The Unforgiven III

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
«The Unforgiven III»
Пісня у виконанні Metallica
з альбому «Death Magnetic»
Випущено 12 вересня 2008
Тип Пісня
Жанр Хеві-метал
Мова англійська
Тривалість 7:47
Лейбл Elektra
Продюсер Рік Рубін
Композитор Кірк Хаммет
Джеймс Гетфілд
Ларс Ульріх
Роберт Трухільйо

«The Unforgiven III» (укр. «Непрощений III») — сьома пісня американського хеві-метал гурту Metallica з їх дев'ятого студійного альбому Death Magnetic.

Музика[ред. | ред. код]

Тональність пісні, на відміну від попередніх двох пісень «The Unforgiven» та «The Unforgiven II») — e-moll (мі-мінор). У вступній частині пісні звучить фортепіано та деякі інші інструменти симфонічного оркестру: струнні та валторна. Аранжування симфонічних інструментів використано протягом усієї пісні. Завдяки цьому пісня звучить більш проникливо, струнні пом'якшують жорсткі трешеві рифи ритм-гітари Джеймса Гетфілда.

Зміст пісні[ред. | ред. код]

В цій пісні йдеться про людину, яка мріяла зробити щось хороше і важливе, що принесло б щастя їй і можливо іншим, але вона піддалася правилам, які диктувало їй суспільство і її головними цінностями стали гроші та багатство: «Set sail to sea but pulled off course by the light of golden treasure»(«Горів бажанням плисти по морю, але змінив курс, зваблений блиском золотих скарбів»). У приспіві від імені головного героя Джеймс співає, що те, на що він проміняв свою мрію, не принесло йому щастя: «Searched of seas of gold. How come it’s got so cold?» («Шукав море золота. Як воно стало таким холодним?»). У другому куплеті співається, що це призвело до того, що він «потерпів корабельну аварію» і «пішов», тобто, цим він зламав собі життя. В середині пісні повторюються слова «Forgive me, forgive me not» («Пробачити себе, чи не пробачити?»). Герой не може пробачити собі те, що піддався всім і через це постраждав, і тому він «Непрощений», хоча в тексті він себе так не називає.

Позиції в чартах[ред. | ред. код]

Чарт (2008 рік)[1] Найвища
позиція
Norway Singles Top 20 8
Swiss Singles Top 75 12
Finland Singles Top 20 16
Portugal Singles Top 50 20
Denmark Singles Top 40 24
Sweden Singles Top 60 34
Australia Singles Top 50 41
Belgium Singles Top 50 50
Canada Singles Top 100 89

Учасники запису[ред. | ред. код]

Примітки[ред. | ред. код]