Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бажано додавати нові повідомлення знизу.

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Запрошення до тижня Михайла Грушевського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 06:50, 28 вересня 2016 (UTC)

Модуль:External links[ред. код]

Дивіться. Я тепер часто, редагуючи статті, натрапляю на таку ситуацію, коли стаття залишається невідпатрульованою тільки через те, що до даного модуля зроблені неперевірені зміни. Тож чи могли б Ви взяти цей модуль до активного спостереження і регулярно патрулювати його? Ну відповідно там щось редагувати, щось відкидати і т.д. Просто щоб модуль не висів невідпатрульованим -- бо це трохи заважає патрульному в роботі. Дякую--Unikalinho (обговорення) 04:53, 29 вересня 2016 (UTC)

@Unikalinho: Вітаю. Він є в моєму списку спостереження, але навряд чи буду його патрулювати. Візьму до уваги. У мене в списку спостереження багато сторінок, і я не слідкую за перевіреністю. Зазвичай я патрулюю тільки статті, в яких недавно зробив редагування. --ASƨɐ 13:34, 29 вересня 2016 (UTC)

@AS: Добрий вечір! Прошу Вас перевірити останню версію модуля External links. Приклад використання P3192 (Last.fm) тут.

З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 18:19, 30 вересня 2016 (UTC)

Вже перевірено Olexa Riznyk.
З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 07:09, 1 жовтня 2016 (UTC)

Питання[ред. код]

Чому? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:47, 10 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю. Маю важливіші і більш надихаючі речі для дозвілля. --ASƨɐ 18:16, 11 жовтня 2016 (UTC)

Допомога в заливці статей ЕІУ на Вікіджерела[ред. код]

Вітаю!

Колись ви займались ботозаливкою статей з ЕІУ на Вікіпедію. Зараз у Вікіджерелах ми займаємось приблизно тим самим. На відміну від Вікіпедії статті будуть збережені в тому вигляді, в якому вони присутні на сайті ІІ НАНУ (з точністю до хибодруків та спрощень електронної версії, типу відкидання Ґ чи наголосу, що будуть виправлені). Будемо дуже вдячні, якщо ви допоможете нам.

Наразі проект додавання ЕІУ знаходиться на стадії Толоки з вичитки списка гасел. Як виявилось, в електронній версії списку гасел в порівнянні з друкованою є певна кількість помилок та спрощень (для літери А — 1/20 всіх гасел), тож список варто вичитати вручну.

Будемо дуже вдячні, якщо ви приєднаєтесь.

Бачу, ви користувач, що покинув Вікіпедію. Сподіваюсь, як і я, не на завжди. artem.komisarenko (обговорення) 01:08, 31 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю. Зможу допомогти хіба що з якимись заливками або автоматичною обробкою. --ASƨɐ 10:15, 31 жовтня 2016 (UTC)
Дякую. Та не хочеться напрягати когось тим, що, в принципі, можу й сам зробити. Але бачу в вас такий досвід, що ви вже, мабуть, стикались з проблемами, які я вирішую зараз. Чи не має в вас під рукою прикладу коду, щоб працювати з вікіданними з бота? Найбільше цікавить редагування інтервік. artem.komisarenko (обговорення) 10:51, 31 жовтня 2016 (UTC)

«Осінь тероподів»[ред. код]

Шановний користувачу! Запрошуємо вас взяти участь в «Осені тероподів».--Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 17:08, 3 листопада 2016 (UTC)

Вітаю. Це треба було запланувати заздалегідь. І запропонувати тут. Я колись повернуся до динозаврів і тероподів зокрема, але не в цьому році точно. --ASƨɐ 21:19, 3 листопада 2016 (UTC)
100px Дякую!
Дякую за розуміння. Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 17:11, 3 листопада 2016 (UTC)

Тиранозавр[ред. код]

Чому ви відмінили моє редагування? --Βоρоκо Ρоμαν (обговорення) 09:18, 5 листопада 2016 (UTC)

Там не було правдивої або корисної інформації про тиранозаврів. --ASƨɐ 13:48, 5 листопада 2016 (UTC)

Пропозиція[ред. код]

Привіт. Пройшло вже чимало часу... пропоную Вам приєднатися до Base тут. Даєте згоду? Ваших знань та досвіду не вистачало. -- Green Zero обг 21:10, 6 грудня 2016 (UTC)

Привіт. Пропонувати адмінство користувачеві, який „залишив Вікіпедію“, це дурна ідея :) Думаю, що тепер я би був дуже конфліктним адміном, бо мене багато чого дратує у Вікіпедії. Це роздратування робитиме мене невиправдано агресивним. Але дякую за довіру. --ASƨɐ 23:16, 6 грудня 2016 (UTC)
Як на мене, у нас зараз кататстрофічно не вистачає агресивних адміністраторів. Дослід міг би дати дуже приємний результат. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:13, 7 грудня 2016 (UTC)
Це мало би сенс тільки тоді, якби весь адмінкорпус має єдине бачення різних речей. --ASƨɐ 12:10, 7 грудня 2016 (UTC)

AS наразі це просто нагальна проблема, яка вимагає негайного вирішення. Як Ви вибудуєте відносини у адмінсередовищі - показник вашої (усіх разом адмінів) спроможності знаходити рішення. Вважайте це кризовим менеджментом.--SitizenX (обговорення) 09:56, 4 січня 2017 (UTC)

