Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бажано додавати нові повідомлення знизу.

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

{{Дописувачам}}[ред. код]

Цей шаблон працює? (Може десь іншомовні версії ще є? прив'язати б) На сторінці Лікарські рослини: енциклопедичний довідник захований в нього текст мені не видно. --Ата (обг.) 10:20, 10 червня 2016 (UTC)

Це мало бути [1] і, мабуть, MediaWiki:Gadget-showContributorContent --AS

Навіть якщо запрацює, імхо, для впровадження такого треба згода спільноти. Для інформації для дописувачів у Вікіпедії є сторінки обговорення. А так це виглядає як штучне збільшення розміру сторінки. Вже, імхо, краще зробити скрипт який бажаючим виводитиме СО прямо під статтею. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 11:54, 10 червня 2016 (UTC)

„виводитиме СО прямо під статтею“ — це менш гнучко. В тексті статті прихована інформація зможе мати контекст. --AS

Модуль:Navbox[ред. код]

Я зібрався тупо перенести нову версію з енВП, але може тобі відомо про якісь нюанси укВП. Там за кілька років додали ще трохи нових фішок, зробили інструмент більш гнучким (не впевнений, правда, що у нас все буде працювати). Якщо щось відомо — скажи, якщо є бажання — покопирсайся сам. Я добу почекаю, бо своїми лаписьками можу там щось зайве накрутити. Хоча я все одно збирався спершу в чернетці… До речі, є якась спеціальна чернетка для модулів? Чи просто створювати модуль з довільною назвою, а потім вилучати, як награюся? --Yakiv Glück 08:29, 5 серпня 2016 (UTC)

@Yakiv Gluck: не знаю про нюанси в УкрВікі. Бажання не маю, ніколи не працював з цією категорією шаблонів. Зауваж, що там є залежність від Module:Navbar, можливо його теж треба буде оновити. Наскільки бачу, в АнглВікі прийнято створювати підсторінки Модуль:Sandbox. --ASƨɐ 09:58, 5 серпня 2016 (UTC)

Казимир Сокульський[ред. код]

Чому ж? Навпаки, якби я його не заблокував, то мали б «перекіс» у бік Польщі, де тільки можна. Він сам написав, що сюди прийшов, аби розказати правду про злих упівців (і, можливо, пухнастих поляків). І до речі, вже почав вилучати згадки про «пацифікацію». Тут пояснюй, не пояснюй — діла не буде. --Fessor (обговорення) 14:55, 8 серпня 2016 (UTC)

„то мали б «перекіс» у бік Польщі, де тільки можна“ — Ви провидець? Думаю, це суперечить презумпції невинности і ставить під сумнів неупередженість адмінів УкрВікі. --ASƨɐ 16:07, 8 серпня 2016 (UTC)

Вставка галереї[ред. код]

Вітаю! Будь ласка підкажіть посилання на кнопку вставки галереї в покращеній панелі. Ось тут було обговорення щодо покращення її «юзабіліті» й економії часу. Наперед дякую!--Dim Grits 20:03, 11 серпня 2016 (UTC)

@Dim Grits: Вітаю. Що означає „посилання на кнопку вставки“? Наскільки я бачу, ваша панель прописана на Користувач:Dim Grits/common.js, можете її відредагувати; чи Вам йдеться про те, як це правильно зробити? Можете також спробувати підключити собі importScript('User:AS/rast.js') — візульне редагування панелі (але для цього треба відключити додаток в налаштуваннях, щоб не конфліктували). Воно робоче, хоч і кривеньке, і в мабутньому замінить старий скрипт. Заодно дасте відгук, чи зручно :) --ASƨɐ 09:55, 12 серпня 2016 (UTC)
Ось ця кнопка. Тут ніяких власних стилів, ніяких скриптів. Це ж MediaWiki, але точно не MediaWiki:Edittools (цей у мене налаштований під власні потреби, як і в інших). Який саме MediaWiki? Це ж ви, здається, додавали туди наголос, вставку категорій. Щодо вашого скрипта, протестую, подивлюсь.--Dim Grits 14:57, 12 серпня 2016 (UTC)
Я зрозумів. Додаткові кнопки (наголос, категорія) прописані в MediaWiki:ToolbarNew.js. Але додати нові простіше, ніж модифікувати стандартні. Потім перевірю, як це зробити. --ASƨɐ 15:04, 12 серпня 2016 (UTC)
Ну, таке працює, але не знаю, чи завжди.
mw.loader.using(['jquery.wikiEditor.toolbar.config'], function(){
	var originalNewToolbarConfig = $.wikiEditor.modules.toolbar.config.getDefaultConfig();
	$.wikiEditor.modules.toolbar.config.getDefaultConfig = function(){ 
		var result = $.extend(true, {}, originalNewToolbarConfig);
		result.toolbar.advanced.groups.insert.tools.gallery.action.options.pre = '<gallery caption="" mode= widths= heights= perrow= class="" style="">';
		return result;
	};		
})

