Syberia III

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Syberia III
Розробник Microïds
Видавець Q2857799?
Частина серії Syberia
Дата випуску 2016 рік
Жанр адвенчура, квест
Платформа Microsoft Windows, Xbox One, PlayStation 4, Android, iOS і Mac OS X
Режим гри одиночна гра
Носій 1 DVD

Syberia III — продовження культової дилогії Бенуа Сокаля Syberia і Syberia II.

Питання про продовження[ред.ред. код]

Феноменальний успіх дилогії відразу ж поставив питання про створення третьої частини. Однак Бенуа Сокаль спочатку однозначно заперечував можливість створення третьої частини, посилаючись на вичерпаність сюжету.

«

Питання: Прийом поділу розповіді на трилогію був завжди популярний. Чи припускаєте ви появу третьої частини Syberia?
Відповідь: Ні. Syberia II буде останньою частиною цієї історії. Syberia це, насправді, одна закінчена історія, яку ми розділили на дві частини. Це гра просто є продовженням основної розповіді[1].

 »

Однак 1 квітня 2009 р. з'явилося повідомлення про те, що компанія Microïds почала розробку квесту Syberia III[2].

Бенуа Сокаль підтвердив сказане Е. Олів'є: «Ми хочемо створити шедевр, який підкорить мільйони сердець гравців у всьому світі, а не черговий другосортний квест»[3].

Президент Microïds Еммануель Олів'є (Emmanuel Olivier) заявив: «Третя Syberia не розіграш. Її чекають тисячі шанувальників квестів і Кейт Уокер особисто. Для нас це один із самих амбітних проектів, і ми, безсумнівно, доведемо його до кінця ... Пан Сокаль неодноразово заявляв, що готовий брати участь у розробці продовження свого шедевра тільки у тому випадку, якщо отримає необхідне фінансування для "проекту найвищого рівня". Компанія Microïds готова прийняти на себе всі ризики і профінансувати гру»[4].

«Syberia 3» почнеться з того самого моменту, на якому закінчилася попередня частина: Кейт стоїть на стежці мамонтів, яка веде у світ, де реальність змішується зі світом мрій. Публіку чекає зустріч з Вікторією Макферсон (Із серії квестів Still Life), що розслідує «крадіжку мамонтових бивнів»[5] або, згідно з іншим джерелом, що намагається розкрити «міжнародну мережу, що займається контрабандою стародавніх творів мистецтва»[6].

Вихід «Syberia 3» спочатку був запланований на червень 2010 року, проте, вже було повідомлено, що релізу в 2010 році не буде. Гра не буде мультиплатформна (як думалося раніше) і вийде тільки для ПК.

Анонс[ред.ред. код]

Анонс Syberia 3 відбувся на німецькій ігровій виставці Gamescom в місті Кельн. Третю за рахунком частина розробляють Anuman Interactive і Microids у співпраці з Бенуа Сокаля, без якого б ігри Syberia не існувало б. Сюжет гри знову буде оповідати гравцям про пригоди юристки Кейт. Дія гри відбуватимуться після другої частини. На даний момент розробники надали публіці лише пару ігрових скріншотів. Вихід гри запланований на 2015 рік.

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

  1. Syberia 2 — Назад до Сибіру. Інтерв'ю з Б. Сокалем//Playhard.Ru. 2004
  2. -the-syberia-3-announcement.html Returns on the Syberia 3 announcement
  3. 3: бути чи не бути?
  4. Microïds свідчить: анонс Syberia 3 не жарт//Компьюлента.Ру
  5. 3-on-ps3-.html MICROÏDS launches SYBERIA 3 on PS3
  6. Absolute Games: Syberia 3 - не жарт