Plone

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Plone
Plone-logo.svg
Plone.png
Вигляд після встановлення
Розробник(и) Alan Runyan, Alexander Limi, Vidar Andersen and the Plone Team
Стабільний випуск 5.0 (28 вересня 2015; 242 дні тому)
Операційна система декілька
Платформа Zope
Тип Система управління вмістом
Ліцензія GNU General Public License
Сайт http://plone.org/

Commons-logo.svg Plone у Вікісховищі

Пло́ун (англ. Plone) — система керування вмістом, написана на мові програмування Пайтон для платформи Zope. Плоун це вільне програмне забезпечення, яке проектувалося з оглядом на подальше розширення його функціональності. Використовується для розгортання внутрішніх веб-сайтів, але може використовуватись і для розгортання веб-серверу у мережі Інтернет, який буде виконувати роль системи публікації документів та інструменту взаємодії співробітників.

Плоун розповсюджується під вільною ліцензією ГНУ (англ. GNU). Додаткові модулі можуть бути знайдені на сайті розробників, чи в мережі Інтернет. Усі інтелектуальні права та торгові марки захищаються організацією, яка називається Plone Foundation.

Плон є безпечним (захищеним) продуктом, але разом з тим має досить великі потреби у ресурсах. Плон зарекомендував себе саме як вдалий продукт для потреб навчальних закладів, підприємств, урядових проектів.

Розробка була розпочата у 1999. З моменту представлення він почав швидко набирати популярність і став однією з найкращих і найуживаніших систем управління вмістом у світі.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

  • Plone — веб сайт проекту.
  • Plone Ukraine — українська спільнота користувачів системи Плон.