The Pirate Bay: за межами клавіатури

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
The Pirate Bay: за межами клавіатури M:
The Pirate Bay: Away From Keyboard (TPB: AFK)
Tpb-afk-2013.jpg
Жанр Документальний
Режисер Саймон Клозе
Продюсер Мартін Перссон
Сценарист Саймон Клозе
Оператор Simon Klose[d]
Кінокомпанія Anagram Produktion
Final Cut for Real
Piraya Film A/S
Тривалість 82 хв
Мова шведська
англійська
Країна Швеція Швеція
Рік 2013
Дата виходу 8 лютого
IMDb ID 2608732
tpbafk.tv/blog/
The Pirate Bay: за межами клавіатури у Вікісховищі?

The Pirate Bay: за межами клавіатури (англ. The Pirate Bay: Away From Keyboard) — документальний фільм режисера Саймона Клозе про The Pirate Bay та його засновників Петера Сунде, Готтфріда Свартгольма та Фредріка Нейджі.[1] Робота над фільмом почалася влітку 2008 року і завершилася через чотири роки — 25 серпня 2012 року.[2] 8 лютого 2013 року на 63-му Берлінському кінофестивалі відбулася прем'єра фільму.

Сюжет[ред.ред. код]

Фільм розповідає про трійцю засновників найбільшої файлообмінної мережі та про їх боротьбу із найбільшую індустрією з усіх існуючих. Хто вони комп'ютерні пірати чи революціонери? Про це можливо дізнатися лише за межами клавіатури.

Прем'єра[ред.ред. код]

Фільм був випущений під ліцензією Creative Commons BY-NC-ND на The Pirate Bay та низці інших BitTorrent-сайтах. Також, була випущена спеціальна, на 4 хвилини коротша версія для тих, хто хотів переробити чи перередагувати фільм під себе. Дана версія фільму розповсюджувалась під дещо іншою ліцензією Creative Commons, а саме BY-NC-SA.

Для тих, хто хотів підтримати творців не тільки онлайн пожертвою є можливість придбати DVD версію фільму чи його цифрову копію. Ціна попереднього замовлення DVD складає $23, цифрова копія $10. Цифрова копія та DVD містять в собі видалені з фільму сцени та бонусні матеріали.

Прем'єра фільму відбулася 8 лютого 2013 року на 63-му Берлінському кінофестивалі і одночасно фільм був викладений для безкоштовного завантаження на The Pirate Bay та на YouTube. Крім того 19 лютого 2013 року фільм був показаний по телеканалу BBC Four у Великій Британії.

Відгуки[ред.ред. код]

Петер Сунде, один з головних героїв фільму, написав у своєму блозі, що у нього «змішані почуття з приводу фільму»​​.

Примітки[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Основні посилання[ред.ред. код]

Соціальні мережі[ред.ред. код]