Visa Electron

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
VISA Electron

Visa Electronдебетова карта, доступна майже в усьому світі, за винятком США, Канади, Австралії й Ірландії. Карта представлена ​​компанією VISA в 1980-х і є спорідненою картою Visa Debit (до жовтня 2004 - Visa Delta)(різниця полягає лише в тому, що картою Visa Electron можна заплатити лише ту суму, яка доступна на рахунку, але не більшу, в той час як Visa Debit допускає обмежений овердрафт.) Якщо логотип Visa Electron — єдиний логотип VISA на карті, вона завжди буде вимагати онлайн-авторизації; засоби перевіряються при кожній транзакції.

Специфікація по регіонах[ред.ред. код]

У різних регіонах карта має різні специфікації. Наприклад, одні банки можуть випускати її як дебетову карту, інші - як кредитну, проте в більшості випадків картка випускається як дебетова. У цьому випадку запит на надання платіжної картки не вимагає яких-небудь доказів доходу клієнта.

Крім зберігання коштів, карта дозволяє власникові знімати готівку в банкоматах навіть поза країною тримача картки, на відміну від звичайних банківських карт, що видаються в деяких країнах. Це можливо завдяки тому, що карти Visa Electron підключені до міжбанківської мережі PLUS.

У Великій Британії Visa Electron приймається не скрізь (як, наприклад, її сестра — Visa Debit), але часто пропонується як дебетова картка для дитячого рахунку. В інших країнах, як, наприклад, в Австралії, рітейлери зобов'язані приймати карту в рамках програми VISA «Accept All Cards», що також справедливо для звичайної карти Visa Debit, хоча самі карти в цих країнах не видаються.

У країнах, де існують суворі критерії видачі кредитних карт, Visa Electron стала популярною серед молоді та студентів. Оскільки кожна транзакція вимагає перевірки залишку рахунку, то не можна зняти з картки більше коштів, ніж на ній є. Тому банки видають Visa Electron клієнтам, які з яких-небудь критеріїв не можуть отримати іншу карту.

Див. також[ред.ред. код]