Stuff by Hilary Duff

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Логотип

«Stuff by Hilary Duff» — лінія одягу, яку започаткувала американська поп-співачка та акторка Гіларі Дафф. У США одяг поширюється через магазини «Target», в Австралії через «Kmart» і «Target», в Канаді через компанію «Hudson's Bay Company» (одяг продається в магазинах «Zellers», «Home Outfitters» і «The Bay»), в Південній Африці через «Edgar's»[1]. Журнал People повідомив, що в перший рік випуску лінія принесла $5 мільйонів.[2]

У 2006 році в цих крамницях дебютував парфум від Гіларі Дафф під назвою «With Love… Hilary Duff». Про стиль одягу Гіларі сказала таке: «Цей стиль відображає мій власний стиль і смак. Як дизайнер я подорожувала по світу від Лондона до Японії, від Нью-Йорка до Лос-Анджелеса, щоб упевнитись, що мої ідеї подобаються людям і відповідають їхньому смаку».

В лютому 2007 під час шоу «The View» Гіларі Дафф представила свій новий парфум і деякі нові речі, яких раніше не було в магазинах із колекцією «Stuff by Hilary Duff».

Нова колекція включала блиск для губ, тіні для повік, туш для вій та інші косметичні продукти. Також колекція мала лінію аксесуарів і нового одягу. Лінія аксесуарів включала різну біжутерію і сумочки. Згодом біжутерія та косметика також почали продаватися в «Claire's» і «Club Libby Lu».

В листопаді 2008 в інтерв'ю з журналом «Fashion Rules» Гіларі Дафф повідомила, що поповнення колекції «Stuff by Hilary Duff» припиняється, оскільки вона більше не має повного контролю над нею. Також вона сказала, що хоче розробляти одяг для дівчат її віку, і, можливо, в майбутньому відкриє ще одну колекцію з новим одягом.

Примітки[ред.ред. код]

  1. [1] Архівовано February 12, 2007, у en:Wayback Machine.
  2. Hilary Duff Biography. People.com. Процитовано 2015-06-20.