Windows Nashville

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Windows Nashville
Розробник
Microsoft
Модель вихідного
коду
Closed source
Ліцензія Комерційне програмне забезпечення

Windows Nashville — кодове ім'я версії операційної системи Windows, яка повинна була бути випущена між Windows 95 і Windows 98[1].

Передбачалася як система з повною інтеграцією Internet Explorer'а в провідник Windows заснованої на web-технологіях того часу. Спочатку проєктувалася, як нова версія Windows, але врешті-решт була представлена ​​як IE 4.0 з функцією Active Desktop для Windows 95 і NT4.0 (Функція Active Desktop дозволяла використовувати веб-сторінку в якості малюнка робочого столу). Згодом проєкт був скасований, а всі напрацювання були перенесені в Windows 98. Спочатку запланований, як великий реліз, проєкт Windows 96 в результаті був згорнутий, а замість нього випущений Windows 95 OSR2.

Для колекціонерів в мережі можна знайти збірку 4.10.999. Зміни та нововведення: ефект підсвічування всіх написів в меню, іконок і папок в Провіднику; анімація меню; анімація розкриття папок в Провіднику, що було на той момент для Microsoft досить революційним. Також була пропозиція налаштувати доступ до сервера Microsoft Exchange.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. Comes v. Microsoft 3208