PSoC

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Різні види PSoC

PSoC (англ. Programmable System-on-Chip, програмована система на чіпі) — програмована система, яка вміщує функціональні складові цілого пристрою на одному чіпі.[1] На відміну від звичайних мікроконтролерів, крім процесорного ядра, PSoC має матрицю цифрових та аналогових блоків. Розробляється компанією Cypress Semiconductor.[2] Завдяки конфігурованим аналоговим та цифровим блокам, стає можливим створення усередині мікросхеми PSoC таких функцій, як АЦП, ЦАП, компаратора, ФНЧ, температурного давача, аудіовиходу тощо. Ці конфігурації доступні у бібліотеках середовища PSoC Designer, яке можна завантажити на офіційному сайті розробника.

Система на базі чіпу PSoC

Опис та структура[ред.ред. код]

PSoC серій CY8C25x/CY8C26/CY8C27 (PSoC 3) складається із мікропроцесора i8051, флеш-пам'яті від 8 до 32 кілобайт, статичної оперативної пам'яті (SRAM), а також матриці цифрових та аналогових блоків.

У квітні 2013 Cypress презентували нове покоління PSoC 4 на базі 32-бітного процесорного ядра ARM Cortex-M0. В систему також увійшов багатоканальний 12-бітний АЦП із швидкістю перетворення до 1 млн вибірок в секунду. [3][1]

Примітки[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]