Population Matters

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Population Matters (англ. Optimum Population Trust, OPT) — рух за оптимальну чисельність населення; благодійна організація, що зареєстрована у Великій Британії і яка займається проблемами, пов'язаними із зростанням населення Землі: забрудненням навколишнього середовища, виснаженням природних ресурсів, зміною клімату, вимиранням біологічних видів. Виступає за стабілізацію і наступне поступове скорочення чисельності жителів як Сполученого Королівства, так і Землі в цілому. Рух підтримує сексуальну освіту і планування сім'ї, закликає сімейні пари «зупинитися після другої дитини». Серед проблем, специфічних саме для Великої Британії, виділяє високий рівень підліткових і небажаних вагітностей, а також незбалансованість імміграції з еміграцією. Фінансується за рахунок його засновників та добровільних пожертвувань.

З урахуванням природних факторів, рух вважає оптимальним для планети населення від 2,7 до 5,1 мільярда людей, для Великої Британії — від 17 до 27 мільйонів.[1]

Population Matters logo.jpg

Гасло[ред.ред. код]

«Зупинись на двох!» (англ. Stop at two!)

Засновники[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Desvaux, Martin (2008-04-08). Towards sustainable and optimum populations. Optimum Population Trust. Процитовано 2011-01-03.  (англ.)

Посилання[ред.ред. код]