World of Warcraft: Legion

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
World of Warcraft: Legion'
Legion cover.jpg
Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Blizzard Entertainment
Жанр(и) MMORPG
Платформа M box.svg Microsoft Windows
MacOS logo.svg macOS
Дата випуску 30 серпня 2016
Режим гри Мультиплеєр
Українська Ні
Вік. обмеження ESRB:
PEGI:
Творці
Ігродизайнер(и) Джеффрі Каплан
Композитор(и) Russell Browerd
World of Warcraft
Попередня гра World of Warcraft: Warlords of Draenor
Офіційний сайт

World of Warcraft: Legion — шосте доповнення до відеогри World of Warcraft, анонсоване 6 серпня 2015 року на Gamescom і випущене 30 серпня 2016.

Ігровий процес[ред. | ред. код]

Доповнення продовжує історію всесвіту Warcraft та вводить новий клас ігрових персонажів — Мисливців на демонів (англ. Demon hunter). Також було додано нову зброю, артефакти, локації, серед яких Розколоті острови, рейди, нову PvP-систему та оплоти класів. Максимальний рівень персонажа підвищено зі 100 до 110 і відкрита можливість миттєво підвищити рівень одного з персонажів до 100.

Клас мисливців на демонів доступний тільки нічним та кривавим ельфам. Він передбачає дві спеціалізації: спустошення (англ. Havoc) і помста (англ. Vengeance). Всі класи отримали можливість створювати оплоти — об'єднання, що співпрацюють для досягнення спільної мети[1].

Сюжет[ред. | ред. код]

Ґул'дан альтернативної часової лінії вигнаний з Дренору і відправлений Архімондом на Розколоті острови, щоб почати вторгнення Палаючого Легіону на Азерот. Там він знаходить і визволяє Ілліданa Лютошторма (англ. Illidan Stormrage), якого після битви в Чорному храмі Маєв Тінеспів (англ. Maiev Shadowsong) закувала в кристал у склепі Вартових. Верховний маг Хадґар (англ. Khadgar), дізнавшись про це, прямує до Штормграду (англ. Stormwind), до короля Варіана Рінна, щоб попередити його про загрозу.

У гробниці грішного титана Сарґереса, де оригінальний Ґул'дан загинув у пошуках сили титана (Warcraft II: Tides of Darkness), його двійник відкриває портали до світів, давно захоплених Палаючим Легіоном, що дозволяє йому привести демонів на Азерот. Четверте вторгнення Легіону стало наймасштабнішим за всю історію світу.

Сили Орди і Альянсу, ослаблені після минулих подій, мають знайти реліквії титанів і кинути виклик Легіону. На битву приходять також послідовники Іллідана, мисливці на демонів.

Примітки[ред. | ред. код]

  1. World of Warcraft: Demon Hunter. World of Warcraft. Процитовано 2015-08-13. 

Посилання[ред. | ред. код]