Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бажано додавати нові повідомлення знизу.

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

ASbot[ред. код]

Привіт. Отримуючи права бота для AsBot ви сказали, що пароль від ASbot втрачено. Ви і досі його не згадали? Якщо пароль втрачений, обліковий запис неактивний, то чи доцільно тримати на ньому прапорець бота? --Максим Підліснюк (обговорення) 22:59, 6 лютого 2016 (UTC)

Привіт. „Ви і досі його не згадали?“ — ні, не згадав. „чи доцільно тримати на ньому прапорець бота?“ — не знаю. --ASƨɐ 14:16, 7 лютого 2016 (UTC)

Edittools[ред. код]

Привіт. Маю кілька питань. Чому коли я завантажую редактор, там внизу спочатку показуються одні edittools, а потім інші, з вкладками? Може ті старіші прибрати, редактор швидше завантажуватиметься? Друге питання - як перевизначити собі той список інструментів? Бо їх однозначно забагато, і тому важко шукати потрібні, і тому я майже ніколи ними не користуюсь, і навіть не помічаю. Я спробував тут, але window.etSubsets чомусь не змінились. Ах, jQuery.ready, ну звісно.

А ще, вступай до клубу "сценаристів" ((Категорія:Розробники персональних скриптів)), там треба якось документацію зібрати. Тому що людям це потрібно [1], [2], а виявляється ніхто не знає як це правильно робити.

Може б то якось організувати тематичну вікізустріч про ці скрипти? --Буник (обговорення) 21:27, 26 березня 2016 (UTC)

Ах, і ще, може б то запрограмувати алгоритм Вікіпедія:Об'єднання статей#Для адміністраторів? А то там більше тисячі статей чекають об’єднання, і всім лінь то робити, бо багато мороки.--Буник (обговорення) 21:52, 26 березня 2016 (UTC)

Привіт. На жаль, не планую повертатися до редагування. Для координації технічних робіт я планував створити щось на зразок Вікіпедія:Технічні завдання, можливо розвинь щось схоже.
Там, власне, є й посилання щодо поточного стану скрипта: [3] (там є посилання на github gist). Я тестував це у вікіпедії (User:AS/rt.js, там прописана серіялізація символів до Користувач:AS/MyEditTools.js). — Це написав, але не підписав користувач AS (обговореннявнесок) 18:38, 28 березня 2016 (UTC).IP-адреса, з якої здійснювалась відповідь, прихована, оскільки є підстави вважати, що AS просто забув залогінитись і це є недоречна особиста інформація. Як AS незгоден, він може зняти приховування --Максим Підліснюк (обговорення) 19:01, 28 березня 2016 (UTC)
Шкода. Нічого коментувати не буду, бо ніхто ні від чого не застрахований. Постараюсь продовжити по можливості, хоча в чужому коді без присутності автора буває важко розібратись. Шкода що запізно за це взявся, але краще пізно ніж ніколи. :) --Буник (обговорення) 20:44, 28 березня 2016 (UTC)

Статтю Immagine & poesia номіновано на вилучення[ред. код]

Nuvola apps important.svg

Стаття Immagine & poesia, значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на вилучення. Якщо Ви зацікавлені у обговоренні з цього приводу, будь ласка, залиште свій коментар на сторінці обговорення номінацій за 31 березня 2016. Що ще можна зробити? Basio (обговорення) 10:43, 31 березня 2016 (UTC)

Нейтральність Не зарікайся під загрозою[ред. код]

Доброго дня @AS:! Я знаю, що що ви належите до користувачів, що стоять на варті нейтральності статей. Хоча моя думка щодо срийняття нейтральності значно відрізняється від вашої по інших питаннях, сподіваюся на вашу допомогу у цьому конкретному випадку.Goo3 постійно вилучає мої правки статті Не зарікайся, спрямовані на посилення нейтральності статті та всебічне висвітлення ситуації навколо серіалу, захищаючи саме нейтральність поглядів у статті Не зарікайся стикнувся з нерозумінням останнього. Прошу звернути на неї увагу на предмет можливого однобічного висвітлення сутності питання у майбутньому. Детальніше: на сторінці обговорення статті. --Yasnodark (обговорення) 13:47, 23 квітня 2016 (UTC)