--ASƨɐ 21:08, 12 серпня 2016 (UTC)

Ще питання. Ви колись давно закоментували додаток спливних віконець. Що там не виходило? Чи можна їх увімкнути? Бо в інших Вікі воно налаштовується через налаштування → гаджети, а в нас працює лише через власні скрипти. Якесь кастове суспільство. Будь ласка пінгуйте.--Dim Grits 20:03, 11 серпня 2016 (UTC)

Я вже не пам’ятаю такого) Якщо воно працює через власні скрипти, попросіть, наприклад, Буника, створити відповідний додаток. Зараз серед бета-функцій є „Спливні вікна“, мені її достатньо. --ASƨɐ 09:55, 12 серпня 2016 (UTC)
У вас спливні вікна помаранчеві з двома десятками функцій (тобто Navigation popups), чи просте спливне віконце з текстом статті в стилі визіального редактора (тобто Hovercards)? Бо в мене для укрвікі саме друге вилазить, коли я вмикаю їх, а от для інших залишаються функціональні помаранчеві (сторінки власних стилів і скриптів вилучав все одно така картина). Вони, у відповідних вікі, вмикаються через сторінку налаштування → гаджети.--Dim Grits 14:57, 12 серпня 2016 (UTC)
Просте спливне віконце з текстом статті в стилі визіульного редактора. „для інших залишаються функціональні помаранчеві“ — значить, вони у них прописані в персональних скриптах. --ASƨɐ 15:04, 12 серпня 2016 (UTC)
Тобто прописані для усіх, з можливістю легко увімкнути й вимкнути за потребою на сторінці гаджетів, а не бета-функцій? Я так зрозумів. Тобто якщо ми оце кудись (це й питання)
importScript('MediaWiki:Gadget-popups.js');
importStylesheet('MediaWiki:Gadget-navpop.css');
додамо (скопіюємо в англійців), додамо переклад (як у росіян), воно запрацює (оце теж те питання, чому не увімкнули) — теж будемо як білі люди, не гірші за англійців і росіян? І віддача праці середнього українського вікіпедиста зросте. А не тільки в поодиноких розумників із власними скриптами.--Dim Grits 15:18, 12 серпня 2016 (UTC)
Щось таке. Коли вони запрацюють, їх треба додати в MediaWiki:Gadgets-definition. --ASƨɐ 16:30, 12 серпня 2016 (UTC)

Арбітражний комітет[ред. код]

Привіт. Вашу кандидатуру висунуто на статус арбітра української Вікіпедії. Будь ласка, якщо Ви не проти й маєте можливість виконувати обов'язки арбітра, підтвердьте згоду на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Кандидати для подальшої участі в обговоренні та голосуванні. Дякую!--Piramidion 13:29, 25 серпня 2016 (UTC)

Piramidion мене трохи випередив ). Вважаю, що твої досвід, неупередженість і свіжий погляд на речі сприятимуть прийняттю виважених рішень і допоможуть проекту. Тож сподіваюся на твою згоду — NickK (обг.) 13:53, 25 серпня 2016 (UTC)
@Piramidion та NickK: я ще подумаю. Я поміркую, як виглядає вікіпедія моєї мрії, і чи є в ній АК) --ASƨɐ 21:23, 25 серпня 2016 (UTC)
То в такому разі ти можеш піти до АК, щоб розпустити його ). А якщо серйозно, то мені здається, що твоя присутність в АК піде йому на користь: так уже склалося, що в нас є АК. І хоча Вікіпедія моєї мрії не має конфліктів та, відповідно, не має жодної потреби в їх вирішенні через АК, на жаль, ця мрія наразі недосяжна — NickK (обг.) 21:27, 25 серпня 2016 (UTC)

Етозавр[ред. код]

Чому ви відкидаєте моє редагування ? Адже в ньому більше інформації . --Боровков Роман (обговорення) 13:38, 29 серпня 2016 (UTC) Користувач:Боровков Роман (обговорення) 16:38 29 серпня 2016 року

