Terra Incognita (компанія)

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
ТОВ Компанія "Терра Інкогніта" Terra Incognita.
Тип Компанія
Галузь Легка промисловість
Засновано 2005
Штаб-квартира Україна Київ
Продукція Термобілизна
Туристичне спорядження
Намети
Рюкзаки
Спальні мішки
Сайт www.terraincognita.ua
Тримісний намет «Alfa 3»

TERRA incognita — українська компанія з виробництва туристичного спорядження. Заснована наприкінці 2005 році у Києві[1]. На 2013 рік дилерська мережа охоплює понад 44 міста України з більше ніж 100 магазинами, також існують дилерські представництва в Молдові та Росії.

Історія[ред. | ред. код]

Компанія «Terra Incognita» була заснована колишніми співробітниками української компанїї виробника ТОВ Едвенчер або "Adventure". Починаючи з 1993 коли було створено Едвенчер, компанія мала два головних напрямки у виробництві: надувні човни та туристичне спорядження, яке якраз і очолювали засновники «Terra Incognita».

Під час роботи в Едвенчер майбутніми власниками «Terra Incognita» було розроблено та запущено у виробництво понад 60 моделей міських і туристичних рюкзаків та сумок, понад 15 моделей наметів та спальних мішків і більше ніж 30 моделей туристичного одягу та аксесуарів. Ескспериментальний цех та головне виробництво всього туристичного спорядження знаходилось в м. Києві в Будинку Побуту «Оболонь» на 2, 6 та 7 поверхах.

В 2005 році очільники швацького виробництва з ТОВ Едвенчер засновують власну компанію під назвою «Terra Incognita», та згодом, за кілька років, остаточно переходять до неї працювати.

З часу заснування, компанія «Terra Incognita» самотужки займається розробкою та випуском експериментальних моделей майже всіх товарів які випускаються під її маркою. На данний час компанія не має власного серійного виробництва в Україні, все серійне виробництво відбувається на фабриках в Китаї.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]