Universal Commerce Group

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Universal Commerce Group — міжнародний інтернет-холдинг, у портфоліо якого 18 e-commerce-проектів[1] у таких галузях: фінанси, медицина, fashion-індустрія, нерухомість, автомобілі, працевлаштування та рекрутинг. Основний напрямок бізнесу — розробка технологічних рішень в галузі електронної комерції: від переказу грошових коштів до вибору товарів у секторах B2B та C2C[en]. Компанія була заснована у 2012 році групою українських підприємців і бізнесменів.

Історія[ред. | ред. код]

Ініціатором створення групи проектів (пізніше — Universal Commerce Group (UCG)) виступив український бізнесмен Геннадій Васюков.

У 2012 році для реалізації ідеї було прийнято рішення об'єднатися з інвестиційним фондом Maxima Group (пізніше — Noosphere), якому на той час належав всеукраїнський інформаційний інтернет-каталог товарів та послуг — сайт порівняння цін Price.ua[2], а також сервіси Avtomax.ua і Krysha.ua (системи пошуку оголошень щодо продажу автомобілей і нерухомості).

Пізніше до активу холдингу ввійшли такі платформи: sravni.ua, trud.ua, urok.trud.ua, zagran.trud.ua, rul.ua, metry.ua.

У 2012 році до комітету членів правління UCG приєднався Андрій Бронецький — генеральний директор одного з відомих сайтів знайомств Mamba.ru. Влітку 2012 року Бронецький викупив у російської телекомунікаційної компанії «ВимпелКом» домен Апорт[ru] за 150 тисяч доларів[3]. Апорт перепрофілювали з пошукової системи в електронний торговельний майданчик. Сайт отримав не лише функціонал пошуку товарів та порівняння цін, а й оновлений дизайн.

У 2014 році Universal Commerce Group очолила Юлія Маріщук [4] — колишній керівник холдингу Allegro Group Ukraine[5].

1 листопада 2014 року Universal Commerce Group запустив новий проект Prosto.ua[6] — всеукраїнський універсальний торговельний майданчик для електронної комерції[7].

З 2014 року Universal Commerce Group розвиває функціонал у напрямку Big Data, створюючи предикативні математичні моделі з великим обсягом даних. Крім того, у портфоліо компанії з'явилася система управління базами даних, розроблена на основі власного рішення.

У 2016 році Universal Commerce Group запускає CPA-мережу для веб-майстрів UCGLeads[8].

У 2017 році посаду директора з розвитку Universal Commerce Group зайняв Віктор Компанієць[9] — колишній керівник інвестиційного напрямку Digital Future.

Примітки[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]