World of Warcraft: Legion

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
World of Warcraft: Legion
Legion cover.jpg
Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Blizzard Entertainment
Геймдизайнер Джеффрі Каплан
Частина серії World of Warcraft
Попередня гра серії World of Warcraft: Warlords of Draenor
Дата випуску 30 серпня 2016
Українська локалізація Ні
Жанр(и) MMORPG
Віковий
рейтинг
ESRB: T
PEGI: 12+
Платформа Windows, Mac OS X
Режим гри Мультиплеєр
Керування Клавіатура, мишка
Сайт eu.battle.net/wow/legion

World of Warcraft: Legion — шосте доповнення до відеогри World of Warcraft, анонсоване 6 серпня 2015 року на Gamescom і випущене 30 серпня 2016.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Доповнення продовжує історію всесвіту Warcraft та вводить новий клас ігрових персонажів — Мисливців на демонів (англ. Demon hunter). Також воно додає нову зброю, артефакти, локації, серед яких і Розбиті острови, і рейди, нову PvP-систему та оплоти класів. Максимальний рівень персонажа підвищено з 100 до 110 і відкрилася можливість миттєво підвищити рівня одного з персонажів до 100.

Клас Мисливців на демонів доступний тільки Нічним Ельфам та Ельфам крові. Він передбачає дві спеціалізації: спустошення (англ. Havoc) і помста (англ. Vengeance). Всі класи отримають можливість створювати Оплоти — об'єднання, що співпрацюють для спільної мети[1].

Сюжет[ред.ред. код]

Гул'дан альтернативної часової лінії був вигнаний з Дренора і відправлений Архімондом на Розколоті Острови, щоб почати вторгнення палаючого Легіону в Азерот. Там він знаходить і визволяє Ілліданa Лють Бурі, якого після битви в Чорному Храмі Майв Пісня Тіней закувала в кристал у Склепі Вартових. Верховний маг Кадгар, дізнавшись про це, відправляється в Штормвінд, до короля Варіана Рінна, щоб попередити його про загрозу.

У гробниці палого Титана Саргереса, де оригінальний Гул'дан загинув у пошуках сили Титана (Warcraft II: Tides of Darkness), його двійник відкриває портали до світів, давно захоплених Палаючим Легіоном, чим прикликав його демонів у Азерот. Четверте вторгнення Легіону стало наймасштабнішим за всю історію світу.

Сили Орди і Альянсу, ослаблені після минулих подій, мусять знайти реліквії Титанів і кинути виклик Легіону. На битву приходять також послідовники Іллідана, мисливці на демонів.

Примітки[ред.ред. код]

  1. World of Warcraft: Demon Hunter. World of Warcraft. Процитовано 2015-08-13. 

Посилання[ред.ред. код]