Обговорення користувача:AS

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до: навігація, пошук

Бажано додавати нові повідомлення знизу.

Автоматично оновлюваний архів обговорення що це?

Пропозиція[ред. код]

Привіт. Пройшло вже чимало часу... пропоную Вам приєднатися до Base тут. Даєте згоду? Ваших знань та досвіду не вистачало. -- Green Zero обг 21:10, 6 грудня 2016 (UTC)

Привіт. Пропонувати адмінство користувачеві, який „залишив Вікіпедію“, це дурна ідея :) Думаю, що тепер я би був дуже конфліктним адміном, бо мене багато чого дратує у Вікіпедії. Це роздратування робитиме мене невиправдано агресивним. Але дякую за довіру. --ASƨɐ 23:16, 6 грудня 2016 (UTC)
Як на мене, у нас зараз кататстрофічно не вистачає агресивних адміністраторів. Дослід міг би дати дуже приємний результат. --Ходаков Павло Вікторович (обговорення) 10:13, 7 грудня 2016 (UTC)
Це мало би сенс тільки тоді, якби весь адмінкорпус має єдине бачення різних речей. --ASƨɐ 12:10, 7 грудня 2016 (UTC)

AS наразі це просто нагальна проблема, яка вимагає негайного вирішення. Як Ви вибудуєте відносини у адмінсередовищі - показник вашої (усіх разом адмінів) спроможності знаходити рішення. Вважайте це кризовим менеджментом.--SitizenX (обговорення) 09:56, 4 січня 2017 (UTC)

Вітаю. У мене багато сумнівів, чи справді які-небудь з гаданих проблем є об'єктивними. Я не знаю, як це виміряти. Наприклад, я бачу проблему, про яку недавно згадував NickK: низький рівень дискусій. Але я не можу обґрунтувати, що це ненормально; може всім це подобається? Я не бачу сенсу змушувати людей бути такими, як я хочу. Трохи туманно пояснив, але суть має бути ясна: нехай спільнота сама собі відповість, є якісь проблеми, чи ні. --ASƨɐ 11:34, 4 січня 2017 (UTC)
Вітаю. Жодна група ссавців не існує без лідерів/авторитетів (в нормальному розумінні). В укрвікі та група, яка за тих чи інших визначень та формулювань мала б бути авторитетною, по факту такою не є. Щодо Вашого прикладу, то, перепрошую, сам NickK прихильник саме такого "футбольного" рівню дискусій. Саме Ваша виваженість може покращити ситуацію. Дякую--SitizenX (обговорення) 11:47, 4 січня 2017 (UTC)
Більшість активних адмінів не поступаються у виважености чи „авторитеті“; оцінка про NickK є геть недоречною. Дайте мені спокій) --ASƨɐ 20:27, 4 січня 2017 (UTC)

Системна шина[ред. код]

Доброго вечора! Чому Ви фактично стерли статтю замість того, щоб переробити та доповнити її з англійської інтервікі? І чи варто, на Вашу думку, робити це зараз? --Рассилон (обговорення) 19:22, 23 грудня 2016 (UTC)

Вітаю. Якщо не помиляюсь, перенесений текст явно не відповідає означенню en:System bus. Перекладіть, якщо хочете, я архітектурою мізківників не цікавлюся. --ASƨɐ 11:32, 24 грудня 2016 (UTC)

вибачаюсь[ред. код]

Свого часу я дозволив собі недоречну репліку стосовно Вас. Перепрошую.--SitizenX (обговорення) 08:37, 4 січня 2017 (UTC)

Дякую. Успіхів. --ASƨɐ 11:34, 4 січня 2017 (UTC)
дякую навзаєм. --SitizenX (обговорення) 12:02, 4 січня 2017 (UTC)

З Різдвом Христовим![ред. код]

Christmas Stamp of Ukraine 2006.jpg З Різдвом Христовим!
Веселих свят! Куті смачної, коляди гучної, щасливого Різдва і на весь рік добра! Наснаги і натхнення, колего, для нових звершень у справі творення вільної української енциклопедії в новому році! Dim Grits 14:23, 6 січня 2017 (UTC)

User:EGalvez (WMF)/Sandbox/MassMessageTest[ред. код]

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey (revised heading)[ред. код]

Долучайтеся до Вікімарафону-2017![ред. код]

Шановний дописувачу української Вікіпедії AS!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2017, присвяченого 13-річчю української Вікіпедії!

