World of Warcraft: Mists of Pandaria

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук
World of Warcraft: Mists of Pandaria
World of Warcraft Mists of Pandaria.png
Розробник Blizzard Entertainment
Видавець Blizzard Entertainment
Дистриб'ютор Blizzard Entertainment
Геймдизайнер Джеффрі Каплан
Композитор Russell Brower[d], Neal Acree[d], Sam Cardon[d] і Jeremy Soule[d]
Частина серії World of Warcraft
Попередня гра серії World of Warcraft: Cataclysm
Наступна гра серії World of Warcraft: Warlords of Draenor
Дата випуску 25 вересня 2012
Українська локалізація Ні
Жанр(и) MMORPG
Віковий
рейтинг
ESRB: T
PEGI: 12+
Платформа Windows, Mac OS X
Режим гри Мультиплеєр
Системні
вимоги
Процесор Intel Pentium D або AMD Athlon 64 X2, відеокарта NVIDIA GeForce 6800 або ATI Radeon X1600 Pro, 2 ГБ оперативної пам'яті, 25 ГБ на жорсткому диску, з'єднання з Інтернетом
Керування Клавіатура, мишка
Сайт eu.blizzard.com/en-en/games/mists

World of Warcraft: Mists of Pandaria — четверте доповнення до відеогри World of Warcraft, анонсоване 21 жовтня 2011 року на BlizzCon 2011 та випущене 25 вересня 2012 року. З 14 жовтня 2014 року Mists of Pandaria входить до базової гри, подібно до попередніх доповнень[1].

Події доповнення зосереджені на боротьбі Альянсу і Орди за нововідкритий материк Пандарія, населений расою пандаренів, що тисячі років був схований від решти світу.

Ігровий процес[ред.ред. код]

Основи[ред.ред. код]

В доповненні була повністю перероблена система отримання навичок і талантів, змінені більшість характеристик персонажів. Максимальний рівень персонажа зріс з 85-го до 90-го. На на карті світу з'явився новий континент — Пандарія, а його жителі — пандарени, новою грабельною расою. Пандарени принесли новий клас ченця, але спочатку нейтральні й можуть приєднатися як до Альянсу так і Орди.

У доповненні були введені 6 нових і 3 змінених старих підземелля, а також додані 3 рейдових підземелля. Доступ до нових рейдових підземель відкривається поступово, у міру освоєння гравцями вмісту доповнення.

Стосовно графіки було додано підтримку технології SSAO, збільшено максимальну дальність промальовування, деталізацію, та покращено систему тіней і освітлення.

Раси[ред.ред. код]

Жителі Пандарії — людиноподібні панди пандарени, культра яких заснована на країнах Азії. Вони воліють не втручатися в справи решти світу і дотримуються нейтралітету. У грі це відображено тим, що воїн цієї раси може приєднатися до Орди або Альянсу тільки по досягненню 10-го рівня. Їм доступні наступні класи: Мисливець, Маг, Чернець, Жрець, Розбійник, Шаман, Воїн.

Класи[ред.ред. код]

Доповнення додало клас ігрового персонажа Чернець. Ченці можуть розвинутися у майстрів бойових мистецтв або цілителів. Клас доступний для всіх рас, крім гоблінів і воргенів. Ченці можуть використовувати тканинні або шкіряні обладунки та не можуть користуватися щитами[2].

Материк Пандарія[ред.ред. код]

Карта Пандарії у грі

Пандарія розташована на півдні Азерота в океані. Ще до Розколу його було приховано магічним туманом, щоб уникнути загрози Першонароджених ельфів.

У грі материк має 7 зон, кожна з яких призначена для певного рівня гравців: Нефритовий ліс (85-86 рівні), Вершина Кунь-Лай (87-88 рівні), Долина Чотирьох Вітрів (86-87 рівні), Красарангійські джунглі (86-87 рівні), Танлунські степи (88-89 рівні), Моторошні пустки (89-90 рівні), Вічноквітучий Діл (90 рівень). Також там розташовані дві зони зі світовими босами: Острів Грому і Позачасовий острів.

Сюжет[ред.ред. код]

Коли дракона Смертокрила було подолано, вождь Гаррош Пекельний Крик став розширювати землі Орди. В ході морської битви між Альянсом та Ордою було виявлено материк, не позначений на жодних картах. В прагненні заволодіти багатствами нових земель, обидві фракції зіткнулися з її корінними жителями, пандаренами.

Проте їхня поява призвела до пробудження Ша - фізичного втілення негативних емоцій. До того ж колишні володарі Пандарії, раса моґу, стала готувати відродження своєї імперії. Збираючи магічні артефакти в стародавніх руїнах, моґу планують воскресити свого імператора Лей Шеня і заволодіти материком[3].

Примітки[ред.ред. код]

  1. World of Warcraft. World of Warcraft. Процитовано 2015-08-14. 
  2. World of Warcraft: Monk. World of Warcraft. Процитовано 2015-08-14. 
  3. World of Warcraft: Mists of Pandaria. World of Warcraft. Процитовано 2015-08-14. 

Посилання[ред.ред. код]