Plone

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Plone
Plone-logo.svg
Plone.pngВигляд після встановлення
Розробник(и) Alan Runyan, Alexander Limi, Vidar Andersen and the Plone Team
Стабільний випуск 4.3 (13 квітня, 2013)
Операційна система декілька
Платформа Zope
Тип Система управління вмістом
Ліцензія GNU General Public License
Сайт http://plone.org/

Commons-logo.svg Plone у Вікісховищі

Пло́ун (англ. Plone) — система керування вмістом, написана на мові програмування Пайтон для платформи Zope. Плоун це вільне програмне забезпечення, яке проектувалося з оглядом на подальше розширення його функціональності. Використовується для розгортання внутрішніх веб-сайтів, але може використовуватись і для розгортання веб-серверу у мережі Інтернет, який буде виконувати роль системи публікації документів та інструменту взаємодії співробітників.

Плоун розповсюджується під вільною ліцензією ГНУ (англ. GNU). Додаткові модулі можуть бути знайдені на сайті розробників, чи в мережі Інтернет. Усі інтелектуальні права та торгові марки захищаються організацією, яка називається Plone Foundation.

Плон є безпечним (захищеним) продуктом, але разом з тим має досить великі потреби у ресурсах. Плон зарекомендував себе саме як вдалий продукт для потреб навчальних закладів, підприємств, урядових проектів.

Розробка була розпочата у 1999. З моменту представлення він почав швидко набирати популярність і став однією з найкращих і найуживаніших систем управління вмістом у світі.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

  • Plone — веб сайт проекту.
  • Plone Ukraine — українська спільнота користувачів системи Плон.