Sounds

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Sounds
англ. Sounds
Країна видання  Велика Британія
Тематика Музика
Періодичність виходу Щотижня
Мова Англійська
Видавець United Newspapers
Засновано 1970
Дата закриття 1991

Sounds — британський музичний тижневик, що виходив з 10 жовтня 1970 по 6 квітня 1991 роки.

Від основних конкурентів — New Musical Express і Melody Maker — Sounds відрізнявся більш скромним оформленням, а також орієнтацією на більш жорстку музику: спочатку — на хеві метал (особливо NWOBHM), потім на Oi! — в роки розквіту жанру, коли він практично не мав інших союзників в пресі.

Sounds завжди дещо поступався в популярності NME і MM, але в чомусь час від часу випереджав: саме тут з'явилися перші об'єктивні статті про панк-рок, огляди манчестерської сцени (статті Джона Робба, The Membranes), перше інтерв'ю з Nirvana[1].

Тижневик припинив своє існування 1991 року, коли компанія United Newspapers продала всі свої видання EMAP Metro і остання вирішила його закрити. За іронією долі це сталося в той момент, коли тираж Sounds протягом декількох місяців неухильно зростав.

Саме завдяки Sounds був створений «метал»-журнал Kerrang!, який спочатку виходив як додаток. У числі відомих музичних фахівців, які співпрацювали з Sounds, були Гаррі Бушелл, Джон Піл, Джефф Бартон, Томмі Удо, Керолайн Кун, Джон Робб, Джон Севідж, Стів Ламак, Кейт Кемерон.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. John Robb. Nirvana interview (англ.). johnrobb77.wordpress.com. Архів оригіналу за 22 березня 2012. Процитовано 26 січня 2014.