Time3

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Шаблон:Завершена

Time3 ("Час у кубі") - збірник найкращих пісень американської рок-групи Journey, які успішно заявили про себе у 70ті-80ті роки XX сторіччя. Ця збірка складається з трьох дисків, і присвячена історії формування Journey як групи, так і пісень на кожному етапі музичної кар'єри. У кожному диску представлено по 18 пісень з різних альбомів, починаючи з найпершого "Journey" 1975 року та закінчуючи "Raised on Radio" 1986 року, а також unreleased версії[1].

Time1[ред.ред. код]

Of A Lifetime[ред.ред. код]

(Грегг Роллі, Джордж Тікнер, Ніл Шон).  Альбом "Journey" 1975. 

Ця пісня є наріжним каменем репертуару Journey, входить до групи ранніх композицій. Коли прийшов час для запису інтенсивних гітарних соло, Ніл Шон з'явився в студію і буквально створив композицію за один дубль. Продюсер Рой Хейлі припустив, що якщо він подвоїв соло, затримка може погіршити звучання. Шон повернувся в студію і зіграв соло в двох примірниках, з іншим помахом. "Його щелепа була на підлозі", сміявся Шон, згадуючи реакції Хейлі.

Kohoutek[ред.ред. код]

(Ніл Шон, Грегг Роллі). Альбом "Journey" 1975

Ця інструментальна композиція також бере початок від найперших прослуховувань групи, шоу-проект Нілу Шона, названий після того, як комета досягла земної атмосфери. "Злиття рок-н-рола",-сказав Роллі.

I`m Gonna Leave You[ред.ред. код]

(Грегг Роллі, Джордж Тікнер, Ніл Шон). Альбом "Look into the future" 1976.

Гітарист Тікнер покинув групу до того часу, як Journey записали цей незвичайний мікс, відображений в унікальній структурі пісні, використавши додаткові 5/4 часу, встановленого для визначеної музикальності. Після своїх виступів з цією піснею щоночі, Kansas повернувся додому і запозичив основний мотив пісні для створення "Carry On Wayward Son", який пізніше став хітом.

Cookie Duster[ред.ред. код]

(Росс Велорі), unreleased.

Записана для третього альбому Journey, "Next", інтенсивна інструментальна пісня була поставлена на запис до альбому, однак, очевидно, Columbia Records відчули наростання галасливої гри, написаної бассистом Велорі, і пісня повинна була бути заміщена чимось більш комерційним.

Nickel & Dime[ред.ред. код]

(Грегг Роллі, Джордж Тікнер, Ніл Шон, Росс Велорі). Альбом "Next" 1977.

По-перше, цей комплексний номер складається з трьох частин, включаючи фінальну секцію. Коли остаточний варіант був зроблений, решта дві тимчасові частини залишалися в п'яти і десяти. Знову ж, ця композиція привернула увагу колег-музикантів Journey, зокрема, членів групи Rush, які побудували свою пісню, Том Сойєр, за підозріло схожими лініями і мотивами.

For You[ред.ред. код]

(Роберт Фляйшман, Ніл Шон, Грегг Роллі), unreleased.

Цей рідкісний запис був списаний з демоверсії пісні, підготовленої для альбому "Infinity" протягом короткого перебування Роберта Фляйшмана як вокаліста. Навіть без Стіва Перрі (головний вокаліст групи), група вже переступила поріг до популярності. Перрі довів, що він був "фітилем" для розпалювання яскравого полум'я групи. Протягом нетривалого часу Фляйшман гастролював у групі з цією піснею, але Стів Перрі вибрав цю пісню на секретному прослуховуванні у відсутність Фляйшмана, чим і передрік його швидке покидання групи. Тим не менш, композиція ніколи не була записана Journey зі Стівом Перрі.

Feeling That Way[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Грегг Роллі, Данбар). Альбом "Infinity" 1978.

