The Heretic Anthem

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
The Heretic AnthemPicto infobox music.png
The Heretic Anthem (обкладинка).jpeg
Сингл Slipknot
з альбому Iowa
Випущений 2001
Sound Image
Формат CD
Записаний 2001
Жанр Ню-метал, Дез-метал
Композитор Slipknot
Тривалість 4:19 (Rough Mix)
4:14 (Альбомна версія)
Лейбл Roadrunner Records
Продюсер Росс Робінсон, Slipknot
Професійні огляди
Хронологія Slipknot
Попередній
←
Wait and Bleed
(2000)
Left Behind
(2001)
Наступний
→

«The Heretic Anthem» (з англ. «Гімн Єретика») — промо сингл американської групи Slipknot, з їх другого студійново альбому Iowa. Пісню також можна почути на концертному альбомі 9.0: Live і DVD Disasterpieces.

Інтерпретація тексту[ред. | ред. код]

Фраза з приспіву пісні, «If you're 555, then I'm 666» (укр. Якщо ви 555, то я 666) ніякого відношення до сатанізму не має. І характеризується як: продажні люди - 555, люди, що співають не заради грошей - 666. Ця пісня за словами вокаліста групи Корі Тейлора звучить як протест щодо всієї музичної індустрії і продажним групам. Ідея пісні полягає в тому, що ніхто не може командувати людиною, ніхто не в праві примушувати її бути як усі.

Ось також декілька деталей по The Heretic Anthem, які Корі заявив в Парижі, 29 травня 2001 року, перед релізом альбому Iowa:

Пару місяців тому до мене підійшли кілька злих людей, ублюдків, готових задушити один одного за гроші і заявили мені: «Знаєш, якщо ти хочеш, щоб твій альбом був вдалим і добре розійшовся, сядь і напиши гарну пісеньку для радіо» ...Ну а тепер уявіть, ми 9 чоловік з «середини нізвідки», тобто нашої рідної Айови, робимо все, щоб не продаватися і тут раптом така заява, ну я йому і відповів: «Хм, я дякую вам містер бізнесмен, але якщо ви мене вибачите... відсмокчіть мій чортовий член!» І результатом цього стала пісня, так що «якщо ви 555, то я 666», ця пісня називається «Heretic Song»!!!!

Видання[ред. | ред. код]

Пісня видавалася двічі як промо сингл. Rough mix пісні (тоді названої «Heretic Song») був виданий як промо в Німеччині в 2001 і пізніше в 2002, для реклами вийшов DVD групи Disasterpieces. Видання 2002 включало концертне виконання пісні.

Список композицій[ред. | ред. код]

Автор музики і слів Slipknot

Heretic Song
# Назва Тривалість
1. «Heretic Song» (Rough Mix) 4:19
Концертний сингл
# Назва Тривалість
1. «The Heretic Anthem»   (Livе)
2. «The Heretic Anthem»   (Live video)
3. «Disasterpieces DVD Trailer»   (Video)

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]