Power over Ethernet

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Один кабель Ethernet через PoE сплітер забезпечує як передачу даних (сірий кабель) так і напруги (чорний кабель) до точки доступу. Сплітер — срібно-чорна коробка в середині, між монтажною коробкою зліва і точкою доступу (з двома антенами) праворуч. Підключення PoE усуває необхідність у найближчий розетці живлення.

Power over Ethernet (PoE) — технологія передачі електроенергії за допомогою «звитої пари» до периферійних пристроїв, які є елементами мережі Ethernet: пристрої VoIP зв'язку, бездротові мережеві адаптери та точки доступу, веб-камери, тощо.

Технологія була стандартизована в IEEE 802.3af, опис міститься в тій же документації. При використанні стандартної «звитої пари» категорії 3 (або вище) живлення подається до різних мережевих пристроїв. Для передачі напруги найчастіше використовують невикористану пару проводів (3 синій та 4 бронзовий). На початку розвитку технології то мала бути напруга сталого струму (DC) 48 В (у стандарті від 25 В до 60 В) і максимальний струм 400 мА, але це залежить від конкретної реалізації.

Посилання[ред. | ред. код]