Journey завжди переробляли ідеї в музичний записах до того моменту, поки не були задоволені результатами, щоб записати їх на платівку. Пісня бере початок з unreleased композиції "Velvet Curtain", з якої була створена пісня "Let Me Stay", і коли Стів Перрі прийшов у групу, він переписав трек ще раз, включаючи свіжі нотки версії, котра зрештою перетворилася на музичний запис, і увійшла до репертуару групи.

Anytime[ред.ред. код]

(Грегг Роллі, Сілвер, Роберт Фляйшман,Ніл Шон, Росс Велорі). Альбом "Infinity" 1978

Ніл Шон написав ліричну основу, а Грегг Роллі зробив вокальну підтримку. Ідея тієї пісні була взята з пісень Beatles, які Ніл Шон слухав, коли був дитиною. Композиція зайняла 83 місце в чартах.

Patiently[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон). Альбом "Infinity" 1978

Це перша пісня, написана Стівом Перрі у складі групи; створена менше, ніж за годину в кімнаті готелю в Денвері, в якій Ніл Шон грає на акустичній гітарі. "Це було дійсно про визначення мене як учасника групи",-сказав Стів Перрі.

Majestic[ред.ред. код]

(Ніл Шон, Стів Перрі). Альбом "Evolution"1979

Ніколи не виконаний музикантами наживо, цей інструментальний трек, визначає Нілу Шона як виняткового гітариста. "Я грав на класичних акордах. Це була велика тематична пісня, яка повинна була стати вокальною",-сказав Ніл Шон.

Too Late[ред.ред. код]

(Ніл Шон, Стів Перрі). Альбом "Evolution"1979

Стів Перрі написав цю пісню про одного друга з його рідного міста, наркозалежного, він хотів попередити покинути місто, поки він не перестав себе контролювати. Його друг зрештою почув композицію, і Перрі сказав йому, про що вона.

Sweet And Simple[ред.ред. код]

(Стів Перрі). Альбом "Evolution" 1979

Стів Перрі написав цю пісню за 5 років до приєднання до групи, споглядаючи красу озера Тахо.

Just The Same Way[ред.ред. код]

(Грегг Роллі, Ніл Шон, Росс Велорі). Альбом "Evolution" 1979

"Це було всього лише начерк з фортепіано, який розвинувся у пісню",-сказав Роллі. Композиція зайняла 58 місце в музичних чартах.

Little Girl[ред.ред. код]

(Ніл Шон, Стів Перри, Грегг Роллі). Альбом "Dream After Dream" 1980

Вокальний номер в японській сесії, яка продюсувала в 1980 саундтрек альбому "Dream After Dream". В оригіналі доступно в Америці тільки як японський імпорт, альбом був пізніше випущений в США.

Any Way You Want It[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон). Альбом "Departure" 1980

Стів Перрі і Ніл Шон створили цю пісню в автобусі групи, Шон грав акустику, а Перррі співав. "Це було цілком очевидно, що пісня може бути створена дуже швидко", - сказав Роллі. Ко-продюсер Джеф Воркмен відкоригував звук; комбінація створила унікальний звук, який, у поєднанні з бек-вокалом, дала пісні божественне звучання. Улюблена на концертах, пісня була зіграна позаду Родні Денджерфілд на полі для гри у гольф у "Caddyshack".

Someday Soon[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Грегг Роллі, Ніл Шон). Альбом "Departure" 1980
« "Ми отримали лист з одного коледжа, в якому було сказано, що вони використовували цю пісню в музикальному класі як приклад хорошої структури. Я був вражений",-сказал Роллі. »

Good Morning Girl[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон). Альбом "Departure" 1980

З певною організованою допомогою батька Ніла, Шон і Перрі побудували цю композицію, граючи джаз і класичні акорди.

Time2[ред.ред. код]

Where Were You[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон). Альбом "Departure" 1980

Стів Перрі запам'ятав пісню, яка розвинулася з імпровізації на Оуклендской репетиції разом зі Стівом Смітом. Група нещодавно повернулася з гастролей з AC / DC, де вони грали композицію як відкриття концерту.

