Que Sera, Sera (Whatever Will Be, Will Be)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Que Sera, Sera (Whatever Will Be, Will Be)Picto infobox music.png
Сингл Доріс Дей
Випущений 1956
Формат сингл (78 об/мин)
Жанр популярна музика[d]
Мова англійська
Композитор Jay Livingston[d]
Лейбл Columbia Records
Продюсер Pat Aulton[d]

«Que Sera, Sera (Whatever Will Be, Will Be)» — пісня, написана сонграйтерами Джеєм Лівінгстоном і Джеєм Евансом.

Вперше прозвучала у виконанні Доріс Дей у фільмі 1956 року режисера Альфреда Гічкока «Людина, що знала надто багато» (в якому Доріс Дей і Джеймс Стюарт грали головні ролі).

Доріс Дей співає пісню у фільмі «Людина, що знала надто багато». 1956 рік.

Пісня була випущена окремим синглом на Columbia Records (каталожний номер 40704) і добралася до 2 місця в США в Billboard Hot 100 і до 1 місця у Великій Британії в UK Singles Chart.

З 1968 по 1973 рік пісня була темою комедійного телесеріалу The Doris Day Show з Доріс Дей у головній ролі і стала візитною карткою співачки.

У пісні три куплети, виконувані співачкою від першої особи. У першому куплеті дія розгортається, коли вона ще дитина, у другому — коли вона юна дівчина, а в третьому — в теперішньому часі, коли вона сама мама, у неї вже є діти. В кожному куплеті задається питання «Якою я буду?», «Що мене чекає попереду?» (у третьому куплеті цим питанням задаються діти), а куплет відповідає: «Que sera, sera / Що буде, то буде / Ми не можемо знати майбутнє / Que sera, sera / Що буде, те буде».

За підсумками 1956 року пісня отримала «Оскар» за найкращу оригінальну пісню до фільму. Для її авторів Лівінгстона і Еванса, що вже вигравали у цій категорії у 1948 і 1950 роках, цей «Оскар» став третім.

Посилання[ред. | ред. код]