RSSI

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

RSSI (англ. Received Signal Strength Indication) — в телекомунікації, пристрій для вимірювання рівня потужності сигналу. Найпростіші схеми розробляються, щоб прийняти вхідний сигнал і сформувати аналогову вихідну напругу (або відповідний цифровий код, одержуваний після подачі цієї напруги на АЦП), пропорційну потужності прийнятого сигналу. Можна використовувати даний показник, щоб оцінити відстань до передавача (для стільникових телефонів - до базової станції).

Як правило, сигнал вимірюється на проміжних частотах перед підсилювачем (наприклад, в стільникових телефонах і інших GSM-пристроях). У пристроях, які працюють без використання проміжних частот, вимір ведеться на основній частоті.

Показник RSSI погано корелює з якістю сигналу, але може використовуватися для приблизної оцінки якості сигналу. Більш точну оцінку можна отримати за допомогою параметра Link Quality Indicator, LQI.

RSSI в реалізації стандарту 802.11[ред. | ред. код]

В стандарті IEEE 802.11 систем, RSSI це відносна отримана інтенсивність сигналу у безпровідних технологіях передачі, що виражається в умовних одиницях. RSSI це показник рівня потужності сигналу, що надходить до антени. Чим більше значення RSSI, тим сильнішим є сигнал.

Примітки[ред. | ред. код]

Див. також[ред. | ред. код]

  • LQI — Link Quality Indicator.
  • CINR — Carrier to Interference + Noise Ratio