Sega Nomad

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Sega Nomad
Sega-Nomad-Front.jpg
Виробник Sega
Тип Портативна гральна система
Покоління Пяте покоління
Дата виходу NA Жовтень 1995
Дата завершення виробництва {{{discontinued}}}
Центральний процесор Motorola 68000
Носій Картридж
Продано одиниць 1 мільйон
Попередник Sega Game Gear

Sega Nomad — являє собою портативний ігрової консолі від Sega випущений в Північній Америці в жовтні 1995 року Nomad являє собою портативний варіант домашньої консолі від Sega, Genesis (оскільки випускався тільки в Північній Америці). Розроблений з Mega Jet, портативної версії домашньої консолі, призначеної для використання на рейсах авіакомпанії в Японії, Nomad служив як наступник Sega Game Gear і був останнім кишенькова консоль випущена Sega. На додаток до функціонування як портативної консолі, він був розроблений для використання з телевізором через відео-порт. Дата виходу наприкінці ери Sega Genesis, уповноважений консультант мав коротку тривалість життя.

Продається виключно в Північній Америці, Nomad не був офіційно випущений по всьому світу, і використовує регіональну локаут. фокус Sega на Sega Saturn залишив Nomad підтримувальною, а сам він несумісна з декількома периферійними пристроями Genesis, включаючи Power Base Converter, Sega CD, і Sega 32X.

Історія[ред. | ред. код]

Sega Mega Drive став вступ Сеги в 16-бітної ери ігрових консолей. В Японії Sega випустила Mega Jet, портативну версію Mega Drive, призначений для використання на рейсах Japan Airlines. В скороченому варіанті, Mega Jet вимагає підключення до телевізійним екраном і джерелом живлення, і тому за межами рейсів авіакомпаній корисно тільки в автомобілях, обладнаних телевізором і прикурювач.

Планувавши випустити нову портативну консоль як наступника Game Gear, Sega спочатку призначена для створення системи з сенсорним інтерфейсом, за два роки до КПК Game.com по Tiger Electronics. Проте, така технологія була дуже дорогим в той час, і сам КПК, за оцінками, мають високу вартість. Sega вирішила призупинити цю ідею і замість того, щоб випустити Genesis Nomad, кишеньковим версію Mega Drive. Кодова використовується в процесі розробки був «Проект Венера».

Nomad був випущений в жовтні 1995 року тільки в Північній Америці. Реліз був через п'ять років після успіху самого Genesis, з існуючої бібліотекою більш ніж 500 ігор. За словами Sega Америки досліджень і розробок голови Джо Міллера, Nomad не був призначений для заміни в Game Gear і вважає, що було мало планування від Sega Японії для нового КПК. Sega підтримував п'ять різних консолей: Sega Saturn, Mega Drive, Game Gear, Pico і Master System, а також доповнення до самого Genesis Sega CD і Sega 32X. В Японії, Mega Drive ніколи не був успішним, і Sega Saturn був більш успішним, ніж від Sony PlayStation, тому генеральний директор Sega Enterprises Хаяо Накаяма вирішив зосередитися на Сатурн. До 1999 року Nomad було продано менш ніж на третину від його первісної ціни.