Протягом трьох днів (28—30 січня 2017) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні: звісно ж, у нас будуть традиційні зустрічі в Києві, Харкові чи Львові, але вікіпедисти зустрінуться також у десятках інших міст і містечок по всій країні. У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі у вашому місті!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 14:25, 28 січня 2017 (UTC)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[ред. код]

(Sorry to write in English)

  1. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  2. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.
  3. Це опитування перш за все має на меті отримати відгук про поточну роботу Фонду Вікімедіа, а не довгосторокову стратегію.
  4. Юридичні примітки. Не потрібно нічого купувати. Для участі в опитуванні треба бути повнолітнім/ьою. Спонсором є Фонд Вікімедіа, адреса: 149 Нью-Монтґомері, Сан-Франциско, Каліфорнія, США, 94105. Закінчення: 31 січня 2017 року. Недійсно де заборонено. Натисніть тут, щоб прочитати правила.

Вікіпедія:Кнайпа_(технічні_питання)#Покращена панель спецсимволів — не працює редагування[ред. код]

Привіт. Чи можеш подивитись? --RLuts (talk) 18:45, 24 лютого 2017 (UTC)

Вибори адмінів[ред. код]

Ви так чудово почистили тему від критики номінанта. Сподіваюсь, ви будете таким щирим, що почистите її й від нападок протилежної сторони? Інакше доведеться повернути весь той срач, задля об'єктивності. artem.komisarenko (обговорення) 18:48, 27 лютого 2017 (UTC)

Я розумію, про що ви, але там втрачається багато контексту корисних реплік. Можете докласти зусилля і почистити те, що вам не подобається, я тільки „за“. --ASƨɐ 18:52, 27 лютого 2017 (UTC)
Будь ласка, не вандальте. Це неконсенсусні дії. — Alex Khimich 18:54, 27 лютого 2017 (UTC)
Я також нічим не завинив, щоб читати... ті формулювання, які там є. --ASƨɐ 18:57, 27 лютого 2017 (UTC)
Ви порушуєте ряд правил, припиніть. Не хочете, не читайте, то ваше право, інші хотять читати. — Alex Khimich 19:02, 27 лютого 2017 (UTC)
Ну, дехто і з матюками залюбки читатиме, але нащо тут таке. --ASƨɐ 19:07, 27 лютого 2017 (UTC)

monobook.js[ред. код]

Дякую за допомогу. --MMH (обговорення) 15:37, 5 березня 2017 (UTC)

Node[ред. код]

Мені видається, що «node — слово в деяких германських мовах» варто винести у початок зі словами «може означати», а тоді список. Причому можна відразу додати «не перекладено» на статті на зразок en:Node (networking), тільки зараз не можу придумати як це оформити так, щоб виглядало нормально. Як не крути, суттєво перетинатиметься з Вузол (значення) (яким воно має стати, коли буде перекладено ці ж статті). І сьогодні-завтра мені вже навряд чи буде до цього. --ReAlв.о. 21:35, 9 березня 2017 (UTC)

„винести у початок“ — як перший пункт чи преамбулу? Бо якщо преамбулу, то виглядатиме, ніби всі терміни походять від цього слова, а я не впевнений щодо походження всіх власних назв node.
Вікісловник подає 12 значень. Я допускаю, що можна суб'єктивно вибрати найпоширеніші значення (службова сторінка має суб'єктивно якнайбільше помагати читачам і дописувачам).
Я не зрозумів пропозиції щодо «не перекладено» --ASƨɐ 21:46, 9 березня 2017 (UTC)
Мав на увазі преамбулу, але згоден, що це може бути неправильним. По «не перекладено» — червоне посилання у неоднозначністі не страшне, навпаки, заміняє недостаби, даючи словникове визначення тут на місці, тому можна було б додати відразу основні статті, які мали б бути. Та хай. З цим треба передрімати десь у транспорті. Добраніч. --ReAlв.о. 21:56, 9 березня 2017 (UTC)

Лепід і сінопліозавр[ред. код]

Що ви наробили з статтями?! Вимагаю, щоб ви тоді вставили таксобокс і створили розділи про розміри і місце знахідки!--Любитель КАЙДЗЮ (обговорення) 11:56, 19 березня 2017 (UTC)

Gadget-watchlist.js[ред. код]

Доброго дня!
Не підкажете, чому цей гаджет: https://ru.wikipedia.org/wiki/MediaWiki:Gadget-watchlist.js перестав працювати в укрвікі? Я користувався ним, спочатку, скопіювавши код у свій monobook.js, потім, коли він перестав працювати, спробував скористатися ним через функцію mw.loader.load, але це нічого не дало - він і далі не працює. В рувікі все чудово працює. Дуже незручно без нього, він дозволяє видаляти сторінки зі списку спостереження на сторінці списку спостереження, не заходячи на саму сторінку/статтю.
--MMH (обговорення) 08:28, 8 травня 2017 (UTC)

