Plone

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Plone
Вигляд після встановлення
Тип Система управління вмістом
Розробник Alan Runyan, Alexander Limi, Vidar Andersen and the Plone Team
Стабільний випуск 5.0 (28 вересня 2015; 7 років тому (2015-09-28))
Платформа Zope
Операційна система декілька
Мова програмування Python
Ліцензія GNU General Public License
Вебсайт plone.org

CMNS: Plone у Вікісховищі

Пло́ун (англ. Plone) — вільна система керування вмістом, написана на мові програмування Пайтон для платформи Zope. Розповсюджується за ліцензією GNU GPL. Проектувалася з оглядом на подальше розширення її функціональності. Використовується для розгортання внутрішніх вебсайтів, але може використовуватись і для розгортання вебсерверу у мережі Інтернет, який буде виконувати роль системи публікації документів та інструменту взаємодії співробітників.

Плоун розповсюджується під вільною ліцензією ГНУ (англ. GNU). Додаткові модулі можуть бути знайдені на сайті розробників, чи в мережі Інтернет. Усі інтелектуальні права та торгові марки захищаються організацією, яка називається Plone Foundation.

Плон є безпечним (захищеним) продуктом, але разом з тим має досить великі потреби у ресурсах. Плон зарекомендував себе саме як вдалий продукт для потреб навчальних закладів, підприємств, урядових проектів.

Розробка була розпочата у 1999. З моменту представлення він почав швидко набирати популярність і став однією з найкращих і найуживаніших систем управління вмістом у світі.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]