World of Warcraft: Legion

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
World of Warcraft: Legion
Legion cover.jpg
Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Blizzard Entertainment
Геймдизайнер Джеффрі Каплан
Частина серії World of Warcraft
Попередня гра серії World of Warcraft: Warlords of Draenor
Дата випуску 30 серпня 2016
Українська локалізація Ні
Жанр(и) MMORPG
Віковий
рейтинг
ESRB: T
PEGI: 12+
Платформа Windows, Mac OS X
Режим гри Мультиплеєр
Керування Клавіатура, мишка
Сайт eu.battle.net/wow/legion

World of Warcraft: Legion — шосте доповнення до відеогри World of Warcraft, анонсоване 6 серпня 2015 року на Gamescom і випущене 30 серпня 2016.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Доповнення продовжує історію всесвіту Warcraft та вводить новий клас ігрових персонажів — Мисливців на демонів (англ. Demon hunter). Також воно додає нову зброю, артефакти, локації, серед яких і Розколоті острови, і рейди, нову PvP-систему та оплоти класів. Максимальний рівень персонажа підвищено з 100 до 110 і відкрилася можливість миттєво підвищити рівня одного з персонажів до 100.

Клас мисливців на демонів доступний тільки нічним та кривавим ельфам. Він передбачає дві спеціалізації: спустошення (англ. Havoc) і помста (англ. Vengeance). Всі класи отримають можливість створювати оплоти — об'єднання, що співпрацюють для досягнення спільної мети[1].

Сюжет[ред. | ред. код]

Ґул'дан альтернативної часової лінії був вигнаний з Дренору і відправлений Архімондом на Розколоті острови, щоб почати вторгнення Палаючого Легіону на Азерот. Там він знаходить і визволяє Ілліданa Лютошторма (англ. Illidan Stormrage), якого після битви в Чорному храмі Маєв Тінеспів (англ. Maiev Shadowsong) закувала в кристал у склепі Вартових. Верховний маг Хадґар (англ. Khadgar), дізнавшись про це, відправляється до міста Штормовій (англ. Stormwind), до короля Варіана Рінна, щоб попередити його про загрозу.

У гробниці грішного титана Сарґереса, де оригінальний Ґул'дан загинув у пошуках сили титана (Warcraft II: Tides of Darkness), його двійник відкриває портали до світів, давно захоплених Палаючим Легіоном, що дозволяє йому привести демонів на Азерот. Четверте вторгнення Легіону стало наймасштабнішим за всю історію світу.

Сили Орди і Альянсу, ослаблені після минулих подій, повинні знайти реліквії титанів і кинути виклик Легіону. На битву приходять також послідовники Іллідана, мисливці на демонів.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. World of Warcraft: Demon Hunter. World of Warcraft. Процитовано 2015-08-13. 

Посилання[ред. | ред. код]