Renault Samsung Motors

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Renault Samsung Motorsпівденнокорейський автовиробник, створений в 2000 році. В наш час належить французькій компанії Renault.

Історія[ред. | ред. код]

Компанія була заснована в 1994 році сумісно с концерном Samsung та автовиробником Nissan. Протягом 1995-1997 років велось будівництво заводу в Пусані та розробка першої моделі компанії — седан SM5. однак криза призвела до банкрутства команії в 1998 році, після чого з проекту виходить Samsung Group. Деякий час Samsung Motors входив у склад Kia Motors, але продовження альянсу не було через нестабільну фінансову ситуацію. У 2000 році в компанії з'являється її теперішній власник — французька Renault. Альянс з французькою компанією привів до створення цілого ряду спільних моделей.


Компанія сьогодні[ред. | ред. код]

Завод компанії в Пусані
Зараз автомобільна марка Samsung відома в основному тільки на внутрішньому ринку крахна та не представлена на зовнішніх. Однак, корейські моделі поставляються на зовнішні ринки під марками Renault та Nissan.
Об'єм виробництва на заводі в Південній Кореї склало 155,7 тисяч автомобілів (ріст на 8,3%) в 2010 році. Доля компанії на внутрішньому ринку складає 11,9%.

Модельний ряд[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]