{{Дописувачам}}[ред. код]

Цей шаблон працює? (Може десь іншомовні версії ще є? прив'язати б) На сторінці Лікарські рослини: енциклопедичний довідник захований в нього текст мені не видно. --Ата (обг.) 10:20, 10 червня 2016 (UTC)

Це мало бути [4] і, мабуть, MediaWiki:Gadget-showContributorContent --AS

Навіть якщо запрацює, імхо, для впровадження такого треба згода спільноти. Для інформації для дописувачів у Вікіпедії є сторінки обговорення. А так це виглядає як штучне збільшення розміру сторінки. Вже, імхо, краще зробити скрипт який бажаючим виводитиме СО прямо під статтею. --ᛒᚨᛊᛖ (ⰑⰁⰃ) 11:54, 10 червня 2016 (UTC)

„виводитиме СО прямо під статтею“ — це менш гнучко. В тексті статті прихована інформація зможе мати контекст. --AS

Модуль:Navbox[ред. код]

Я зібрався тупо перенести нову версію з енВП, але може тобі відомо про якісь нюанси укВП. Там за кілька років додали ще трохи нових фішок, зробили інструмент більш гнучким (не впевнений, правда, що у нас все буде працювати). Якщо щось відомо — скажи, якщо є бажання — покопирсайся сам. Я добу почекаю, бо своїми лаписьками можу там щось зайве накрутити. Хоча я все одно збирався спершу в чернетці… До речі, є якась спеціальна чернетка для модулів? Чи просто створювати модуль з довільною назвою, а потім вилучати, як награюся? --Yakiv Glück 08:29, 5 серпня 2016 (UTC)

@Yakiv Gluck: не знаю про нюанси в УкрВікі. Бажання не маю, ніколи не працював з цією категорією шаблонів. Зауваж, що там є залежність від Module:Navbar, можливо його теж треба буде оновити. Наскільки бачу, в АнглВікі прийнято створювати підсторінки Модуль:Sandbox. --ASƨɐ 09:58, 5 серпня 2016 (UTC)

Казимир Сокульський[ред. код]

Чому ж? Навпаки, якби я його не заблокував, то мали б «перекіс» у бік Польщі, де тільки можна. Він сам написав, що сюди прийшов, аби розказати правду про злих упівців (і, можливо, пухнастих поляків). І до речі, вже почав вилучати згадки про «пацифікацію». Тут пояснюй, не пояснюй — діла не буде. --Fessor (обговорення) 14:55, 8 серпня 2016 (UTC)

„то мали б «перекіс» у бік Польщі, де тільки можна“ — Ви провидець? Думаю, це суперечить презумпції невинности і ставить під сумнів неупередженість адмінів УкрВікі. --ASƨɐ 16:07, 8 серпня 2016 (UTC)

Вставка галереї[ред. код]

Вітаю! Будь ласка підкажіть посилання на кнопку вставки галереї в покращеній панелі. Ось тут було обговорення щодо покращення її «юзабіліті» й економії часу. Наперед дякую!--Dim Grits 20:03, 11 серпня 2016 (UTC)

@Dim Grits: Вітаю. Що означає „посилання на кнопку вставки“? Наскільки я бачу, ваша панель прописана на Користувач:Dim Grits/common.js, можете її відредагувати; чи Вам йдеться про те, як це правильно зробити? Можете також спробувати підключити собі importScript('User:AS/rast.js') — візульне редагування панелі (але для цього треба відключити додаток в налаштуваннях, щоб не конфліктували). Воно робоче, хоч і кривеньке, і в мабутньому замінить старий скрипт. Заодно дасте відгук, чи зручно :) --ASƨɐ 09:55, 12 серпня 2016 (UTC)
Ось ця кнопка. Тут ніяких власних стилів, ніяких скриптів. Це ж MediaWiki, але точно не MediaWiki:Edittools (цей у мене налаштований під власні потреби, як і в інших). Який саме MediaWiki? Це ж ви, здається, додавали туди наголос, вставку категорій. Щодо вашого скрипта, протестую, подивлюсь.--Dim Grits 14:57, 12 серпня 2016 (UTC)
Я зрозумів. Додаткові кнопки (наголос, категорія) прописані в MediaWiki:ToolbarNew.js. Але додати нові простіше, ніж модифікувати стандартні. Потім перевірю, як це зробити. --ASƨɐ 15:04, 12 серпня 2016 (UTC)
Ну, таке працює, але не знаю, чи завжди.
mw.loader.using(['jquery.wikiEditor.toolbar.config'], function(){
	var originalNewToolbarConfig = $.wikiEditor.modules.toolbar.config.getDefaultConfig();
	$.wikiEditor.modules.toolbar.config.getDefaultConfig = function(){ 
		var result = $.extend(true, {}, originalNewToolbarConfig);
		result.toolbar.advanced.groups.insert.tools.gallery.action.options.pre = '<gallery caption="" mode= widths= heights= perrow= class="" style="">';
		return result;
	};		
})

