Telcordia Technologies

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Telcordia Technologies, Inc.
Тип Дочірня компанія Ericsson
Галузь телекомунікації
Засновано 1984
Штаб-квартира Піскатавей, Нью-Джерсі
Власник(и) Ericsson
Співробітники 2,500
Холдингова компанія Baby Bells (1984-1997)
SAIC (1997-2004)
Providence Equity/Warburg Pincus (2004-present)
Сайт www.telcordia.com

Telcordia Technologies, раніше Bell Communications Research, Inc. або Bellcore — базована у США компанія, що займається дослідженнями і розробками у сфері телекомунікацій, один з лідерів у цій сфері у США і світі. Утворена 1984 року внаслідок антимонопольного судового рішення про розділення American Telephone & Telegraph.

14 червня 2011 Ericsson оголосила угоду про придбання Telcordia, придбання завершено 12 січня 2012.[1]

Деякі клієнти: Alcatel-Lucent, AT&T, British Telecom, Cbeyond, Cisco, DARPA, France Télécom, Fujitsu, Juniper Networks, Lockheed Martin, Nortel, SingTel, Sun, Tata, Telecom Italia, Telenor, Time Warner, T-Mobile, Toshiba, Toyota, Verizon, Військово-повітряні сили США[2].

У 2007 році IDC назвала Telcordia Technologies лідером ринку «виконання телекомунікаційних сервісів» (англ. Telecom Fulfillment services), який має 24% ринку, утричі більше за наступного конкурента[3]. За двома іншими дослідженнями, Telcordia займає перше місце, маючи 12%[4] або 25%[5] ринку. Одна з ключових частин Telcordia Fullfillment Suite — система керування мережевим обладнанням Granite Inventory, яка займає близько 40% ринку[6]. Granite Inventory була розробкою компанії Granite Systems, яку Telcordia придбала у 2004 році[7][8][9]. Система Granite Inventory написана на базі J2EE і Oracle[10]. Серверна частина працює під операційними системами Sun Solaris або HP-UX на J2EE-серверах Weblogic або Websphere, клієнтська частина працює під Windows або Unix[11].

Деякі винаходи: літій-полімерний акумулятор[12].

Деякі розроблені технології: DSL, ATM, SONET.

Дослідницькі лабораторії знаходяться у Нью-Джерсі, Меріленді, Техасі, Польщі і Тайвані[13]. Telcordia є другим за величиною клієнтом аутсорингової компанії ГлобалЛоджик Україна[14], після Avid. У 2006 році відкрито індійський підрозділ «Telcordia Technologies India Private Limited», на 2009 рік офіси, в тому числі центри розробки, є у Гургаоні, Хайдерабаді, Ченнаї, також для розробки програмного забезпечення підтримуються стосунки з Wipro[15].

Посилання[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]