SOCIS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Центр SOCIS — соціологічна компанія в Україні, що займається соціально-політичними та маркетинговими дослідженнями, є колективним членом Соціологічної асоціації України, членом міжнародної дослідницької мережі WORLD DRIVES association. Eastern European Network з штаб-квартирою в м. Цюрих (Швейцарія). Центр SOCIS представлений також в щорічному директорії членів Всесвітньої Асоціації дослідників громадської думки (WAPOR) і Американської Асоціації дослідників громадської думки (AAPOR) «Blue Book».

Історія[ред.ред. код]

Товариство з обмеженою відповідальністю «Центр соціальних та маркетингових досліджень SOCIS» веде свою історію з 1988 року.

1988 — Вперше в Україні група фахівців Українського відділення Всесоюзного Центру вивчення громадської думки (ВЦИОМ) починає проводити соціальні і маркетингові дослідження.

1993 — У листопаді 1993 року відбувається офіційна презентація ТОВ «СОЦИС».

1994 — Центр SOCIS стає асоційованим, членом міжнародної дослідницької асоціації GALLUP International Association.

1997 — Центр SOCIS — повноправний член GALLUP International Association.

2002 — З метою поглиблення спеціалізації на зміну ТОВ «СОЦИС» утворюється дві самостійні компанії: маркетингова компанія TNS — Україна (до якої перейшли права повноправного членства в Gallup International Association) і Центр соціальних та політичних досліджень СОЦИС.

2007 — У зв'язку зі зміною стратегії розвитку Центру SOCIS відновлюється напрям маркетингових досліджень і відповідно відбувається зміна назви на Центр соціальних і маркетингових досліджень SOCIS і логотипу компанії.


Діяльність[ред.ред. код]

Сьогодні основним напрямом діяльності Центру SOCIS є дослідження різноманітних соціальних проблем, вивчення громадської думки, проведення маркетингових досліджень, а також участь в міжнародних наукових проектах і програмах соціологічної спрямованості.

Принципи роботи[ред.ред. код]

Центр SOCIS має мережу регіональних представників в усіх обласних центрах України. Опитувальна мережа Центру охоплює всю територію нашої країни і складається з понад 600 спеціально підготовлених інтерв'юєрів. Діяльність останніх організують і координують 26 регіональних супервайзерів, які працюють у регіональних представництвах всіх обласних центрів України.

Також в Центрі SOCIS впроваджена система контролю якості роботи інтерв'юерів незалежною мережею контролерів.

Контроль роботи інтерв'юерів містить:

  • перевірку на заповнюваність анкет, виявлення перерваних інтерв'ю;
  • складання статистики досяжності, відмовлень від інтерв'ю;
  • перевірку дотримання правил опитування за випадковим чи квотним відбором.

Результати проведених досліджень презентують у формі, яку визначає клієнт. Якщо виникає необхідність, звіт готується у вигляді діаграм і графіків.

За бажанням клієнта проводиться презентація результатів дослідження українською, російською чи англійською мовами. Центр SOCIS має налагоджені зв'язки з рядом офіційних установ України, з експертами, а також з неурядовими організаціями (НУО), які працюють по всій території України. Центр має можливість укладати суб-контракти з НУО.

Напрями досліджень[ред.ред. код]

Партнери[ред.ред. код]

Персоналії[ред.ред. код]

Джерела[ред.ред. код]