Windows Mail

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Windows Mail
Тип поштовий клієнт
Розробники Microsoft
Перший випуск 6.0 (Build 6002 SP 2)
Операційна система Windows Vista
Українська є
Ліцензія Microsoft CLUF (EULA)
Вебсайт Windows Mail

Windows Mail — клієнт електронної пошти та груп новин, що входить до операційної системи Windows Vista . Є наступником Outlook Express. Microsoft анонсувала його на «Chanel 9» 10 жовтня 2005 року .

На відміну від Outlook Express, програма Windows Mail не вважається компонентом Internet Explorer . Тому вона не була розроблена для версій Windows до Vista, як, наприклад, Internet Explorer 7, який доступний для Windows XP . Windows Mail також відсутня у Windows Server 2008 за замовчуванням.

Характеристики[ред. | ред. код]

Хоча інтерфейс Windows Mail має незначні відмінності від інтерфейсу Outlook Express (наприклад, значки на панелі інструментів замінені на такі, що більше відповідають інтерфейсу Windows Vista; додано деякі вбудовані функції Outlook 2003, такі як права «панель читання»), основні зміни користувачеві не видно:

  • повідомлення електронної пошти тепер зберігаються в окремих файлах, а не в одній базі даних. Індекс транзакцій бази даних дозволяє здійснювати пошук у реальному часі та покращує стабільність та надійність збережених даних. У разі пошкодження індекси можуть бути відновлені з файлів повідомлень;
  • інформація про обліковий запис не повністю зберігається в реєстрі. Натомість вона зберігається поряд із самою поштою, завдяки чому можна одним простим кроком скопіювати всю конфігурацію Windows Mail та збережені повідомлення в іншу систему;
  • додані такі функції, як фільтрація спаму Bayesial, домен верхнього рівня та блокування шифрування;
  • вбудований антифішинг-фільтр, для захисту користувачів від вебсайтів, які визнані зловмисними або шахрайськими;
  • додано Групи довідки Microsoft, попередньо налаштоване посилання на групи новин Microsoft. Додаткова функціональність була розміщена у верхній частині стандартної функціональності групи новин, що дозволяє позначити окремі ланцюжки як запитання («question») або як відповідь на запитання («answered questin»). Публікації також можуть бути оцінені.

Вилучені функції[ред. | ред. код]

Є деякі функції, яких немає у Windows Mail, але які були присутні в Outlook Express:

Див. також[ред. | ред. код]

Посилання[ред. | ред. код]