We Are the Winners

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
«We Are the Winners»
Пісня у виконанні LT United
Випущено 2006
Мова англійська, французька
Тривалість 2:38
Автор пісні Андрюс Момонтавас
Вікторас Діавара
Композитор Андрюс Момонтавас
Саулюс Урбонавічюс

«We Are the Winners» (укр. Ми — переможці) — пісня, виконана 2006 року на пісенному конкурсі Євробачення за Литву гуртом, складеним із литовських зірок, — LT United.

Пісня, що тематично нагадує пісню «We Are the Champions» гурту «Queen», є веселим глузливим святкуванням їх нібито неминучої перемоги на пісенному конкурсі Євробачення у формі футбольного співу, з повторюваним приспівом «Ми — переможці Євробачення / Ми, ми! [...] Тож ви маєте голосувати, голосувати, голосувати за переможців» (англ. «We are the winners of Eurovision / We are, we are! [...] So, you gotta vote, vote, vote for the winners!»).

We Are The Winners була однією з небагатьох пісень, яку освистали.[1] Оскільки Литва не пройшла до фіналу Євробачення 2005, пісню вперше виконали у півфіналі (під № 18, після Нідерландів, перед Португалією). За підсумками голосування пісня We Are The Winners отримала 163 бали, посівши 5-те місце серед 23 країн і вивівши Литву до фіналу.

У фіналі пісня мала № 14 (після Боснії та Герцеговини й перед Великою Британією. За підсумками голосування пісня We Are The Winners отримала 162 бали, посівши 6-те місце серед 24-х фіналістів і надавши таким чином право Литві на автоматичний прохід до фіналу конкурсу наступного року. Їм найвищі бали поставили Велика Британія й Ірландія. На післяконкурсній прес-конференції переможці Lordi співали приспів We Are The Winners, як тільки ввійшли.[2]

Можливо, відповідно до футбольного стилю пісні, LT United також записали версію цієї пісні для Чемпіонату світу з футболу 2006 з незначною зміною слів («Ми — переможці/Ви з нами?» (англ. «We are the winners/Are you with us»), наприклад). Цей запис виявився прийнятним для будь-якої команди, оскільки Литва не пройшла до фінальної частини Чемпіонату світу з футболу. Приспів пісні наживо виконав Роббі Вільямс під час його шоу на стадіоні короля Бодуена (Брюссель) 13 червня 2006 року.[3]

Чарти[ред.ред. код]

Чарт (2006) Найвище
місце
Suomen virallinen lista [4] 14

Примітки[ред.ред. код]