Sonic Jam

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Sonic Jam
Японська обкладинка ігри
Японська обкладинка гри
Розробник Sonic Team
Видавець Sega
Мова інтерфейсу англійська
Продюсер Yuji Naka[d]
Частина серії Sonic the Hedgehog
Дата випуску Японія 20 червня 1997
США 31 липня 1997
Європейський Союз серпня 1997
Жанр(и) бандл
Вікові
рейтинги
CERO: Free
ELSPA: 3 +
ESRB: KA
Платформа Sega Saturn
Режим гри Однокористувальницька гра
Носій CD-ROM
Керування Геймпад
Сайт sonic.sega.jp/sonicjam/index.html

Sonic Jam (яп. ソニック ジャム Сонікку Дзяму) — збірка, що складається з 4-х ігор Sonic the Hedgehog ігрової системи Sega Mega Drive, для консолі Sega Saturn. До збірки увійшли 4 гри: Sonic the Hedgehog, Sonic the Hedgehog 2, Sonic the Hedgehog 3 та Sonic & Knuckles. Після проходження ігор відкриваються ще 3 гри: Blue Sphere, Sonic 2 & Knuckles та Sonic 3 & Knuckles.

Відмінності ігор у збірці від оригінальних ігор [1][ред. | ред. код]

У збірнику додалися рівні складності для проходження гри — Оригінальний та Легкий. Граючи у Оригінальному режимі, ігри ідентичні оригінальним іграм для Sega Mega Drive. Граючи в Легкому режимі, при проходженні повністю зникають деякі рівні, а в кожній зоні є лише 1 довгий акт. Полегшені спеціальні етапи.

У грі Sonic the Hedgehog у Соніка з'явився Spin Dash (укр. Розгін на місці), який може бути вимкнений у меню збірки. Були виправлені баги та недоробки в іграх, змінені звукові ефекти та мелодії.

Sonic World[ред. | ред. код]

У меню збірки можна вибрати 3D-рівень Sonic World. Рівень дуже нагадує «Green Hill Zone» з гри Sonic the Hedgehog. У рівні немає роботів Доктора Еггмана, але є 8 місій, в ґких за певний час треба зібрати 20 кілець, знайти 3 чекпоінта і т. д. Крім цього на рівні знаходиться музей в якому можна подивитися ролики зі старих Соніковскіх ігор, послухати музику, подивитися картинки і т. д.

Примітки[ред. | ред. код]