Вітаю. У мене багато сумнівів, чи справді які-небудь з гаданих проблем є об'єктивними. Я не знаю, як це виміряти. Наприклад, я бачу проблему, про яку недавно згадував NickK: низький рівень дискусій. Але я не можу обґрунтувати, що це ненормально; може всім це подобається? Я не бачу сенсу змушувати людей бути такими, як я хочу. Трохи туманно пояснив, але суть має бути ясна: нехай спільнота сама собі відповість, є якісь проблеми, чи ні. --ASƨɐ 11:34, 4 січня 2017 (UTC)
Вітаю. Жодна група ссавців не існує без лідерів/авторитетів (в нормальному розумінні). В укрвікі та група, яка за тих чи інших визначень та формулювань мала б бути авторитетною, по факту такою не є. Щодо Вашого прикладу, то, перепрошую, сам NickK прихильник саме такого "футбольного" рівню дискусій. Саме Ваша виваженість може покращити ситуацію. Дякую--SitizenX (обговорення) 11:47, 4 січня 2017 (UTC)
Більшість активних адмінів не поступаються у виважености чи „авторитеті“; оцінка про NickK є геть недоречною. Дайте мені спокій) --ASƨɐ 20:27, 4 січня 2017 (UTC)

Системна шина[ред. код]

Доброго вечора! Чому Ви фактично стерли статтю замість того, щоб переробити та доповнити її з англійської інтервікі? І чи варто, на Вашу думку, робити це зараз? --Рассилон (обговорення) 19:22, 23 грудня 2016 (UTC)

Вітаю. Якщо не помиляюсь, перенесений текст явно не відповідає означенню en:System bus. Перекладіть, якщо хочете, я архітектурою мізківників не цікавлюся. --ASƨɐ 11:32, 24 грудня 2016 (UTC)

вибачаюсь[ред. код]

Свого часу я дозволив собі недоречну репліку стосовно Вас. Перепрошую.--SitizenX (обговорення) 08:37, 4 січня 2017 (UTC)

Дякую. Успіхів. --ASƨɐ 11:34, 4 січня 2017 (UTC)
дякую навзаєм. --SitizenX (обговорення) 12:02, 4 січня 2017 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 2006.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 14:23, 6 січня 2017 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії AS!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

  1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
  3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

Вікіпедія:Кнайпа_(технічні_питання)#Покращена панель спецсимволів — не працює редагування[ред. код]

Привіт. Чи можеш подивитись? --RLuts (talk) 18:45, 24 лютого 2017 (UTC)

Вибори адмінів[ред. код]

Ви так чудово почистили тему від критики номінанта. Сподіваюсь, ви будете таким щирим, що почистите її й від нападок протилежної сторони? Інакше доведеться повернути весь той срач, задля об'єктивності. artem.komisarenko (обговорення) 18:48, 27 лютого 2017 (UTC)

Я розумію, про що ви, але там втрачається багато контексту корисних реплік. Можете докласти зусилля і почистити те, що вам не подобається, я тільки „за“. --ASƨɐ 18:52, 27 лютого 2017 (UTC)
Будь ласка, не вандальте. Це неконсенсусні дії. — Alex Khimich 18:54, 27 лютого 2017 (UTC)
Я також нічим не завинив, щоб читати... ті формулювання, які там є. --ASƨɐ 18:57, 27 лютого 2017 (UTC)
Ви порушуєте ряд правил, припиніть. Не хочете, не читайте, то ваше право, інші хотять читати. — Alex Khimich 19:02, 27 лютого 2017 (UTC)
Ну, дехто і з матюками залюбки читатиме, але нащо тут таке. --ASƨɐ 19:07, 27 лютого 2017 (UTC)

monobook.js[ред. код]

Дякую за допомогу. --MMH (обговорення) 15:37, 5 березня 2017 (UTC)

Node[ред. код]

Мені видається, що «node — слово в деяких германських мовах» варто винести у початок зі словами «може означати», а тоді список. Причому можна відразу додати «не перекладено» на статті на зразок en:Node (networking), тільки зараз не можу придумати як це оформити так, щоб виглядало нормально. Як не крути, суттєво перетинатиметься з Вузол (значення) (яким воно має стати, коли буде перекладено ці ж статті). І сьогодні-завтра мені вже навряд чи буде до цього. --ReAlв.о. 21:35, 9 березня 2017 (UTC)

„винести у початок“ — як перший пункт чи преамбулу? Бо якщо преамбулу, то виглядатиме, ніби всі терміни походять від цього слова, а я не впевнений щодо походження всіх власних назв node.
Вікісловник подає 12 значень. Я допускаю, що можна суб'єктивно вибрати найпоширеніші значення (службова сторінка має суб'єктивно якнайбільше помагати читачам і дописувачам).
Я не зрозумів пропозиції щодо «не перекладено» --ASƨɐ 21:46, 9 березня 2017 (UTC)
Мав на увазі преамбулу, але згоден, що це може бути неправильним. По «не перекладено» — червоне посилання у неоднозначністі не страшне, навпаки, заміняє недостаби, даючи словникове визначення тут на місці, тому можна було б додати відразу основні статті, які мали б бути. Та хай. З цим треба передрімати десь у транспорті. Добраніч. --ReAlв.о. 21:56, 9 березня 2017 (UTC)

Лепід і сінопліозавр[ред. код]

Що ви наробили з статтями?! Вимагаю, щоб ви тоді вставили таксобокс і створили розділи про розміри і місце знахідки!--Любитель КАЙДЗЮ (обговорення) 11:56, 19 березня 2017 (UTC)