Prism3D

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Prism3D
Тип Ігровий рушій
Розробник Чехія SCS Software
Платформа ПК
Xbox
Операційна система Microsoft Windows
Mac OS
Написано на C++
Ліцензія Комерційна — доступний для ліцензування
Сторінка рушія на сайті компанії

Prism3D — гральний рушій, розроблений чеською компанією SCS Software для використання у власних іграх, таких, як серія ігор «Hard Truck»[1], «18 Wheels of Steel» і «Hunting Unlimited». Тим не менше, кілька разів рушій використовувався і в розробках сторонніх компаній.

Технічні характеристики[ред. | ред. код]

Ігровий рушій є кросплатформним — присутня сумісність з ПК (під управлінням Microsoft Windows або Linux), Mac і ігровою приставкою PlayStation 2.

Сирцевий код написаний на мові програмування C++. Підтримується динамічне освітлення і затінювання, шейдерні ефекти, ефекти, створювані системою частинок (наприклад, дим, вогонь, візуалізація різних погодних умов), постфільтри і рельєфні текстури. Однією з відмітних особливостей рушія є робота з великими відкритими просторами.

У комплект що поставляється разом з початковим кодом набору інструментів входить редактор рівнів, редактор тривимірних моделей, менеджер шейдерів і інші утиліти.

Ігри, що використовують Prism3D[ред. | ред. код]

Скріншот із гри «18 Wheels of Steel: Extreme Trucker».

Див. також[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Комп'ютерні ігри «Далекобійники: Шлях до перемоги» і «Далекобійники 2», хоча і віднесені в американському виданні до серії «Hard Truck», але базуються на власному рушії.

Посилання[ред. | ред. код]