Quick Time Event

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Quick Time Events (QTE) — елемент відеоігор. Зводиться до того, що на моніторі висвічуються певні клавіші або їх поєднання, і гравець повинен вчасно натискати на відповідні клавіші, щоб персонаж виконував певні дії.

Система представлена ​​в багатьох іграх останніх років, вона більш характерна для ігрових приставок, ніж для PC-ігор. Часто використовується в аркадах.

Механіка[ред.ред. код]

QTE як правило, передбачає вказівки на екрані, щоб натискати кнопки або маніпулювати джойстиком протягом обмеженого періоду часу. Запит часто зображується в якості графічного зображення фізичної кнопки контролера, наприклад, ігри на консолях PlayStation можуть показати будь-який з чотирьох кольорових кнопок (X, квадрат, коло або трикутник). Такі дії є нетиповими в іншому контексті. У той час як більшість підказок просто вимагають, щоб гравець натиснув відповідну кнопку в певний момент, деякі можуть вимагати різні типи дій, таких як, кілька разів натиснути певну кнопку, утримувати протягом певного терміну, або натиснувши кнопку з вчасно.


Відеоігри Це незавершена стаття про відеоігри.
Ви можете допомогти проекту, виправивши або дописавши її.