The Elder Scrolls ІІІ: Bloodmoon

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Elder Scrolls III: Bloodmoon
The Elder Scrolls III - Bloodmoon Coverart.png
Обкладинка гри
Розробник Bethesda Softworks
Видавець Bethesda Softworks
Частина серії The Elder Scrolls
Попередня гра серії The Elder Scrolls III: Tribunal
Наступна гра серії The Elder Scrolls IV: Oblivion
Дата випуску США3 червня 2003
Велика Британія27 червня 2003
Версія 1.6.1820
Українська локалізація ні
Жанр(и) RPG
Вікові
рейтинги
ESRB : Teen (T)
Платформа Windows
Рушій гри Gamebryo
Режим гри одиночна гра
Носій DVD
Сайт www.elderscrolls.com

The Elder Scrolls III: Bloodmoon (укр. Древні сувої 3: Кривавий місяць) — друге офіційне доповнення до The Elder Scrolls III: Morrowind, оновлює гру до версії 1.6. На відміну від першого розширення — Tribunal, яке додало на мапу світу нове місто, що складається з окремих осередків, Bloodmoon додає новий великий острів на оригінальній мапі світу — холодні Північні території названі Солстгейм (Solstheim).

Це розширення додає нових ворогів, а також можливість стати перевертнем, схоже — включення вампірів — бачили в Morrowind. Bloodmoon також використовує більш деталізовану графіку тим самим підвищуючи вимоги до комп'ютерної техніки, попри це деякі елементи оригінальної версії набагато більш наочні ніж нововведення Bloodmoon.

Як і в Morrowind і в Tribunal, Bloodmoon має безліч побічних квестів і місій далеко від головного квесту, наявна велика кількість печер для вивчення, що робить гру ще більш захопливою.

Сюжет[ред.ред. код]

На острові Солстгейм Імперія заснувала шахтарську колонію. Гравцеві пропонується вступити до Східної Імперської Компанії та допомогти розвитку поселення на Воронячій Скелі. Капітан форту Сніжного Метелика просить героя про декілька послуг, але одного разу, повернувшись із завдання, герой бачить що форт серйозно постраждав від нападу перевертнів, а капітан зник. Офіцер форту направляє героя до селища скаалів — місцевих нордів. Вони обіцяють допомогти герою, якщо він відновить рівновагу, що порушили імперці на Солстгеймі.

Виконавши доручення шамана скаалів, герой повертається до нього, і тут розпочинаються події передбачені пророцтвом Кривавого Місяця. Увесь острів починає страждати від нападів аґресивних перевертнів, а гравець заражається ликантропією — хворобою, яка перетворює звичайну людину на перевертня. Тепер герой повинен або стати перевертнем, поклонятися Гірцину, брати участь у його Полюванні, або ж, навпаки, вилікуватися і протистояти принцу Даедру.

Особливості[ред.ред. код]

  • Додано новий великий острів, на котрому можна знайти багато нових локацій, ландшафтів, рослин і атмосферних явищ. На острові також є нові інґредієнти та артефакти.
  • Можливість починати додаткові завдання ще до закінчення основного квесту.
  • Хвороба ликантропія, що дозволяє перетворитися на перевертня.
  • Можливість проходити основний квест як за скаалів, так і за перевертнів, однак це не впливає на розвиток сюжету.

Посилання[ред.ред. код]