SS Athenia

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Рабочие красят ахтерштевень «Атении», лето 1937 года

« Атенія » - британський пасажирський лайнер. 3 вересня 1939 а , всього через кілька годин після оголошення урядом Сполученого Королівства війни Німеччини , підводний човен U -30 під командуванням оберлейтенанта Фріца - Юліуса Лемпа потопила « Атенію » , прийнявши її помилково за допоміжний крейсер . « Атенія » стала першим судном , потопленим німецькими підводними човнами під Другій світовій війні .

« Атенія » була побудована компанією Fairfield Shipbuilding and Engineering Company , Ltd. Її закладка відбулася на верфях компанії в Гован е , ( Шотландія ) в 1923 у. Замовником виступила компанія Anchor - Donaldson Ltd . , Призначалася лайнер для трансатлантичних маршрутів між метрополією і Канадою . Більшу частину своєї кар'єри « Атенія » курсувала між Глазго або Ліверпулем , і Квебек ом і Монреалем . Під час зими вона діяла як круїзний лайнер. Після 1935 а , вона перейшла у власність компанії Donaldson Atlantic Line Ltd .

Тоннаж « Атеною » становив 13 465 брт , в довжину вона досягала 160,4 метра , ширина її становила 20,2 метра. Силует двощогловий і однотрубною « Атеною » був типовий для лайнерів такого класу , побудованих в період між двома світовими війнами. Лайнер міг перевозити 516 пасажирів у стандартних каютах , і додатково 1000 в третьому класі. Два гвинти з приводом від парових турбін дозволяли розвивати швидкість до 15 вузлів .

1 вересня 1939 а « Атенія » під командуванням капітана Джеймса Кука вийшла з Глазго , попрямувавши до Ліверпуля , для того , щоб забрати додаткових пасажирів і вантажі. 3 вересня 1939 год а « Атенія » вийшла з Ліверпуля , вже після цього на її борту було отримано повідомлення про вступпленіі Великобританії у війну. U -30 зустріла лайнер в 250 милях на північний захід від ірландського острова Ініштрехалл і в 19:39 випустила дві торпеди без попередження . У 19:45 за центральноєвропейським часом обидві торпеди потрапили в ціль .

Різні суду , включаючи британський есмінець « Електра » , американський танкер « Сіті оф Флінт » , та інші попрямували до місця атаки. Капітан « Електри » лейтенант- командер Семмі А. Басс , старший з офіцерів , прийняв на себе командування операцією.

Наслідки інциденту[ред.ред. код]

Дії лейтенанта Лемпа прямо порушували статтю 22 Лондонського Морського договору 1930 року, в якій зокрема говорилося про те , що підводний човен « не має права топити ... торговельне судно , заздалегідь не помістивши пасажирів , екіпаж і корабельні документи в безпечне місце». Потоплення « Атеною » викликало крайню стурбованість , як у Верховному командуванні ВМФ Німеччини (Oberkommando der Kriegsmarine ) , так і особисто у Гітлера , оскільки простежувалися певні паралелі з затопленням у Першу світову війну « Лузітанія » . Тривога посилювалася тим , що до повернення U -30 в порт 27 вересня, про істинне винуватця інциденту можна було тільки здогадуватися. Формально , Німеччина заперечувала всі звинувачення у затопленні лайнера.

На судовому процесі в Нюрнберзі грос -адмірал Карл Деніц давав свідчення у даній справі

«Я зустрів капітана підводного човна U -30 обер -лейтенанта Лемпа біля шлюзу в Вільгельмхафене , коли човен входив в гавань , і він попросив поговорити зі мною віч -на-віч . Виглядав він , як я помітив , дуже нещасним і відразу зізнався мені , що , на його думку , саме він відповідальний за потоплення " Атеною " в районі Північного Ла- Маншу . Відповідно з моїми попередніми вказівками він вів спостереження за можливим проходом збройних торгових суден на підступах до Британських островів і торпедував корабель , в якому за подальшим потім радіоповідомленням пізнав " Атенію " . Йому здалося , що це збройне торгове судно веде патрулювання ...