Teeworlds

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
TeeWorlds
Teeworlds.png
Знімок екрана гри Teewars 0.3
Розробник Teeworlds team
Видавець Teeworlds team
Дистриб'ютор Steam
Жанр(и) Шутер, Платформер
Платформа Linux, Mac OS X, Windows та (неофіційна) версія для *BSD
Ліцензія Open source
Дата випуску перша бета 20 травня 2007
Режим гри багатокористувацька гра
Технічні деталі
Носій цифрова дистрибуція
Офіційний сайт(англ.)
CMNS: Teeworlds у Вікісховищі

TeeWorlds — розрахована на багато користувачів безкоштовна відеогра з елементами жанрів шутер та платформер. Гра схожа на іншого представника свого жанру — Soldat, але у зв'язку з особливостями фізики рушія, має свій унікальний перебіг гри.

Зброя[ред. | ред. код]

У грі 5 видів зброї: молот, пістолет, дробовик, гранатомет, бластер. Також є специфічна зброя — катана.

Молот: Зброя ближнього бою. Завдає 4 одиниці утрати.

Пістолет: Скорострільна зброя. Патрони безкінечні (відновлюються з часом). Наносить 1 одиницю утрати.

Дробовик: Зброя для середньо-ближній дистанції. Дріб в кількості п'яти штук летить у формі конуса. Кожна дробинка наносить утрату рівну одній одиниці.

Гранатомет: Зброя для середньо-ближньої дистанції. Граната летить навісом і вибухає в трьох випадках: 1) при зіткненні з ворогом; 2) при зіткненні з поверхнею; 3) після двох секунд. Може нанести утрату рівну 6-ти пунктам.

Бластер: Стріляє синім променем, який може один раз відбитися від перешкоди. При попаданні наносить утрату рівну 5-ти пунктам. Хороший на середні і далекі дистанції, промінь випущений з бластера, відбивається від усіх перешкод, що додає грі особливу динамічність і особливу тактику.

Катана: Спеціальна зброя, яку не можна змінити під час її дії (триває 15 секунд). Дозволяє майже миттєво прискоритися на коротку відстань і нанести утрату рівну 9-ти пунктам всім, хто опиниться на вашому шляху. При використанні катани вигляд вашого колобка змінюється (він перетворюється на Ніндзя)

Кожен гравець, створюючи свій ігровий сервер може змінити всі параметри — зовнішній вигляд зброї і персонажів, будь-які параметри зброї, навіть кількість можливих віддзеркалень від бластера, можливу довжину мотузка і так далі. Для цього необхідно виставити необхідні параметри в конфігураційних файлах.

Здоров'я і броня[ред. | ред. код]

Ви можете мати до 10-ти життів і 10-ти броні. При завданні шкоди спершу витрачається броня, а потім здоров'я. При прямому попаданні гранатою витрачається 1 життя і 3 броні. Як тільки здоров'я стає рівним нулю гравець вмирає.

Переміщення[ред. | ред. код]

У грі реалізована система подвійних стрибків (double jump). Знаходячись у повітрі, ви можете натиснувши відповідну кнопку, підстрибнути ще раз. У розпорядженні гравця є гак, яким можна зачепиться за тверду поверхню і інших гравців. Досвідчений гравець в TeeWorlds, використовуючи гак, може буквально літати по ігровій зоні.

Графіка[ред. | ред. код]

У TeeWorlds приємна мультиплікаційна графіка: веселі колобки, будинки, трава. Ви можете змінити вигляд свого колобка (скін) в налаштуваннях гри, або завантажити любительські модифікації ігрових предметів і персонажів на офіційному форумі.

Перейменування[ред. | ред. код]

До версії 0.4.0 гра називалася TeeWars, проте внаслідок конфлікту між розробниками з приводу безкоштовності гри, вона була перейменована в TeeWorlds[1].

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]

Офіційні сайти[ред. | ред. код]