Не знаю. Коли я виконую в консолі mw.loader.load('//ru.wikipedia.org/w/index.php?title=MediaWiki:Gadget-watchlist.js&action=raw&ctype=text/javascript') наче працює. --ASƨɐ 10:51, 8 травня 2017 (UTC)
По чому Ви бачите що він працює? Повинна з'влятися ось така зірочка: http://prntscr.com/f5hz4z при наведенні вказівника миші на назву статті. При клацанні по цій зірочці назва статті перекреслюється, а сама стаття видаляється зі списку спостереження. --MMH (обговорення) 15:27, 8 травня 2017 (UTC)
У мене працює. При вилученні назва не перекреслюється, але зірочка стає прозорою.--Анатолій (обг.) 15:35, 8 травня 2017 (UTC)
Так, це все працює. --ASƨɐ 18:02, 8 травня 2017 (UTC)
Гаразд, дякую за допомогу. А яким браузером користувалися? --MMH (обговорення) 19:24, 8 травня 2017 (UTC)
Хром. --ASƨɐ 19:34, 8 травня 2017 (UTC)
У мене консоль видає такі помилки: http://prntscr.com/f5l4hl Браузер - "Coc-Coc" останньої версії (двигунець Chromium). Google Chrom видає таке: http://prntscr.com/f5l65b Firefox наразі не встановлений, не можу спробувати. Якщо ввести в Хромі (в консолі) mw.loader.load('//ru.wikipedia.org/w/index.php?title=MediaWiki:Gadget-watchlist.js&action=raw&ctype=text/javascript'), то буде таке: http://prntscr.com/f5l8ii
--MMH (обговорення) 19:48, 8 травня 2017 (UTC)
Встановив останню версію Firefox - він видає більш повне пояснення: http://prntscr.com/f5lenk
Кнопка [Докладніше] веде сюди: https://developer.mozilla.org/uk/docs/Web/HTTP/Headers/X-Content-Type-Options?utm_source=mozilla&utm_medium=firefox-console-errors&utm_campaign=default
--MMH (обговорення) 20:04, 8 травня 2017 (UTC)
Не знаю, у мене ніяких помилок цей код не вибиває, ні в Хромі, ні Фаєрфоксі. --ASƨɐ 09:46, 10 травня 2017 (UTC)

Дуже важливо: ви вже проголосували на виборах Ради повірених Фонду Вікімедіа?[ред. код]

До 23:59 14 травня 2017 (UTC) відбуваються вибори трьох представників спільноти до Ради повірених Фонду Вікімедіа. Усього є 9 кандидатів.

Чому ці вибори важливі? Тому що вони стосуються й нас. Саме через ці вибори спільнота може впливати на прийняття рішень Фондом Вікімедіа. Вони дозволяють нам вплинути на те, в якому напрямку розвиватиметься спільнота й Фонд, якою буде стратегія всього руху Вікімедіа. На минулих виборах вперше від спільноти до Ради були обрані не тільки представники Західної Європи та США — це допомогло Фонду мати краще представництво спільноти.

Нижче — коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа. Ви можете також прочитати повні біографії та програми кандидатів (українською!) тут: m:Wikimedia Foundation elections/2017/Board of Trustees/Candidates/uk.

Натисніть тут, щоб проголосувати.

