Qmall

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Qmall
Тип Сервіс обміну криптовалют
Засновано 2021
Засновник(и) Микола Удянський, Богдан Прилепа
Штаб-квартира  Київ,  Україна
qmall.io

Qmall — офіційно зареєстрована в Україні криптовалютна біржа з комплексом сервісів та технічних рішень[1] для зручності користування криптовалютами. Діяльність регулюється Національним банком України та Міністерством цифрової трансформації[2][3], має ліцензію та акредитацію на здійснення діяльності у країнах Євросоюзу[4].

Історія[ред. | ред. код]

Криптовалютна біржа Qmall представлена 3 листопада 2021 року засновниками проекту Миколою Удянським (український IT-бізнесмен) та Богданом Прилепою (СЕО біржі)[5][6] на конференції Blockchain UA. Створенням проекту більше трьох років займалися розробники міжнародної компанії Prof-IT, які спеціалізуються на блокчейн-рішеннях. Створення платформи обійшлося в 3 млн доларів США[7]. За перші 3 місяці роботи на платформі Qmall зареєструвалось 100 тисяч користувачів[8][відсутнє в джерелі].

Партнери[ред. | ред. код]

Sophia Antipolis. У квітні 2022 року криптовалютна біржа Qmall отримала нового глобального партнера - французький технопарк Sophia Antipolis. Завдяки цьому для українських інвесторів та трейдерів відкриваються нові ринки, інструменти для заробітку та торгові пари з євро[9][неавторитетне джерело].

EasyPay. У травні 2022 року проект уклав партнерство з EasyPay System, що відкрило користувачам можливість поповнювати біржовий баланс у країнах Євросоюзу[10][неавторитетне джерело].

МТБ Банк. У травні 2022 року біржа уклала партнерство з ПАТ "МТБ БАНК". Співробітництво полягає в наданні можливості замовляти картки банку на сайті біржи з можливістю віддаленої ідентифікації. Така картка від МТБ БАНК надає переваги від Qmall[11].

Олександр Усик. У серпні 2022 року засновники української криптовалютної біржі QMALL та Олександр Усик уклали угоду про довгострокове співробітництво. Олександр Усик став послом QMALL[12].

Торгівля[ред. | ред. код]

 • FastLine. Швидка торгівля (обмін) криптовалют в обліковому записі.
 • Базова торгівля. Класична торгова платформа для торгівлі криптовалютою (спотова та маржинальна).
 • Розширена торгівля. Просунутий торговий термінал для досвідчених трейдерів[13].
 • OTC торгівля. Швидка та безпечна безготівкова покупка (або продаж) криптовалюти на біржі.

Фінанси[ред. | ред. код]

 • LaunchPad (IEO Exclusive). Платформа для запуску нових криптовалютних проектів на біржі. Qmall LaunchPad надає ресурси, щоб представити свою ідею перед користувачами криптобіржі та потенційними інвесторами. Кожен, хто має підтверджений обліковий запис KYC на біржі Qmall, може увійти в Launchpad і взяти участь в IEO.
 • QBox. Розділ для пасивного заробітку на криптовалюті (стейкінг, аналог депозитів).
 • iSend. Розділ для активації та створення кодів біржі qMall для швидкого обміну активами з іншими користувачами біржі. Таким чином кошти зараховуються миттєво та без комісії. Генерація ключа дозволяє створити унікальний код кожного перекладу всередині біржі.
 • Торгове дербі. Розділ торгових конкурсів для трейдерів на біржі.
 • Займи. Розділ для отримання або видачі позик під заставу криптовалюти на біржі.

Джерела[ред. | ред. код]

 1. НАТАЛІЯ ГУРКОВСЬКА (1 грудня 2021). Нова українська біржа Qmal роздає 20 мільйонів на аірдропі. РБК-Україна (PROMO). Процитовано 8 серпня 2022. 
 2. В Україні презентували нову криптобіржу Qmall. ТСН (Актуально). 4.11.21. Процитовано 8 серпня 2022. «Про це виданню РБК.Україна розповіли відомі українські ІТ-бізнесмени, співзасновники проєкту Микола Удянський та Богдан Прилепа.» 
 3. НАТАЛІЯ ГУРКОВСЬКА (3 ЛИСТОПАДА 2021). Qmall - в Україні представили нову українську криптобіржу. РБК-Україна. «У середу, 3 листопада, було представлено нову українську криптовалютну біржу Qmall. Її презентували співзасновники проекту Микола Удянський та Богдан Прилепа.» 
 4. Биржа QMALL получает лицензию в ЕС, добавляет пары с евро и готовится к открытию масштабного лаунчпада во Франции. InVenture (об этом сообщил CEO проекта Богдан Прилепа). 4.05.22. Процитовано 8 серпня 2022. (рос.)
 5. Сергій Паламаренко (3 лютого 2022). Українська Qmall стане першим у світі метавсесвітом серед криптобірж, – Удянський. Українські новини (Про це повідомив Микола Удянський, один зі співзасновників біржі Qmall). Процитовано 8 серпня 2022. 
 6. Цифрові можливості для України. 5 канал (НОВИНИ КОМПАНІЇ). Процитовано 8 серпня 2022. 
 7. РБК-Україна (5 листопада 2021). В Україні з'явиться нова криптобіржа Qmall. Мінфін (нову українську криптовалютну біржу Qmall … презентували співзасновники проєкту Микола Удянський та Богдан Прилепа). Процитовано 8 серпня 2022. 
 8. Qmall Exchange Live Markets, trade volume ,Guides, and Info. CoinCamp (Exchanges Qmall). Процитовано 8 серпня 2022. 
 9. Партнёрство с Sophia Antipolis. Новые горизонты криптовалютной биржи QMALL. HUB ForkLog. 26 апреля 2022. Процитовано 8 серпня 2022. 
 10. QMALL и EasyPay - депозиты в €ВРО через сеть терминалов в Европе. HUB ForkLog. 23 мая 2022. Процитовано 8 серпня 2022. 
 11. МТБ Банк налагоджує партнерські стосунки з Qmall. Мінфін (Новости компании). 23 травня 2022. Процитовано 2022. 
 12. Тая Черненко (18 серпня 2022). Підтримуватимемо Україну разом: Олександр Усик та криптобіржа QMALL оголосили про співпрацю. Українські Національні Новини. Процитовано 18 серпня 2022. 
 13. Обзор криптобиржи Qmall

Посилання[ред. | ред. код]