Teka

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Teka Group
Тип бізнес
Засновано 1924
Засновник(и) Карл Тільман
Штаб-квартира Сантандер
Територія діяльності У всьому світі
Продукція

Кухонні прилади та продукція для ванної кімнати: Печі, мікрохвильові печі, витяжки, газові пальники, склокерамічні плити. Раковини, крани для ванної кімнати та кухні, аксесуари та інші устаткування для ванної кімнати. Холодильники, морозильні камери, пральні машини, сушильні машини та посудомийні машини. Посудини: пивні діжки, газові балони, контейнери .

Кухні спеціального призначення: електричні прилади для кухонь спеціального призначення, устаткування та меблі для кухонь на виробничих підприємствах.
Послуги Устаткування домашніх кухонь та кухонь на виробничих підприємствах, крани, техніка для ванних кімнат, пивні діжки.
Співробітники 4,842
Холдингова компанія Teka Group
Дочірні компанії 57 у всьому світі
Сайт

www.teka.com
www.teka.es
@grupo_teka у соціальній мережі «Твіттер»

TekaGrupo у соціальній мережі «Facebook»

Teka у Вікісховищі?

Teka Group — багатонаціональна компанія, що була заснована у 1924 році в Німеччині і займається виробництвом та реалізацією продукції для кухонь та ванних кімнат, виготовленням полив'яного посуду, контейнерів та облаштуванням кухонних приміщень на виробничих підприємствах. Дана компанія є еталоном по виробництву раковин, витяжок, печей і світовим лідером по продажу пивних діжок. Компанія володіє 27-ма фабриками в Європі, Америці та Азії. Teka Group має 57 дочірних компаній, що реалізують свою продукцію у 116 країнах світу, і загальна кількість робочого штату яких становить 4,842 працівники.[1] Головою холдингу є Максиміліан Бронер. Артуро Бальдазано є головою підрозділу «Teka Industrial»[2][3][4]

Розвиток[ред. | ред. код]

З часу заснування Teka Group у 1964 в Іспанії, компанія поширила своє виробництво з Європи на 5 континентів. В кінці 2013 року Перу стала 33-ю країною, у якій з'явились офіси компанії. Кілька років тому філії також були відкриті в Китаї.[5] Відбувається стрімке збільшення кількості представництв в Азії, як результат діяльності дочірних компаній у Таїланді, Індонезії, Малайзії, Сінгапурі, Китаї та В'єтнамі; на Близькому Сході;[6] В травні 2013, Teka Group отримала підтримку фінансових установ з метою реалізації бізнес плану протягом найближчих 5 років. Головною ціллю компанії є зміцнення її лідерства на стратегічних ринках Туреччини, Америки, Арабських Еміратів та Азії.

В 2013 році, Teka також відкрила свої представництва в таких країнах, як Ізраїль, Білорусь, Вірменія, Марокко, Венесуела, Австралія та в інших. Протягом перших місяців 2014 вона поширила свою діяльність у Майнмарі та Камбоджії.

Підрозділи[ред. | ред. код]

Teka має 3 структурні підрозділи:

Кухонні прилади та устаткування для ванних кімнат: Даний підрозділ є одним з найважливіших по виробництву вбудованих електроприладів та раковин з нержавіючої сталі. Продуктами виробництва підрозділу є пальники, склокерамічні плити, газові панелі, печі, мікрохвильові печі та витяжки. Він також займається виробництвом та поширенням кухонних кранів та усіх видів сантехніки як для державних установ, так і для приватних будинків та квартир.

Контейнери та посудини: контейнери даної компанії можна побачити у багатьох країнах світу. Основну лінію продуктів становлять посудини для різних напоїв (особливо для пива). Кожна третя пивна діжка виробляється компанією Teka.

Thielmann-Portinox: штаб-квартира даного підрозділу знаходиться у провінції Гранада,Іспанія. Компанія займається реалізацією продукції Teka на міжнародному ринку. Через компанію UCON, даний відділ займається розробкою спеціальних контейнерів для фармацевтичної та хімічної промисловостей. Посудини, що мають місткість від 5 до 100000 літрів виготовляють з нержавіючої сталі.

Кухонні прилади спеціального призначення: Даний підрозділ займається розробкою, виготовленням, поширенням та продажем устаткування для підприємств громадського харчування (ресторани, готелі, навчальні заклади, лікарні, аеропорти та в'язниці).

Основні компанії[ред. | ред. код]

Teka Industrial S.A. — багатонаціональна компанія, яка є передовою на європейському ринку. Її виробництво спрямоване на виготовлення продукції з нержавіючої сталі: раковини, печі та витяжки. Найважливішою сферою діяльності компанії є так звана White Goods Line, що пов'язана з виробництвом та реалізацією кухонних електричних приладів нашквалт пральних машин, холодильників, морозильних камер і посудомийних машин . З самого початку Teka займалась встановленням електричних приладів у кухонні меблі. Teka Industrial S.A має фабрики в Німеччині, Іспанії, Португалії, Італії, Скандинавії, Угорщині, Мексиці, Туреччині, Індонезії та Китаї.

Teka Sanitary Systems: Компанія займається виробництвом та поширенням кранів для ванних кімнат, домашніх та спеціалізованих кухонних приміщень. Заводи даної компанії знаходяться в Іспанії, Китаї, Угорщині та Скандинавії.

Intra: Компанія була створена у Скандинавії і займається виробництвом раковин та обладнання з нержавіючої сталі для кухонь та ванних кімнат. Продукція компанії характеризується передовим дизайном і продається по всьому світу.

Thielmann-Portinox: Є однією з компаній, що займається перетворенням нержавіючої сталі в широкий спектр продуктів виробництва. Здебільшого дана компанія виготовляє та продає посудини для зберігання різних рідин. Вона є світовим лідером по виробництву пивних діжок.

Ucon: Одна з найважливіших компаній-виробників контейнерів середньої ємкості в Європі.

Intra: норвезька компанія, яка була заснована у 1870 році. Компанія розпочала розробку та виробництво раковин з нержавіючої сталі і її почали називати Intra у 1970-х роках. В 2007 вона була викуплена компанією Teka Industrial.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. IE TEKA Awards for Design Talent. Архів оригіналу за 6 червень 2014. Процитовано 6 June 2014. 
  2. Teka Industrial nombra a Arturo Baldasano nuevo presidente de la empresa. Expansion. 28 April 2014. Процитовано 28 April 2014. 
  3. Arturo Baldasano, nuevo presidente de Teka Industrial. 28 April 2014. Процитовано 28 April 2014. 
  4. Arturo Baldasano appointed Chairman of Teka Industrial. Архів оригіналу за 2 травень 2014. Процитовано 28 April 2014. 
  5. Teka inaugura oficina en guangzhou. ElEconomista. 20 Dec 2010. Процитовано 14 May 2014. 
  6. ESMA confers the Quality Mark to TEKA. Архів оригіналу за 6 червень 2014. Процитовано 6 June 2014. 

Посилання[ред. | ред. код]