Pattaya Women's Open 2009, одиночний розряд

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Pattaya Women's Open 2009, одиночний розряд
Pattaya Women's Open 2009
Переможець Росія Віра Звонарьова
Фіналіст Індія Саня Мірза
Рахунок фіналу 7–5, 6–1
Дисципліни
одиночний розряд парний розряд
← 2008 · Pattaya Women's Open · 2010 →
Докладніше: Pattaya Women's Open 2009

Агнешка Радванська була чинною чемпіонкою, але замість захисту вирішила взяти участь у турнірі Open GDF Suez, який проходив того самого тижня.

Віра Звонарьова виграла титул, у фіналі перемігши Саню Мірзу з рахунком 7–5, 6–1.

Сіяні гравчині[ред. | ред. код]

  1. Росія Віра Звонарьова (переможниця)
  2. Данія Каролін Возняцкі (чвертьфінал)
  3. Словаччина Домініка Цібулкова (знялась через вірусну інфекцію)
  4. Австрія Сібіль Баммер (2-ге коло)
  5. КНР Пен Шуай (чвертьфінал)
  6. Таїланд Тамарін Танасугарн (чвертьфінал)
  7. Ізраїль Шахар Пеєр (півфінал)
  8. Словаччина Магдалена Рибарикова (півфінал)

Сітка[ред. | ред. код]

Легенда[ред. код]

  • Alt = Заміна
  • SE = Виняток
  • PR = Захищений рейтинг
  • w/o = Без гри
  • r = Зняття
  • d = Присуджена перемога


Фінальна частина[ред. | ред. код]

  Півфінали Фінал
                         
  1  Росія Віра Звонарьова 6 6    
7  Ізраїль Шахар Пеєр 1 4    
  1  Росія Віра Звонарьова 7 6  
     Індія Саня Мірза 5 1  
   Індія Саня Мірза 6 5 6
  8  Словаччина Магдалена Рибарикова 4 7 1  

Верхня половина[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Чвертьфінали   Півфінали
1  Росія В Звонарьова 6 6    
   Словенія А Клепач 4 3       1  Росія В Звонарьова 6 6    
   Казахстан Я Шведова 6 6        Казахстан Я Шведова 4 4    
   Австрія Т Пашек 3 4         1  Росія В Звонарьова 6 6    
   Казахстан Г Воскобоєва 4 6 6       5  КНР П Шуай 2 3    
   Словаччина Я Грот 6 2 1        Казахстан Г Воскобоєва 64 0  
   Італія М Сантанджело 6 2 r   5  КНР П Шуай 7 6    
5  КНР П Шуай 3 5         1  Росія В Звонарьова 6 6  
4  Австрія С Баммер 6 3 6       7  Ізраїль Ш Пеєр 1 4  
   Польща У Радванська 4 6 1     4  Австрія С Баммер 4 5    
   Росія В Душевіна 6 7        Росія В Душевіна 6 7    
   Росія О Бовіна 4 5            Росія В Душевіна 4 6 2
   Росія А Родіонова 2 2         7  Ізраїль Ш Пеєр 6 4 6  
Q  Україна Ю Бейгельзимер 6 6       Q  Україна Ю Бейгельзимер 4 1  
WC  Таїланд Н Летчівакарн 1 0     7  Ізраїль Ш Пеєр 6 6    
7  Ізраїль Ш Пеєр 6 6    

Нижня половина[ред. | ред. код]

Перше коло   Друге коло   Чвертьфінали   Півфінали
6  Таїланд Т Танасугарн 6 7    
   Узбекистан А Аманмурадова 2 64       6  Таїланд Т Танасугарн 6 6    
   Австралія Дж Мур 2 1        Португалія Н Сілва 3 2    
   Португалія Н Сілва 6 6         6  Таїланд Т Танасугарн 5 4    
   Індія С Мірза 7 7            Індія С Мірза 7 6    
WC  Таїланд Н Летпітаксінчай 64 5          Індія С Мірза 6 6  
Q  Росія В Дяченко 6 1 6   Q  Росія В Дяченко 4 0    
LL  Японія Р Фуда 3 6 3          Індія С Мірза 6 5 6
8  Словаччина М Рибарикова 6 4 6       8  Словаччина М Рибарикова 4 7 1
WC  Японія К Дате-Крумм 2 6 4     8  Словаччина М Рибарикова 6 2 6  
Q  Казахстан С Каратанчева 2 6 3   Q  Хорватія І Лісяк 4 6 2  
Q  Хорватія І Лісяк 6 4 6       8  Словаччина М Рибарикова 6 6  
   Росія К Первак 6 6         2  Данія К Возняцкі 4 1    
   Японія Й Томоко 1 1          Росія К Первак 7 2 0r
   Китайський Тайбей Ч Юнжань 3 0     2  Данія К Возняцкі 64 6 3  
2  Данія К Возняцкі 6 6    

Посилання[ред. | ред. код]