Plone

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Plone
Plone-logo.svg
Plone.png
Вигляд після встановлення
Тип Система управління вмістом
Розробник Alan Runyan, Alexander Limi, Vidar Andersen and the Plone Team
Стабільний випуск 5.0 (28 вересня 2015; 7 років тому (2015-09-28))
Платформа Zope
Операційна система декілька
Мова програмування Python
Ліцензія GNU General Public License
Вебсайт plone.org

CMNS: Plone у Вікісховищі

Пло́ун (англ. Plone) — вільна система керування вмістом, написана на мові програмування Пайтон для платформи Zope. Розповсюджується за ліцензією GNU GPL. Проектувалася з оглядом на подальше розширення її функціональності. Використовується для розгортання внутрішніх вебсайтів, але може використовуватись і для розгортання вебсерверу у мережі Інтернет, який буде виконувати роль системи публікації документів та інструменту взаємодії співробітників.

Плоун розповсюджується під вільною ліцензією ГНУ (англ. GNU). Додаткові модулі можуть бути знайдені на сайті розробників, чи в мережі Інтернет. Усі інтелектуальні права та торгові марки захищаються організацією, яка називається Plone Foundation.

Плон є безпечним (захищеним) продуктом, але разом з тим має досить великі потреби у ресурсах. Плон зарекомендував себе саме як вдалий продукт для потреб навчальних закладів, підприємств, урядових проектів.

Розробка була розпочата у 1999. З моменту представлення він почав швидко набирати популярність і став однією з найкращих і найуживаніших систем управління вмістом у світі.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]