XITEX Software

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку
XITEX Software
Тип приватна компанія
Галузь Розробка ігор та програмного забезпечення
Засновано Донецьк, Україна 1999
Штаб-квартира Донецьк
UKR
Ключові особи Askold Kalnisky, President
Veronica Lisovina, Vice President
Продукція програми, ігри, веб-сайти, корпоративний імідж
Виторг >$1,000,000
Сайт www.xitexsoftware.com

XITEX Software Company українська компанія з розробки програмного забезпечення, що розташована у Донецьку і входить до складу групи компаній Vogat Interactive.

Команда має досвід в галузі розробки програмного забезпечення на замовлення з використанням Java EE, .NET, PHP та інших технологій.

Пріоритетним напрямком діяльності компанії є розробка казуальних ігор. Серед вже випущених проектів студії можна виділити The Otherside: Realm of Eons, Journalist Journey: The Eye of Odin. Ще XITEX Software створює online-системи бронювання та продажу авіаквитків[1].

Історія[ред. | ред. код]

XITEX Software була заснована 1999 в Донецьку, одному з найбільших індустріальних міст в Україні. Її діяльність полягала в віддалений веб-розробці.

На початку 2002 почалась подальша спеціалізація компанії. Досвід у веб-розробці спричинив до розробки (CMS) Xitex WebContent M1, яка успішно продавалась на українському ринку.

Наступним великим викликом були розробки у сфері онлайн замовлення квитків, 2004-2005 під час розробки 3-рівневого рушія «Click to Sky», що має наразі застосування в українських та російських авіалініях.

Спеціалізація на веб-проектах призвела до того XITEX Software знову почала надавати аутсорсингові послуги з розробки програмного забезпечення в 2005 з використанням таких технологій як J2EE, Flash, .NET, C++, C#, ASP.NET, PHP, Delphi, SQL etc.

External links[ред. | ред. код]

  • Xitex Software разработала online-систему бронирования и продажи авиабилетов. Компьютерное Обозрение. 23 марта 2006. Процитовано 22 жовтня 2019 року.