@Боровков Роман: Вітаю. По-перше, ви редагуєте не ту статтю, Paratypothorax замість Aetosaurus. По-друге ви вносите неправдиву інформацію: етозавр не є динозавром і не є попередником черепах. --ASƨɐ 13:41, 29 серпня 2016 (UTC)
@AS:Скільки часу стояла сторінка (перед тою версією що створив я) : там було написано що етозавр є динозавром і є попередником черепах . --Боровков Роман (обговорення) 13:48, 29 серпня 2016 року (UTC)
@Боровков Роман: це були помилкові дані. --ASƨɐ 14:31, 29 серпня 2016 (UTC)
@AS: Чому ж її довго не виправляли ? --Боровков Роман (обговорення) 17:46, 29 серпня 2016 року
@Боровков Роман: очевидно, ті, хто її бачили, не розумілися на палеонтології. --ASƨɐ 14:48, 29 серпня 2016 (UTC)

Так ось робити не можна. В курсі?[ред. код]

ред.№ 18813119 Попередження для початку. --Павло (обговорення) 11:14, 16 вересня 2016 (UTC)

Не в курсі. --ASƨɐ 11:15, 16 вересня 2016 (UTC)
І це теж ред.№ 18813143. Якщо вам щось не подобається — є спеціальні шаблони. І не відкидайте, будь ласка. --Павло (обговорення) 11:18, 16 вересня 2016 (UTC)
На майбутнє, для використання Шаблон:Лайка, Шаблон:Образа, Шаблон:Персональний випад, Шаблон:Censored, Шаблон:Приховати. --Павло (обговорення) 11:21, 16 вересня 2016 (UTC)

Запрошення до тижня Михайла Грушевського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 06:50, 28 вересня 2016 (UTC)

Модуль:External links[ред. код]

Дивіться. Я тепер часто, редагуючи статті, натрапляю на таку ситуацію, коли стаття залишається невідпатрульованою тільки через те, що до даного модуля зроблені неперевірені зміни. Тож чи могли б Ви взяти цей модуль до активного спостереження і регулярно патрулювати його? Ну відповідно там щось редагувати, щось відкидати і т.д. Просто щоб модуль не висів невідпатрульованим -- бо це трохи заважає патрульному в роботі. Дякую--Unikalinho (обговорення) 04:53, 29 вересня 2016 (UTC)

@Unikalinho: Вітаю. Він є в моєму списку спостереження, але навряд чи буду його патрулювати. Візьму до уваги. У мене в списку спостереження багато сторінок, і я не слідкую за перевіреністю. Зазвичай я патрулюю тільки статті, в яких недавно зробив редагування. --ASƨɐ 13:34, 29 вересня 2016 (UTC)

@AS: Добрий вечір! Прошу Вас перевірити останню версію модуля External links. Приклад використання P3192 (Last.fm) тут.

З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 18:19, 30 вересня 2016 (UTC)

Вже перевірено Olexa Riznyk.
З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 07:09, 1 жовтня 2016 (UTC)

Питання[ред. код]

Чому? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:47, 10 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю. Маю важливіші і більш надихаючі речі для дозвілля. --ASƨɐ 18:16, 11 жовтня 2016 (UTC)

Допомога в заливці статей ЕІУ на Вікіджерела[ред. код]

Вітаю!

Колись ви займались ботозаливкою статей з ЕІУ на Вікіпедію. Зараз у Вікіджерелах ми займаємось приблизно тим самим. На відміну від Вікіпедії статті будуть збережені в тому вигляді, в якому вони присутні на сайті ІІ НАНУ (з точністю до хибодруків та спрощень електронної версії, типу відкидання Ґ чи наголосу, що будуть виправлені). Будемо дуже вдячні, якщо ви допоможете нам.

Наразі проект додавання ЕІУ знаходиться на стадії Толоки з вичитки списка гасел. Як виявилось, в електронній версії списку гасел в порівнянні з друкованою є певна кількість помилок та спрощень (для літери А — 1/20 всіх гасел), тож список варто вичитати вручну.

Будемо дуже вдячні, якщо ви приєднаєтесь.