« "Ти не можеш не піддатися впливу такої групи", — сказав Шон. »

Пісня послужила для відкриття концертів Journey протягом тривалого часу.

Line Of Fire[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон). Альбом "Departure"1980

Натхненний звуковим ефектом хіта, який відкривав концерт the Junior Walker, Стів Перрі хотів включити постріл з дробовика як закінчення пісні.

Homemade Love[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон, Стів Сміт). Альбом "Departure" 1980

Як повернення до ранніх Journey, ця визначальна композиція відіграла незвичну роль в різноманітності ритму музики Journey. Шон показав музику на ряду з класичним хард-роком і щільним звуком, видаючи назовні щось із загального гладкого тону альбому "Departure". "Це було більш як музичний тон",-сказав Роллі. "Весело грати, тому що музикально це було дуже інтригуюче".

Natural Thing[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Росс Велорі). З B-side пісні "Don`t stop Believin`"

Перрі написав цю оду дівчині в блакитних джинсах для альбому "Departure". Шон характеризує цю пісню як приклад "холодних rnb коренів Перрі".

Lights[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон). Альбом "Captured" 1981

Перрі "приніс" цю пісню в групу разом з ним. В оригіналі він написав акорди, поки жив у Лос-Анджелесі і намагаючись бути включеним до головного лейблу звукозапису. Це закінчилося тим, що Шон опинився біля будинку Роллі з акустичною гітарою, і оригінальним синглом з "Infinity" альбому. Пісня піднялася на 68 місце чартів.

Walks Like a Lady[ред.ред. код]

(Стів Перрі). Альбом "Captured" 1981

В оригіналі записана для альбому "Departure". Шон підтримав ідею Перрі, і наповнив пісню бас-гітарою з невеликим підсилювачем звуку, і вийшов блюз. Сміт додав невеликі елементи на барабанах. Роллі почув барабанщика, і використовував деякі з його ідей при укладанні цієї пісні.

Lovin`, Touchin`, Squeezin`[ред.ред. код]

(Стів Перрі). Альбом "Captured" 1981

Студійна версія, записана для альбому "Evolution", прорвала цей сингл в ТОП-20 вперше для Journey, хоча група зарекомендувала себе як хедлайнер на концертах ще задовго до цього. "Правдива історія",-сказав Перрі. Він дивився у вікно в той час, як його дівчина виходила з Корветту, і поцілувала водія довго, любляче. Він називає цю пісню "правосуддя кохання".

Dixie Highway[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон). Альбом "Captured" 1981

Написана на шляху групи в автобусі в Детройт через відомий Dixie highway. Перрі сподобалося звучання слів, після чого Роллі використовував клавішний інструмент з низхідним твістом, і вийшов чудовий дорожній трек.

Wheel In The Sky[ред.ред. код]

(Ніл Шон, Роберт Фляйшман, Діана Велорі). Альбом "Captured" 1981

Трек з альбому "infinity" поставив Journey на радіо вперше і обґрунтував авантюру групи поставити трек як хедлайнер для туру альбому "Infinity". В оригіналі поема Діани Велорі, дружини басиста Росса Велорі, до якої Роберт Фляйшман, перший вокаліст групи, написав ліричну основу. Її оригінальна назва була "Wheels in My Mind". Шон написав мелодію на акустичній гітарі на задньому сидінні потягу, коли група переїжджала в інше місце для нового шоу. Перрі виконав пісню, коли він приєднався до групи.

The Party`s Over[ред.ред. код]

(Hopelessly In Love) (Стів Перрі). Альбом "Captured" 1981

Єдиний студійний запис включав подвійний запис живого альбому, ця пісня була написана за лаштунками Детройтського Кобо-холу Стівом Перрі на електричному басі. Клавішник Тім Горман замінив Роллі, який покинув групу в кінці туру. Версія пісні зайнята 34 місце в чартах.