--ASƨɐ 21:08, 12 серпня 2016 (UTC)

Ще питання. Ви колись давно закоментували додаток спливних віконець. Що там не виходило? Чи можна їх увімкнути? Бо в інших Вікі воно налаштовується через налаштування → гаджети, а в нас працює лише через власні скрипти. Якесь кастове суспільство. Будь ласка пінгуйте.--Dim Grits 20:03, 11 серпня 2016 (UTC)

Я вже не пам’ятаю такого) Якщо воно працює через власні скрипти, попросіть, наприклад, Буника, створити відповідний додаток. Зараз серед бета-функцій є „Спливні вікна“, мені її достатньо. --ASƨɐ 09:55, 12 серпня 2016 (UTC)
У вас спливні вікна помаранчеві з двома десятками функцій (тобто Navigation popups), чи просте спливне віконце з текстом статті в стилі визіального редактора (тобто Hovercards)? Бо в мене для укрвікі саме друге вилазить, коли я вмикаю їх, а от для інших залишаються функціональні помаранчеві (сторінки власних стилів і скриптів вилучав все одно така картина). Вони, у відповідних вікі, вмикаються через сторінку налаштування → гаджети.--Dim Grits 14:57, 12 серпня 2016 (UTC)
Просте спливне віконце з текстом статті в стилі визіульного редактора. „для інших залишаються функціональні помаранчеві“ — значить, вони у них прописані в персональних скриптах. --ASƨɐ 15:04, 12 серпня 2016 (UTC)
Тобто прописані для усіх, з можливістю легко увімкнути й вимкнути за потребою на сторінці гаджетів, а не бета-функцій? Я так зрозумів. Тобто якщо ми оце кудись (це й питання)
importScript('MediaWiki:Gadget-popups.js');
importStylesheet('MediaWiki:Gadget-navpop.css');
додамо (скопіюємо в англійців), додамо переклад (як у росіян), воно запрацює (оце теж те питання, чому не увімкнули) — теж будемо як білі люди, не гірші за англійців і росіян? І віддача праці середнього українського вікіпедиста зросте. А не тільки в поодиноких розумників із власними скриптами.--Dim Grits 15:18, 12 серпня 2016 (UTC)
Щось таке. Коли вони запрацюють, їх треба додати в MediaWiki:Gadgets-definition. --ASƨɐ 16:30, 12 серпня 2016 (UTC)

Арбітражний комітет[ред. код]

Привіт. Вашу кандидатуру висунуто на статус арбітра української Вікіпедії. Будь ласка, якщо Ви не проти й маєте можливість виконувати обов'язки арбітра, підтвердьте згоду на сторінці Вікіпедія:Вибори арбітрів/2016/Кандидати для подальшої участі в обговоренні та голосуванні. Дякую!--Piramidion 13:29, 25 серпня 2016 (UTC)

