВОЛЗ), секція оптичної регенерації (відновлення) сигналів і секція мультиплексування (ущільнення й розділення) сигналів. Секція мультиплексування дає змогу ефективно використовувати ВОЛЗ.

Внаслідок часового ущільнення/розділення каналів. При цьому можливо здійснити резервування будь-якої секції мультиплексування, якщо передбачити додаткову ВОЛЗ, обладнання для передавання сигналів по ній і обладнання автоматичного переключення.

Особливість фізичного рівня оптичної транспортної мережі полягає в тому, що всіх перетворень (регенерація, ущільнення й розділення, введення і виведення) зазнають виключно оптичні сигнали.

Таким чином досягають досягають найвищих швидкостей передавання даних-від десятків Гбіт/с до десятків Тбіт/с. Через ВОЛЗ на основі одномодового оптичного волокна передають груповий сигнал, що сформований з використанням хвильового ущільнення/розділення сигналів, утворених модуляцією інформаційними сигналами оптичних носіїв із різними частотами (від 2-х до 132 і більше).

Рівень трактів. До цього рівня належить оптичні транспортні системи, а також створені на їхній основі тракти SDH та інші електричні тракти. Тракти транспортної мережі створюють для наскрізного проходження інформаційних сигналів. У транспортній телекомунікаційній мережі через лінії зв'язку передають цифрові потоки, сформовані з різних канальних сигналів. Передавання здійснюють циклами, кожному сигналу відведені в циклах певні часові інтервали. Ці маршрути називають віртуальними контейнерами (Virtual containers — VC). Віртуальні контейнери, що призначені для передавання потоків даних від низькошвидкісних цифрових каналів, можуть бути об'єднані в блоки даних і розміщені у віртуальні контейнери більшої ємкості, але їх передають також циклами. Наприклад, віртуальний контейнер VC-12 призначений для транспортування цифрового каналу E1 зі швидкістю передавання 2,048 Мбіт/с, VC-22 — для E2 зі швидкістю передавання 8,448 Мбіт/с, VC-3 для E3 зі швидкістю передавання 34,368 Мбіт/с, VC-4 — для E4 зі швидкістю передавання 139,264 Мбіт/с. Відповідно за допомогою контейнера VC-22 можна передати чотири контейнери

VC-12.

Тракти в мережі АТМ відрізняються від трактів мережі SDH тим, що їх утворюють лише за наявності інформаційного повідомлення, а за його відсутності фізичні ресурси транспортної мережі віддають для передавання інших сигналів. Шлях передавання даних у мережі АТМ називають віртуальним. Його прописує комутатор АТМ у спеціальних таблицях і пакетах, що переносять інформаційні повідомлення. За даними таблиць зчитують заголовки пакетів АТМ на кожній ділянці мережі, з використанням цієї інформації здійснюють маршрутизацію групових інформаційних потоків.

Для певних маршрутів в оптичній транспортній мережі закріплюють певні значення частот носійних оптичного діапазону. При цьому частота носійної може бути однією й тією самою на всіх ділянках маршруту або бути різною на різних ділянках.

Рівень каналів. Цей рівень виконує функції інтерфейсу із вторинними мережами (комутаторами телефонних, комп'ютерних мереж тощо). Як правило, на рівні каналів створюють типові електричні й оптичні інтерфейси. Приклади таких каналів: E1 для швидкості передавання 2,048 Мбіт/с; E2 для швидкості передавання 8,448 Мбіт/с;

E3 для швидкості передавання 34,368 Мбіт/с; E4 для швидкості передавання 139,264 Мбіт/с; STM-1 для швидкості передавання 155,520 Мбіт/с, STM-4 для швидкості передавання 622,080 Мбіт/с; STM-16 для швидкості передавання 2488,320 Мбіт/с.

Транспортні мережі, побудовані відповідно до різних моделей, сумісні між собою на рівнях каналів або трактів.

Автор Гера Роман Ярославович. Користувач:РоманГера