Бачу, ви користувач, що покинув Вікіпедію. Сподіваюсь, як і я, не на завжди. artem.komisarenko (обговорення) 01:08, 31 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю. Зможу допомогти хіба що з якимись заливками або автоматичною обробкою. --ASƨɐ 10:15, 31 жовтня 2016 (UTC)
Дякую. Та не хочеться напрягати когось тим, що, в принципі, можу й сам зробити. Але бачу в вас такий досвід, що ви вже, мабуть, стикались з проблемами, які я вирішую зараз. Чи не має в вас під рукою прикладу коду, щоб працювати з вікіданними з бота? Найбільше цікавить редагування інтервік. artem.komisarenko (обговорення) 10:51, 31 жовтня 2016 (UTC)

«Осінь тероподів»[ред. код]

Шановний користувачу! Запрошуємо вас взяти участь в «Осені тероподів».--Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 17:08, 3 листопада 2016 (UTC)

Вітаю. Це треба було запланувати заздалегідь. І запропонувати тут. Я колись повернуся до динозаврів і тероподів зокрема, але не в цьому році точно. --ASƨɐ 21:19, 3 листопада 2016 (UTC)
100px Дякую!
Дякую за розуміння. Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 17:11, 3 листопада 2016 (UTC)

Тиранозавр[ред. код]

Чому ви відмінили моє редагування? --Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 09:18, 5 листопада 2016 (UTC)

Там не було правдивої або корисної інформації про тиранозаврів. --ASƨɐ 13:48, 5 листопада 2016 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Привіт. Пройшло вже чимало часу... пропоную Вам приєднатися до Base тут. Даєте згоду? Ваших знань та досвіду не вистачало. -- Green Zero обг 21:10, 6 грудня 2016 (UTC)

Привіт. Пропонувати адмінство користувачеві, який „залишив Вікіпедію“, це дурна ідея :) Думаю, що тепер я би був дуже конфліктним адміном, бо мене багато чого дратує у Вікіпедії. Це роздратування робитиме мене невиправдано агресивним. Але дякую за довіру. --ASƨɐ 23:16, 6 грудня 2016 (UTC)
Як на мене, у нас зараз кататстрофічно не вистачає агресивних адміністраторів. Дослід міг би дати дуже приємний результат. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:13, 7 грудня 2016 (UTC)
Це мало би сенс тільки тоді, якби весь адмінкорпус має єдине бачення різних речей. --ASƨɐ 12:10, 7 грудня 2016 (UTC)

AS наразі це просто нагальна проблема, яка вимагає негайного вирішення. Як Ви вибудуєте відносини у адмінсередовищі - показник вашої (усіх разом адмінів) спроможності знаходити рішення. Вважайте це кризовим менеджментом.--SitizenX (обговорення) 09:56, 4 січня 2017 (UTC)

Вітаю. У мене багато сумнівів, чи справді які-небудь з гаданих проблем є об'єктивними. Я не знаю, як це виміряти. Наприклад, я бачу проблему, про яку недавно згадував NickK: низький рівень дискусій. Але я не можу обґрунтувати, що це ненормально; може всім це подобається? Я не бачу сенсу змушувати людей бути такими, як я хочу. Трохи туманно пояснив, але суть має бути ясна: нехай спільнота сама собі відповість, є якісь проблеми, чи ні. --ASƨɐ 11:34, 4 січня 2017 (UTC)
Вітаю. Жодна група ссавців не існує без лідерів/авторитетів (в нормальному розумінні). В укрвікі та група, яка за тих чи інших визначень та формулювань мала б бути авторитетною, по факту такою не є. Щодо Вашого прикладу, то, перепрошую, сам NickK прихильник саме такого "футбольного" рівню дискусій. Саме Ваша виваженість може покращити ситуацію. Дякую--SitizenX (обговорення) 11:47, 4 січня 2017 (UTC)
Більшість активних адмінів не поступаються у виважености чи „авторитеті“; оцінка про NickK є геть недоречною. Дайте мені спокій) --ASƨɐ 20:27, 4 січня 2017 (UTC)

Системна шина[ред. код]

Доброго вечора! Чому Ви фактично стерли статтю замість того, щоб переробити та доповнити її з англійської інтервікі? І чи варто, на Вашу думку, робити це зараз? --Рассилон (обговорення) 19:22, 23 грудня 2016 (UTC)

Вітаю. Якщо не помиляюсь, перенесений текст явно не відповідає означенню en:System bus. Перекладіть, якщо хочете, я архітектурою мізківників не цікавлюся. --ASƨɐ 11:32, 24 грудня 2016 (UTC)

вибачаюсь[ред. код]

Свого часу я дозволив собі недоречну репліку стосовно Вас. Перепрошую.--SitizenX (обговорення) 08:37, 4 січня 2017 (UTC)

Дякую. Успіхів. --ASƨɐ 11:34, 4 січня 2017 (UTC)
дякую навзаєм. --SitizenX (обговорення) 12:02, 4 січня 2017 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 2006.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 14:23, 6 січня 2017 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

  1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
  3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.