Strategic Studies Group

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search

Strategic Studies Group — австралійська компанія-розробник комп'ютерних ігор, яка спеціалізується на створенні стратегічних варгеймів. Компанія є автором серії Decisive Battles of World War II, яка включає ігри The Ardennes Offensive, Korsun Pocket, Across the Dnepr, Battles in Normandy та Battles in Italy.

Історія[ред.ред. код]

Компанія була заснована 1983 року Єном Траутом і Роджером Кітінгом. Першим проектом компанії стала глобальна космічна стратегія Reach for the Stars. До середини 90-х років SSG також займалася видавництвом ігор і видавала не лише свої ігри, а й ігри створені сторонніми розробниками.

У 1980-х роках компанія випускала популярні стратегічні ігри для Atari, Apple II, Commodore 64 та IBM PC. Найбільш відомі ігри: MacArthur's War, Reach for the Stars, Carriers at War, Rommel, Europe Ablaze, Gold of the Americas, та Decisive Battles of the American Civil War (у трьох томах). Деякі з цих ігор були випущені для 16 бітних платформ, включаючи Amiga, Atari ST та Macintosh.

SSG також зробили серію покрокових стратегій Warlords, але в 2003 року за обопільною дружньою згодою творець Warlords Стів Фоукнер пішов із SSG і створив власну компанію Infinite Interactive, для розробки подальших ігор серії Warlords.

Посилання[ред.ред. код]