Teeworlds

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
TeeWorlds
Teeworlds.png
Знімок екрана гри Teewars 0.3
Розробник Teeworlds team
Видавець Teeworlds team
Дата випуску перша бета 20 травня 2007
Ліцензія Open source
Версія 0.6.2 (1 травня 2013; 1850 днів тому)
Жанр(и) Шутер, Платформер
Платформа Microsoft Windows, Linux, Mac OS і macOS
Режим гри багатокористувацька гра
Носій цифрова дистрибуція
Керування Клавіатура, миша
Сайт teeworlds.com
Teeworlds у Вікісховищі?

TeeWorlds — розрахована на багато користувачів безкоштовна відеогра з елементами жанрів шутер та платформер. Гра схожа на іншого представника свого жанру — Soldat, але у зв'язку з особливостями фізики рушія, має свій унікальний перебіг гри.

Зброя[ред.ред. код]

У грі 5 видів зброї: молот, пістолет, дробовик, гранатомет, бластер. Також є специфічна зброя — катана.

Молот: Зброя ближнього бою. Завдає 4 одиниці утрати.

Пістолет: Скорострільна зброя. Патрони безкінечні (відновлюються з часом). Наносить 1 одиницю утрати.

Дробовик: Зброя для середньо-ближній дистанції. Дріб в кількості п'яти штук летить у формі конуса. Кожна дробинка наносить утрату рівну одній одиниці.

Гранатомет: Зброя для середньо-ближньої дистанції. Граната летить навісом і вибухає в трьох випадках: 1) при зіткненні з ворогом; 2) при зіткненні з поверхнею; 3) після двох секунд. Може нанести утрату рівну 6-ти пунктам.

Бластер: Стріляє синім променем, який може один раз відбитися від перешкоди. При попаданні наносить утрату рівну 5-ти пунктам. Хороший на середні і далекі дистанції, промінь випущений з бластера, відбивається від усіх перешкод, що додає грі особливу динамічність і особливу тактику.

Катана: Спеціальна зброя, яку не можна змінити під час її дії (триває 15 секунд). Дозволяє майже миттєво прискоритися на коротку відстань і нанести утрату рівну 9-ти пунктам всім, хто опиниться на вашому шляху. При використанні катани вигляд вашого колобка змінюється (він перетворюється на Ніндзя)

Кожен гравець, створюючи свій ігровий сервер може змінити всі параметри — зовнішній вигляд зброї і персонажів, будь-які параметри зброї, навіть кількість можливих віддзеркалень від бластера, можливу довжину мотузка і так далі. Для цього необхідно виставити необхідні параметри в конфігураційних файлах.

Здоров'я і броня[ред.ред. код]

Ви можете мати до 10-ти життів і 10-ти броні. При нанесенні шкоди спершу витрачається броня, а потім здоров'я. При прямому попаданні гранатою витрачається 1 життя і 3 броні. Як тільки здоров'я стає рівним нулю гравець вмирає.

Переміщення[ред.ред. код]

У грі реалізована система подвійних стрибків (double jump). Знаходячись у повітрі, ви можете натиснувши відповідну кнопку, підстрибнути ще раз. У розпорядженні гравця є гак, яким можна зачепиться за тверду поверхню і інших гравців. Досвідчений гравець в TeeWorlds, використовуючи гак, може буквально літати по ігровій зоні.

Графіка[ред.ред. код]

У TeeWorlds приємна мультиплікаційна графіка: веселі колобки, будинки, трава. Ви можете змінити вигляд свого колобка (скін) в налаштуваннях гри, або завантажити любительські модифікації ігрових предметів і персонажів на офіційному форумі.

Перейменування[ред.ред. код]

До версії 0.4.0 гра називалася TeeWars, проте внаслідок конфлікту між розробниками з приводу безкоштовності гри, вона була перейменована в TeeWorlds[1].

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Офіційні сайти[ред.ред. код]