Proposition Infinity

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Proposition Infinity (укр. «Поправка „Нескінченність“») — четвертий епізод шостого сезону мультсеріалу «Футурама».

Сюжет[ред. | ред. код]

Епізод присвячений робосексуальним відносинам між Емі Вонг і Бендера. На початку епізоду Кіф і Емі живуть спільним життям, що означає, що він пробачив їй за відносини з Зеппом на «Футурама: Звір з мільярдом спин». Однак з'ясовується, що Емі подобаються переважно погані хлопці. А хто ідеальний поганий хлопець? Звичайно ж Бендер! Емі готова розлучитися з КІФом і вийти заміж за Бендера, але шлюби між людьми та роботами заборонені. Прийняття поправки № нарешті дозволить вирішити цю проблему, але в поправки безліч супротивників, в тому числі батьки Емі і професор Х'юберт Фарнсворт. Здається, що у поправки немає шансів.

Однак на дебатах, присвячених поправці з'ясувалося, що Професор сам відчував у молодості потяг до женороботу. Але женоробот змінив йому з роботом. Поправка була прийнята, але Бендер і Емі так і не одружилися: Бендер не міг довго жити з однією партнеркою і повернувся до своєї звичайної полігамної життя з женороботами. Зате до Емі повернувся Кіф, цього разу в і на мотоциклі.

Винаходи майбутнього[ред. | ред. код]

  • Консервування погоди

Посилання на культурні явища[ред. | ред. код]

  • Плакат із зображенням голови Річарда Ніксона і написом «despair» — це пародія на передвиборний плакат Барака Обами «hope».
  • Бендер, розклеювали по всьому місту свої портрети з мозаїки — відсилання до відомого стріт-артерії, відомому під ім'ям Space Invader, а можливо і до фільму легендарного анонімного стрит-артерії Бенксі «Вихід через сувенірну крамницю», що вийшов на екрани за півроку до релізу цієї серії «Футурами».
  • Епізод іронізує над поправкою № 8, з прийняттям якої в листопаді 2008 року були заборонені одностатеві шлюби в Каліфорнії, введені в штаті кількома місяцями раніше.

Ляпи[ред. | ред. код]

  • Виступаючи перед натовпом, Бендер говорить, що на Землі дозволені будь-які види шлюбів, навіть між кіньми і привидами, після чого глядачу показують коня і парить білого привиду. Проте, ще в епізоді «The Honking» Гермес говорив Бендеру, що привидів не існує, так як вони вимерли століття тому.