Soldo

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Soldo - це український веб-сервіс, з допомогою якого покупці можуть ділитися інформацією про акції, розпродажі, спеціальні пропозиції та розіграші призів, які проводяться продавцями різних товарів та послуг, як, наприклад, роздрібні мережі, бутіки, онлайн-супермаркети, ресторани тощо.

Крім цього, Soldo є першою системою кешбеку в Україні. Скориставшись певними пропозиціями, переліченими на сайті, і здійснивши покупку, користувачі можуть повернути частину вартості замовлення.

Сольдо працює за принципом краудсорсингу - спільнота додає сама інформацію про спеціальні пропозиції. Користувачі можуть голосувати "за" чи "проти" кожної пропозиції - залежно від того, чи вона здається їм привабливою, і вони хотіли б її порекомендувати іншим, чи ні. Виміром популярності кожної пропозиції є її умовна "температура"; найпривабливіші потрапляють у розділ "Гарячі пропозиції".

Кожному користувачеві за його активність нараховується рейтинг, який залежить від кількості надісланих та затверджених пропозицій, а також від результатів голосування за кожну пропозицію. Крім цього, враховується кількість та рейтинг його коментарів.

Преса про Soldo[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]