Regain Records

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Regain Records
Regain records logo.jpg
Головна компанія Regain Records
Дочірні компанії Forces of Satan Records
Blooddawn Productions
Рік заснування: 1997
Засновник(и): Пер Юлленбек
Дистриб'ютор: Різноманітні компанії
Жанр(и): Хеві-метал
Дез-метал
Блек-метал
Треш-метал
Країна: Швеція Швеція
Місцезнаходження: Єруп, Швеція
Сайт: www.regainrecords.com

Regain Records — шведський музичний лейбл, що спеціалізується переважно на виданні альбомів у жанрах блек-метал та дез-метал. Лейбл був створений Пером Юлленбеком у 1997 році на основі колишнього лейбла Wrong Again Records, який співпрацював з багатьма відомими групами, серед яких були In Flames, Cryptopsy, Arch Enemy та Naglfar. Юлленбек був співвласником Wrong Again Records разом з Везом Венедіктером, однак між продюсерами виникли певні непорозуміння, що призвели до утворення двох нових компаній (Венедіктер став власником лейблу War Music).

Першими двома релізами, виданими новою компанією, стали альбом групи Deranged під назвою High on Blood та Amorous Anathema від Entombed, що побачили світ наприкінці 1997 року. На початковому етапі свого існування лейбл розвивався доволі повільними темпами внаслідок відсутності гарно організованої дистрибуції. Втім, після перевидання перших двох робіт групи In Flames (Lunar Strain та Subterranean), виданих раніше під маркою Wrong Again Records, справи компанії пішли вгору.

У 2008 році лейбл було втягнуто до судової суперечки з гуртом Gorgoroth через видання їх live-альбому Live in Greighallen[1]. Непорозуміння виникло внаслідок розколу гурту, який призвів до невизначеності з авторськими правами та спричинив проблеми з розповсюдженням релізу.

Співпрацюючі гурти[2][ред.ред. код]

Контактна інформація[ред.ред. код]

Box 120 26
245 02 Hjärup
+46 40 30 21 73 (телефон)
+46 40 30 21 74 (факс)
Фізична адреса:
Regain Records
Lommavägen 53 (Hjärups Gård)
245 62 Hjärup
Sweden

Примітки[ред.ред. код]

  1. Regain Records оприлюднили заяву стосовно суперечок з Gorgoroth (англ.). www.blabbermouth.net. Архів оригіналу за 2013-08-14. Процитовано 2012-10-17. 
  2. У списку перелічені основні гурти, які співпрацювали з Regain Records чи його дочірніми компаніями протягом усього існування лейблу
  3. а б Regain Records займалися перевиданням альбомів In Flames та Arch Enemy, що були видані лейблом-попередником Wrong Again Records

Посилання[ред.ред. код]