Коротка таблиця витягів із програм кандидатів, знанням мов, активністю у вікіпроектах та у русі Вікімедіа 
Фото Псевдонім Ім'я Країна Рідна мова Вік К-сть редагувань У вікі Поза вікі Програма
The Land Headshot.jpg The Land Кріс Кітинг (Chris Keating) Велика Британія англійська 36 9.594, найактивніша — англ. ВП (7.524) колишній голова правління «Вікімедіа Велика Британія»; організатор тренінгів для правлінь відділень Фонду; адміністратор і автор вибраних статей англ. Вікіпедії організатор кампаній пожертв для громадських організацій зосередження Фонду Вікімедіа на місії та спільнотах, відкритість, прислухання до думки спільноти й ефективність Ради повірених
Milos Rancic GB.jpg Millosh Милош Ранчич (Milos Rancic) Сербія сербська 43 12.860, найактивніша — Мета-вікі (5.044) співзасновник і колишній член правління «Вікімедіа Сербія»; ініціатор AfroCROWD; член Мовного комітету; колишній стюард, колишній бюрократ і чек'юзер серб. ВП власник малого підприємства, яке зокрема надає сервери та обслуговує веб-сайти Вікімедіа Сербія та AfroCROWD демократизація, інтеграція редакторів, які не належать до організованих груп, та солідарність у межах руху
Dr. Dariusz Jemielniak-2.jpg Pundit Даріуш Ємельняк (Dariusz Jemielniak) Польща польська 42 14.662, найактивніша — пол. ВП (10.306) чинний член Ради; чек'юзер, адміністратор і бюрократ пол. ВП; колишній стюард;
був членом Комісії Омбудсменів і головою Комітету з розподілу коштів (FDC); автор книги про етнографію Вікіпедії.
професор теорії управління, автор досліджень про рухи вільного й відкритого ПЗ й альтернативної науки, колишній член правління Наукового центру Коперніка продовження досягнень першого терміну: спілкування зі спільнотою, конструктивний член Ради, який може висловити свою думку, має досвід, шукає консенсус
Dr. James Heilman.jpg Doc James Джеймс Гейлман (James Heilman) Канада англійська 37 221.479, найактивніша — англ. ВП (209.219) член Ради у 2015; адмін в англійській Вікіпедії;
активний дописувач вікіпроекту Медицина та керівник WikiProject Med Foundation, співзасновник і член правління «Вікімедіа Канада», працює над медичними перекладами
лікар швидкої допомоги, викладач факультету медицини розуміння наших спільнот; працювати разом як рівним, визначати наші цілі разом і підтримувати нашу незалежність
Abbad at Dana.jpg عباد ديرانية Аббад Діранейя (Abbad Diraneyya) Йорданія арабська 20 29.996, найактивніша — араб. ВП (25.148) автор вибраних статей у арабській Вікіпедії; автор історії арабської ВП;
член-засновник групи «Вікімедіа Левант»; віце-директор ВікіАрабії-2016
студент має багато ідей на майбутнє і хоче про це заявити; трохи нових точок зору із відносно погано представленої частини світу
María Sefidari.JPG Raystorm Марія Сефідарі (María Sefidari) Іспанія іспанська 34 26.043, найактивніша — іспан. ВП (20.956) чинний член Ради; бюрократ і адмін іспан. ВП;
засновник вікіпроекту ЛГБТ; організатор конкурсів статей; член-засновник «Вікімедіа Іспанія»; колишній член Комітету приєднання та Комітету індивідуальних грантів.
викладач магістерської програми з цифрових комунікацій, культури і громадянства повернути Фонд Вікімедіа назад до підсилення нашої спільноти; продовжити застосовувати свій досвід, натхнення та вміння для цілей Руху
Peter Gallert Wiki Indaba 2017.jpg Pgallert Петер Галлерт (Peter Gallert) Намібія німецька 46 17.205, найактивніша — англ. ВП (15.949) відкочувач, патрульний в англ. ВП
автор експерименту з усними джерелами; автор доповідей і публікацій про Вікіпедію і Вікімедіа.
викладач в Намібійському науково-технологічному університеті зробити Раду повірених прозорою, чесною і відкритою, щоб отримати довіру від найвищої цінності компанії — її редакторів
Yuri Astrakhan.jpg Yurik Юрій Астрахан (Yuri Astrakhan) США російська 40 31.977, найактивніші — пол. ВП (3.053), рос. ВП (3.033) розробник, входить до п'ятірки головних авторів коду MediaWiki, розробник графів для Вікіпедії; колишній працівник Фонду;
виступав з доповідями про Вікіпедію у Вірменії, Україні, Росії та США
працює в Elastic, розробнику технології з відкритим кодом, на основі якої працює пошук Вікімедіа кращі шляхи для спілкування, управління та створення для успішності спільноти; більш інтерактивний контент; технічний досвід зробить Раду ефективною / сфокусованою
Abel mbula.jpg BamLifa Абель Ліфаелі Мбула (Abel Lifaefi Mbula) Демократична Республіка Конго лінгала 25 1.081, найактивніша — франц. ВП (749) виправляє, патрулює й перекладає статті у французькій Вікіпедії вчитель, викладає учням основи Вікіпедії враховувати певні аспекти спільнот (чорних) африканських та інших південних країн, які зараз ігноруються

На попередніх виборах українська Вікіпедія показала найвищу явку серед великих вікі (25%). Впевнений, що цього року ми можемо показати не гірший результат, щоб нашу думку знову почули.

Детальніше у Вікіпедія:Кнайпа (різне)#Дуже важливо: вибори Ради повірених Фонду Вікімедіа. (Якщо ви вже проголосували, дякую за вашу активність та перепрошую за зайве нагадування)NickK (обг.) 12:40, 12 травня 2017 (UTC)