Don`t Stop Believin`[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон, Джон Кейн). Альбом "Escape" 1981

На складі групи в Окленді, ця пісня була пропущена на репетиції. Шон розробив басовий риф, гітарну лінію і широкі акорди в приспіві. Стів Сміт закріпив номер багатою барабанною основою. Перрі і Кейн витягли зі свого досвіду роботи з Сансет Стріп вуличну сцену для лірики, "Світлофор людей». Пісня піднялася на 9е місце в музичних чартах.

Stone In Love[ред.ред. код]

(Ніл Шон, Стів Перрі, Джонатан Кейн). Альбом "Escape" 1981

Під час вечірки у своєму Сан Рафаель будинку, Ніл Шон почав грати на своїй гітарі. Коли він послухав ще раз записане на наступний день, він знайшов початок пісні, яку він назвав "Stone In Love" (Камінь в любові). Перрі і Кейн відредагували, і вийшов скарб, як вони самі казали.. "Джонатан Кейн-прекрасний лірик",-сказав Перрі.

Keep On Runnin`[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон, Джонатан Кейн). Альбом "Escape" 1981
« "Ніл хотів запалити",-сказав Перрі. "І ми це зробили". »

Who`s Cryin` Now[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн). Альбом "Escape" 1981

Альбом "Escape" піднявся до 4й сходинки в чартах. Перрі написав акорди до пісні, коли вів машину з Бейкерсфілд в Сан-Франциско, при цьому співав в касетний реєстратор. Він прийшов до Кейну додому, під проливним дощем, з цілою піснею в його голові. Він наспівав мелодію Кейну і розповів про частину пісні, де буде гра на піаніно. Вонин разом закінчили працювати над піснею в обід наступного дня.

Open Arms[ред.ред. код]

(Ніл Шон, Джонатан Кейн). Альбом "Escape" 1981

Джонатан Кейн приєднався до групи вже свідомо маючи записану мелодію до цієї пісні. Це могла бути пісня для Babys, його попередньої групи, але вокаліст групи Babys Джон Вейт, відкинув мелодію, назвавши її "мелодія - як сироп". Кейн боязко показав мелодію Перрі, і Перрі негайно захотів реалізувати пісню. Інша частина команди не була настільки впевнена. "Вони були протилежні баладам", - сказав Перрі. "Ніл ненавидів ідею, а Джонатан Кейн думав, що, може бути, Джон Вейт і був правий". Цей третій сингл не тільки став найвищим синглом в чартах, досягнувши 2го місця, а й просунув альбом у продажах до космічних орбіт, а також проклав шлях до нового розуміння концепту ліричних балад.

Mother, Father[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон, Шон старший). Альбом "Escape" 1981

Композиція з двух частин, одна-Ніа Шона, друга-Стіва Перрі. Ця драматична пісня, с перших антрактом між частинами, який був написаний батьков Ніша Шона, пізніше була виконана Джонатаном Кейном та Стівом Перрі.

Time3[ред.ред. код]

La Raza Del Sol[ред.ред. код]

 (Стів Перрі, Джонатан Кейн). B-side від пісні "Still They Ride", unreleased.

Кейн взяв назву з книги про працівників ферми, яку він читав, і запропонував його власну думку про внесок іспано-мексиканців в спорудження Каліфорнії, про що Перрі знав особисто, коли ріс у Центральній Долині. Шон не знаходив проблеми зробити з цієї ідеї відповідну пісню, просто поринувши в процес у його дворі з групою Сантана. Проте пісня залишилася непоміченою і не була випущена в альбомі.

Only Solutions[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон). Сайндтрек для фильма "Tron".

