SsangYong Musso

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
SsangYong Musso (1993-1998)
SsangYong Musso (1993-1998)

SsangYong Musso (укр. SsangYong - в перекладі з кор. «Два дракона», Musso - «носоріг») - середньорозмірний позашляховик вироблений в Південній Кореї компанією SsangYong починаючи з 1993 по 2005 рік.

Перші моделі, випущені в 1993 році, оснащувалися бензиновим двигуном або дизельним двигуном вироблені за ліцензією Mercedes-Benz, що характеризує двигуни як надійні. За твердженням заводу-виробника 3,2-літровий бензиновий двигун здатний без капітального ремонту проходити 1 млн км. До 2008 року від німецького дизельного двигуна відмовилися через встановлених екологічних норм в Кореї. Позашляховик комплектується механічною 5-ти ступінчастою або 4-х ступінчастою автоматичною коробкою передач, також зробленими за ліцензією Mercedes.

Дизайн машини був спроектований Кеном Грінлі, і тому мав цілком стильний європейський вигляд, що користується популярністю. У 1994 і 1996 роках машина отримувала нагороду Auto Design Award на автошоу в Бірмінгемі у Великій Британії.

Добре відомий за свої позашляхові здібності Musso зайняв перше місце на ралі Pharaohs Rally в Єгипті серед позашляховиків в жовтні 1994. Однак у Росії як позашляховик він слави не знайшов. Тут позначилися низький кліренс, недостатня корозійна стійкість кузов а й недостатня надійність занадто м'якою підвіски.

Musso розрахований на 5 чоловік, але зустрічалися також і 7-ми місні варіанти. Якщо буде потрібно, то в 5-ти місному Musso можна розкласти складні металеві лавки, збільшивши тим самим число місць для пасажирів до 10.

Модель випускається в Ірані під маркою Musso, вироблена корпорацією Moratab Khodro.

SsangYong Musso Sports[ред.ред. код]

З 2002 по 2005 рік виготовлявся на основі позашляховика SsangYong Musso виготовлявся пікап SsangYong Musso Sports.