Pull & Bear

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Pull & Bear ( / pʊl ən bɛər / ) — це іспанський магазин одягу та аксесуарів, заснований у Нароні, Галісія . Бренд був заснований у 1986 році під ім'ям «New Wear, SA». У вересні 2011 року компанія почала продаж і через інтернет-магазин.

Концепція і стиль[ред. | ред. код]

Бренд фокусується на повсякденному одязі та аксесуарах для молодих людей у стилі вуличної моди за доступними цінами. Pull & Bear насолоджується швидким інтернаціональним розширенням сфер впливу та завоюванням ринків по всьому світу, це дуже впливає на модну філософію цього бренду, яка спрямована на об'єднання творчості та якісного дизайну, а також – на швидке реагування на вимоги ринку. Нові лінії продукції, введені в магазинах, урізноманітнили асортимент, доступний на торгових точках бренду. Ці лінії включають: музику, відео-ігри, техніку та інші сфери, які відображені в одязі. У 1998 році Pull & Bear представив «XDYE» лінію, це більш спортивна лінія одягу з елементами hi-tech, пов'язана з іконами молодіжної культури 21 століття.

Колекції бренду поєднують спортивний одяг з одягом для відпочинку.У 2011 році бренд Pull & Bear представив свій онлайн-магазин.

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

http://www.pullandbear.com