Шон і Кейн почали працювати над композицією в 1982 році для Walt Disney фільму " Tron " в Лос - Анджелесі в Goodnight LA Studios, і пізніше перемістилися в Fantasy Studios в Берклі. Перрі переписав вірші, а Кейн виступив у ролі супервайзера продукції. "Якщо це звучить як щось, що ми зробили на маленькому шматочку студії, так це тому, що це так і було", - сказав шон. Пісня закінчилася тим, що її було чути під звуком відео-ігри у фінальному міксі фільму. Трек отримав деяку популярність на радіохвилях Флориди та інших прилеглих територіях, але, в цілому, залишився непоміченим.

Liberty[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон). unreleased.

У Джонатана Кейна увійшло в звичку переслуховувати касети із записами по дорозі додому, "щоб переконатися, що ми нічого не пропустили". Однією з таких пісень стала Liberty. Перрі і Кейн визначили патріотичну тематику лірики, і Перрі обрізав живий вокал у студії, хоча результати ніколи не дійшли до того, щоб включити пісню в альбом.

Separate Ways(World Apart)[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Ніл Шон). Альбом "Frontiers" 1983

Життя в дорозі взяло своє з кожного учасника групи. Ніл Шон і Росс Велорі пройшли через болісні й дорогі розлучення, Стів Перрі та Джонатан Кейн подумали, що тут має бути щось, з чого можна винести користь, з цих обставин. { { цитата|" Тут повинен бути більш душевний вихід на те, як дивитися на проблему", - сказав Перрі Кейну. } } Пара працювала над мелодією в номері готелю, використовуючи маленький клавішний інструмент Кейна, після чого вся група працювала над свіжою піснею весь наступний день, включаючи частково закінчену пісню в свою нічну програму виступу. Пісня довго залишалася в резерві групи, аж до початку сесій наступного альбому. Як тільки пісня з'явилася в лютому 1983 року, вона посіла 8 місце в чартах.

Send Her My Love[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн). Альбом "Frontiers" 1983

Протягом трьох-місячного відпочинку групи після турне альбому "Escape", Кейн слухав багато записів Бітлз. Він грав акорди для цієї пісні на піаніно в його кімнаті одним полуднем для Перрі.

« "Він міг магічно виткати мелодію з усього, що я грав",-сказав Кейн. »

У підсумку реалізована як 4 композиція для альбому, і улюблена пісня Перрі, зайняла 23е місце в чартах.

Faithfully[ред.ред. код]

(Джонатан Кейн). Альбом "Frontiers" 1983

Кейн написав цю баладу в дорозі.

« "Він сказав мені, що мелодія прийшла до нього уві сні", - сказав Ніл Шон. "Я бажаю, щоб щось таке сталося і зі мною" »

"Власне, це дорожня пісня, а я ж талановитий у творенні таких пісень",-сказав Кейн. Марка балад і другий сингл альбому "Frontiers" підійнявся на 12е місце в чартах.

After The Fall[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн). Альбом "Frontiers" 1983

Стів Перрі написав цю любовну пісню, перебираючи акорди на басі, інструмент, який він практично постійно використовував у творі композицій. Група навряд чи колись грала цей трек вживу, але композиція увійшла в сцену вечірки до фільму "Risky Business"(ризиковий бізнес).

The Eyes Of A Woman[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон). Альбом "Raised On Radio" 1986

Пісня, яка з`явилась з випадкової гри мелодій у студії, закінчила свій шлях у вигляді інструментального треку, який був записаний протягом півгодини. Це був мікс гітари Шона, одночасно з підсилювачем і клавішним синтезатором, мелодія що не навряд чи відповідала стилю Шона, проте стала однією з улюблений Стіва Перрі в цьому альбомі.

Why Can`t This Night Go On Forever[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн). Альбом "Raised On Radio" 1986

Кейн мав намір представити цю композицію фанатам на концерті. "Це в моєму дусі, в дусі сентиментальності",-сказав Кейн. Вийшовши у квітні 1987 року, трек зміг досягти тільки 60 позиції в чартах, через рік по тому публікації альбому.

