Vainglory

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Vainglory
Vainglory app icon (rounded edges).png
Стара іконка гри
Загальне
Розробник Super Evil Megacorp
Видавець Super Evil Megacorp
Жанр(и) MOBA
Платформа iOS, Android
Технічне
Дата випуску 2 липня 2015 і 16 листопада 2014
Режим гри багатокористувацька гра
Офіційний сайт(англ.)
Vainglory у Вікісховищі?

«Vainglory» (укр. Вейнґлорі) — відеогра, розроблена та випущена ігровим видавництвом «Super Evil Megacorp» для пристроїв на базі операційних систем iOS та Android. Спрощений представник жанру MOBA для ігор на ПК, де дві команди по три гравці в кожній змагаються, аби знищити базу ворогів, захопивши шлях між базами, який має гармати[en] й охороняється ворожими створіннями, керованими штучним інтелектом. Поза межами шляху гравці борються за контрольні точки, що постачають їх ресурсами. Гру було випущено в листопаді 2014 року для iOS після півроку обмеженого запуску; версія для Android вийшла в липні 2015 року.

Розробка[ред. | ред. код]

Робота над грою почалась 2012 року відразу після створення «Super Evil Megacorp». Гру представили на заході Apple з нагоди анонсування iPhone 6 у вересні 2014 року, аби продемонструвати ППІ «Metal[en]» платформи. «Super Evil Megacorp» зробила спробу створити гру, що б упродовж багатьох годин розважала гравців і заохочувала до спільної багатокористувацької гри, як це буває на ЛКМ-вечірках[en].

Відгуки[ред. | ред. код]

«Vainglory» здобула головно позитивні відгуки. Критики хвалили гру за графіку, персонажів і дизайн рівнів, однак розкритикували через нестачу механізмів внутрішньокомандного спілкування. Оглядачі не погодились із рівнем доступності гри для новачків, що стало однією з причин чому здобула змішані відгуки.

Посилання[ред. | ред. код]