Troika Games

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
Troika Games
Тип Приватна компанія
Засновано 1 квітня 1998 року
Закриття (ліквідація) 28 лютого 2005 року
Штаб-квартира

Ірвайн, Flag of the United States.svg США

Ірвін, Каліфорнія, США
Ключові особи Тім Кейн (геймдизайнер), Леонард Боярський, Джейсон Андерсон
Галузь Індустрія відеоігор
Продукція ігри жанру CRPG
Сайт закритий

Troika Games — розробник комп'ютерних ігор. Компанія заснована в 1998 році, трьома вихідцями з компанії Interplay. Засновники, Тім Кейн, Леонард Боярський та Джейсон Андерсон, разом працювали над грою Fallout спільно із частиною співробітників Interplay (пізніше сформовану в компанію Black Isle Studios). Troika Games стала відомим розробником ігор у жанрі CRPG.

Історія[ред.ред. код]

В процесі розробки Fallout 2, компанія Interplay розпочала певну реорганізацію, наслідком якої стало створення дочірньої компанії Black Isle Studios. Тім Кейн, Леонард Боярський та Джейсон Андерсон — розробники, які теж мали увійти в цю компанію, оскільки були співробітниками відділу розробки рольових ігор, були незгідні з умовами угоди. Тому вони покинули Interplay та заснували в 1998 році власну компанію. ЇЇ назвали Troika Games, що є транслітерацією російського слова рос. тройка, напевно маючи на увазі трьох ключових осіб в компанії[1].

Перша гра - Arcanum - була видана влітку 2001 року.

У 2003 Troika випустила The Temple of Elemental Evil за ліцензією Dungeons & Dragons. Після виходу гра мала багато проблем, тому кілька офіційних патчів було випущено, щоб виправити і доповнити гру.

У 2004 Troika вийшла остання гра компанії - Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Після незадовільних продажів гри компанія не змогла знайти коштів для розробки нових проектів, і тому була змушена звільнити всіх співробітників в кінці 2004 року, а вже 28 лютого 2005 року, компанія офіційно припинила своє існування.[2]

Ігри компанії[ред.ред. код]

Скасовані[ред.ред. код]

Примітки[ред.ред. код]

Див. також[ред.ред. код]