Once You Love Somebody[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон). Альбом "Raised On Radio" 1986

Коли Перрі розійшовся з його тривалої любов'ю, а Кейн проходив через розлучення, предмет втрати, здавалося, повинен був з'явитися в їхніх піснях. "Це був метод самотерапії",-зазначив Кейн.

Happy To Give[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн). Альбом "Raised On Radio" 1986

Перрі редагував цю композицію тричі. "Він був одержимий цією піснею",-згадує Кейн. Кейн також вважає, що Перрі дав цій пісні фінальне вокальне подання. "Звичайно, це було наше життя, про яке ми писали",-сказав Кейн. Ніколи не виконана наживо, композиція через кілька років стала саундтреком до фільму "North Shore".

Be Good To Yourself[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон). Альбом "Raised On Radio" 1986

З його власної домашньої ситуацією в безладді, і його матері, яка повільно вмирала, Перрі вимагав життєво - стверджувальних повідомлень. Але пісня не йшла легко. Кейн крутився навколо лірики 5 місяців, і нарешті настав день, коли Кейн приймав душ, і мелодія сформувалася в його голові. Він увірвався в студію, з іще мокрим волоссям, і Перрі закінчив фінальну вокальну частину менш, ніж за годину. Композиція вийшла в ефір за місяць до випуску альбому, і звучала найбільш традиційно в стилі Journey, ніж будь-яка інша пісня з альбому " Raised On Radio ", і досягла 9го місця в чартах.

Only The Young[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Фриго, Ніл Шон). Саундтрек к фильму "Vision Quest"

В оригіналі записана для альбому "Frontiers", і викинута з альбому в останню хвилину, пісня в підсумку досягла ТОП-10 в 1985 році, зайнявши 9е місце. У цієї пісні є ще сумна історія. Journey виконали її за останнього прохання 16-річного хлопчика Kenny Sykaluk, в ніч перед тим, як він помер. Це дуже вразило Перрі, і він використовував її як пісню, що відкриває концерти весь час протягом гастролей альбому "Raised On Radio".

Ask The Lonely[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джон Кейн). Саундтрек к фильму "Two Of A Kind"

Як тільки пісня була опублікована як саундтрек, вона отримала велику кількість радіопрослуховувань.

« "Це всього лише пісня про любов. Хлопець може написати таку пісню, поки спить" »

With A Tear[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон). Unreleased.

Ця пісня Journey ніколи не була закінчена. У серпні 1992 року Кейн і Шон повернулися в студію і відредагували трек в повністю інструментальну композицію.

Into Your Arms[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон). Unreleased.

Ця композиція ще одна з тих, які були залишені не завершення, аж до серпня 1992 року, коли Ніл Шон і Джон Кейн продивились платівку ще раз у студії, і закінчили цю версію як інструментальну.

Girl Can`t Help It[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон). Unreleased Video Mix.

23 серпня 1986 група Journey спільно з ударником Майком Бардом зійшли на сцену після 3х-тижневого прослуховування, і нарешті розкрили дев'яте і фінальне видання на сцені в Calaveras County Fairgrounds, де група відкривала турне альбому "Escape", і представляла нового учасника групи Джонатана Кейна. Камери зняли документальне відео за першої ж можливості, доповнивши цим виступ групи лише через 3 роки.

I`ll Be Alright Without You(Live)[ред.ред. код]

(Стів Перрі, Джонатан Кейн, Ніл Шон). Unreleased Video Mix.

Ще одне відео з концерту альбому "Raised On Radio" в Атланті, Джорджія, ця пісня стала 4м синглом альбому. Кейн зазначив, що пісня народилася за допомогою його і Перрі особистим душевних травм. "Це як друга половина пісні" Once You Love Somebody ",-він сказав.

Примітки[ред.ред. код]

  1. Compilation Producer: Don DeVito Project Direction:Diarmuid Quinn Mastered by Bob Ludwig and Vic Anesini at Masterdisk and Sony Music Studio Operations, NYC