Piramidion мене трохи випередив Face-smile.svg. Вважаю, що твої досвід, неупередженість і свіжий погляд на речі сприятимуть прийняттю виважених рішень і допоможуть проекту. Тож сподіваюся на твою згоду — NickK (обг.) 13:53, 25 серпня 2016 (UTC)
@Piramidion та NickK: я ще подумаю. Я поміркую, як виглядає вікіпедія моєї мрії, і чи є в ній АК) --ASƨɐ 21:23, 25 серпня 2016 (UTC)
То в такому разі ти можеш піти до АК, щоб розпустити його Face-smile.svg. А якщо серйозно, то мені здається, що твоя присутність в АК піде йому на користь: так уже склалося, що в нас є АК. І хоча Вікіпедія моєї мрії не має конфліктів та, відповідно, не має жодної потреби в їх вирішенні через АК, на жаль, ця мрія наразі недосяжна — NickK (обг.) 21:27, 25 серпня 2016 (UTC)

Етозавр[ред. код]

Чому ви відкидаєте моє редагування ? Адже в ньому більше інформації . --Боровков Роман (обговорення) 13:38, 29 серпня 2016 (UTC) Користувач:Боровков Роман (обговорення) 16:38 29 серпня 2016 року

@Боровков Роман: Вітаю. По-перше, ви редагуєте не ту статтю, Paratypothorax замість Aetosaurus. По-друге ви вносите неправдиву інформацію: етозавр не є динозавром і не є попередником черепах. --ASƨɐ 13:41, 29 серпня 2016 (UTC)
@AS:Скільки часу стояла сторінка (перед тою версією що створив я) : там було написано що етозавр є динозавром і є попередником черепах . --Боровков Роман (обговорення) 13:48, 29 серпня 2016 року (UTC)
@Боровков Роман: це були помилкові дані. --ASƨɐ 14:31, 29 серпня 2016 (UTC)
@AS: Чому ж її довго не виправляли ? --Боровков Роман (обговорення) 17:46, 29 серпня 2016 року
@Боровков Роман: очевидно, ті, хто її бачили, не розумілися на палеонтології. --ASƨɐ 14:48, 29 серпня 2016 (UTC)

Так ось робити не можна. В курсі?[ред. код]

ред.№ 18813119 Попередження для початку. --Павло (обговорення) 11:14, 16 вересня 2016 (UTC)

Не в курсі. --ASƨɐ 11:15, 16 вересня 2016 (UTC)
І це теж ред.№ 18813143. Якщо вам щось не подобається — є спеціальні шаблони. І не відкидайте, будь ласка. --Павло (обговорення) 11:18, 16 вересня 2016 (UTC)
На майбутнє, для використання Шаблон:Лайка, Шаблон:Образа, Шаблон:Персональний випад, Шаблон:Censored, Шаблон:Приховати. --Павло (обговорення) 11:21, 16 вересня 2016 (UTC)

Запрошення до тижня Михайла Грушевського[ред. код]

--Arxivist (обговорення) 06:50, 28 вересня 2016 (UTC)

Модуль:External links[ред. код]

Дивіться. Я тепер часто, редагуючи статті, натрапляю на таку ситуацію, коли стаття залишається невідпатрульованою тільки через те, що до даного модуля зроблені неперевірені зміни. Тож чи могли б Ви взяти цей модуль до активного спостереження і регулярно патрулювати його? Ну відповідно там щось редагувати, щось відкидати і т.д. Просто щоб модуль не висів невідпатрульованим -- бо це трохи заважає патрульному в роботі. Дякую--Unikalinho (обговорення) 04:53, 29 вересня 2016 (UTC)

@Unikalinho: Вітаю. Він є в моєму списку спостереження, але навряд чи буду його патрулювати. Візьму до уваги. У мене в списку спостереження багато сторінок, і я не слідкую за перевіреністю. Зазвичай я патрулюю тільки статті, в яких недавно зробив редагування. --ASƨɐ 13:34, 29 вересня 2016 (UTC)


@AS: Добрий вечір! Прошу Вас перевірити останню версію модуля External links. Приклад використання P3192 (Last.fm) тут.

З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 18:19, 30 вересня 2016 (UTC)

Вже перевірено Olexa Riznyk.
З повагою, Гармонический Мир (обговорення) 07:09, 1 жовтня 2016 (UTC)

Питання[ред. код]

Чому? --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 06:47, 10 жовтня 2016 (UTC)

Вітаю. Маю важливіші і більш надихаючі речі для дозвілля. --ASƨɐ 18:16, 11 жовтня 2016 (UTC)