RIPE NCC

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Réseaux IP Européens Network Coordination Centre (RIPE NCC)
Рік заснування 1992
Засновник RIPE, RARE (TERENA)
Розташування Амстердам, Нідерланди
Ключові фігури Daniel Karrenberg, Axel Pawlik
Сфера діяльності інформаційні технології
Збори >20 Meur
Число співробітників > 100
Число членів > 18000
Веб-сайт www.ripe.net

Réseaux IP Européens Network Coordination Centre (RIPE NCC) є регіональною реєстратурою Інтернет (RIR) для Європи, Близького Сходу і частини Центральної Азії. Головний офіс знаходиться в Амстердамі.

RIR контролює розподіл і реєстрацію Інтернет-ресурсів (адреси IPv4, IPv6-адреси і номери автономних систем) в конкретному регіоні.

RIPE NCC підтримує технічну і адміністративну координацію інфраструктури Інтернету. Це не некомерційна членська організація з більш ніж 10 000 (за станом на березень 2014 року) членів, розташованих в більш ніж 76 країнах.

Будь-яка людина або організація може стати членом RIPE NCC. Членство в основному складається з провайдерів Інтернет-послуг (ISP), телекомунікаційних організацій, освітніх установ, урядів, регулюючих органів і великих корпорацій.

Історія[ред. | ред. код]

RIPE NCC почав свою діяльність у квітні 1992 року в Амстердамі, Нідерланди. Початкове фінансування було забезпечено членами академічних мереж Réseaux Associés pour la Recherche Européenne (RARE), EARN і EUnet. RIPE NCC був офіційно створений, коли голландська версія Статуту була затверджена в Амстердамі торговій палаті 12 листопада 1997 року. Перший план діяльності RIPE NCC був опублікований в травні 1991 року.


Юрисдикція[ред. | ред. код]

RIPE NCC регулюється законодавством Нідерландів.

Див. також[ред. | ред. код]