Wildix

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Jump to navigation Jump to search
Wildix srl
Тип ТОВ
Форма власності товариство з обмеженою відповідальністю
Галузь Телекомунікації
Гасло Discover new ways to communicate
Засновано Тренто, Італія 2005
Штаб-квартира Італія Італія: Тренто,
Франція Франція: Каркасон,
Україна Україна: Одеса, Львів
Ключові особи Стефано Ослер, Дімітрій Ослер
Продукція VoIP, Уніфіковані комунікації
Співробітники 45
Сайт pbx.wildix.com

Wildix srl (також Wildix; "уайлдікс") - італійска компанія, заснована у 2005 році, зайнята у сфері телекомунікацій, спеціалізується на рішеннях Voice over IP (VoIP). Компанія присутня на ринках Італії та Франції та має власний центр розробки та досліджень в Одесі. Діяльність компанії полягає у розробці та наданні продукції у сфері уніфікованих комунікацій (Unified Communications) та CEBP - Communication-Enabled Business Process.

Центр розробки та досліджень в Україні[ред.ред. код]

Центр розробки та досліджень в Україні [1] розробляє систему інтегрованих комунікацій для підприємств будь-якого розміру і сфер діяльності на платформі IP-PBX (IP АТС) Wildix Multimedia System. Вбудований компонент комп'ютерної телефонії під назвою CTIconnect, дозволяє користувачам контролювати в режимі реального часу статус доступності інших абонентів, та спілкуватися з ними за допомогою різних видів зв'язку, таких як аудіо та відео дзвінки, SMS, чат, конференції, відправка факсу, використовуючи графічний інтерфейс програми. Програмні клієнти CTIconnect доступні для Windows, Mac OS X, Linux, iOS та Android.

Діяльність компанії в Європі[ред.ред. код]

Головний офіс компанії Wildix розташований в Тренто (Італія). Компанія також має офіси у Каркасоні (Франція), в Одесі та у Львові (Україна). Компанія представлена ​​в інших країнах через мережу незалежних партнерів.
У 2012 році кількість партнерів Wildix на території Італії нараховувала 150 компаній. [2].
У 2013 році Wildix розпочала співпрацю з італійською компанією Bticino, разом з якою була розроблена система екстреного виклику та зв'язку для медичних установ. [3][4][5]

Див. також[ред.ред. код]

Посилання[ред.ред. код]

Виноски[ред.ред. код]