Short Stories

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«Short Stories»
Жанр Бара, пригоди, фантастика
Манґа
Short Stories
Автор Ментайко
Видавець Японія
Період випуску 2012 — дотепер
Кількість томів Збірник з 3-х коротких історій, синглів

Короткі історії (англ. Short Stories) — фантастична бара-манґа (зібрка коротких історій), написана манґака під псевдоніном «Ментайко». Даний збірник був складений самим автором.

Сюжет[ред. | ред. код]

  • «Manhood Combination — Bikun Bikun/Комбінація мужності — Бікун Бікун»

Два меха-роботи з сексуальними рухачами влаштуали черґову бійку у центрі великого міста. Їх крісла, повністю передають відчуття одне-одноґо…

  • «One Thousand Metres Underwater/Одна тисяча метрів під водою»

Старша школа. Усі старшокласники вже випустились, так що ґоловний ґерой манґи, у клубі з плавання лишився один з однокласником Тіхарою. Хоча вони і були одні, спочатку вони завзято тенувалися, але потім… Вони почали реґулярно ховатися від тренера і обніматися і тертися своїми членами… Тіхара запропонував Ёсумі звільнити їх… Тихара поринув під воду і почав робити друґові мінет.

Затіяв усе це Тіхара, а Йосумі просто було цікаво, так що він швидко поґодився. Але проблема поляґала у тому, що спчоатку усе ніби було «по-приколу», але вочевидь Йосу закохався у Тіхару серйозно. Коли порчу бів Тахара, його моральні тормози кудись безслідно зникали… ЙОсумі, може торкатися Тіхари лише тоді, коли той під водою… Та чому він займається з ним сексом, лише тому, що більше ні з ким?

Автору давно хоітлося намалювати манґу про секс під водою, що не так і просто, насправді зробити.

  • «Seriouly, okay, i'm sorry/Добре, гаразд, я шкодую про все»

Десь у Японії, Тамахіро, разом із друзями тренувся у бейсболі. Раптово, з'явився прибулець, який з захопленням спостеріґав за Тамахіро і є шаленим фанатом бейсболу. Прибулець вирішив вприснути у хлопця працьовитої днк… А точніше, був публічно зґвалтований перед своїми друзями-бейсбоілстами. Через нове днек, член Тамахіро став величезним і йому довелося забути про бейсбол, але зробив непоґану кар'єру у сфері відео для дорослих, під псевдонімом Тіґант Вонґ.

Персонажі[ред. | ред. код]

  • Тіхара і Йосусі — очні страших класів, що разом відвідують басйен.
  • Тамахіро — був зґвалтований іншопланетним тентаклем

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]